Setari Cookie-uri

diploma facultate

o parte din ceea ce mi-a adresat acest ciudat deep silence:

deep_silence a scris pe 24 Septembrie 2010, 08:43


tigra ma intreb daca ai stat cumva vreodata sa vezi ce nas ai,ce pometi de parca ai luat bataie ai... esti convinsa ca nu sta ceva aiurea atarnat pe fata ta? hipocrito


deep_silence a scris pe 24 Septembrie 2010, 08:36


da cocalarismele,frustrarea,rautatea din tine oare de unde provin tigro? nu cumva esti frustrata? nu cumva nu le ai chiar pe toate pe lumea asta? oameni cu lipsuri sunt pe toate drumurile. dar numai cei prosti sunt atat de rai si veninosi,numai cu oameni necunoscuti.


deep_silence a scris pe 24 Septembrie 2010, 08:41


ok. am inteles ca tigra stie sa numere pana la 4. felicitari tigra. meriti un os
visan_georgiana
Postat pe 30 Septembrie 2010 16:23
De la: TIGRA, la data 2010-09-30 16:19:38
De la: stem_29, la data 2010-09-30 16:14:43
De la: TIGRA, la data 2010-09-30 16:05:03
De la: deep_silence, la data 2010-09-30 12:07:19
De la: TIGRA, la data 2010-09-29 15:59:17
De la: G1ul1a, la data 2010-09-28 22:58:57in ziua de azi nici diplomele reale nu mai au valoare de ce sa mai dai bani aiurea?


subscriu , am facut 3 facultati si un master si pot spune ca in acest moment ca pot sa ma sterg cu diplomele la fund, raman cu speranta ca poate pe viitor voi reusii sa lucrez in domeniul juridic pt ca asta mi-am dorit dintotdeauna dar ca un copil cuminte m-am facut economist ca deh la vremea respectiva erau destui avocati, asa imi ziceau parintii, si i-am ascultat, maaare greseala, dar iata ca am reusit sa termin si Dreptul anul asta


3 facultati ?
: TIGRA la 30 Septembrie 2010, 09:58 Catre: deep_silence
Subiect: [fara subiect]
Mesaj:
esti un je..g important ca o fl..egma , o scurs..ura a sopcietatii un pr..ost, ce ai ma cu prietenul meu cu ce te-a deranjat el, costumul de controlor e Boss ultima colectie, camasa e Adina Buzatu, butoni Versace, pantofi Bruno Magli; eu- rochie Balmain, pantofi animal print cred ca Mihai Albu, si normal ca ne asemanam eu am studii vin din o familie buna cu un statut social, deci dintr-o alta clasa sociala decat tine zdr..anto, si nu trebuie sa ne placi tu trebuie sa ne placa cei cu care umblam cei din High life nu le..prele

jet la mata aia care a facut un bou mai bine facea un ccat la gard, din cauza celor ca tine tara asta ajuns in halul asta, esti un nimic



esti complet nebun

Tigruto, stii sa citesti " pe sarite"?......te fog fa-o, si nu te baga in troaca porcilor ca te mananca.
Lasa-le asa cum sunt, asculta-ma:)


Stem eu te apreciez foarte mult , am citit comment-urile postate de tine si chiar are omul ce invata de la persoane ca tine, dar eu sunt cum sunt nu pot sa las pe oricine sa ma faca albie de porci, daca are cineva o critica sa mi-o aduca nici o problema cu totii invatam din greseli, eu admit cu capul sus cand gresesc si stiu sa imi cer scuze si am si facut acest lucru si fata de persoane de pe acest forum, dar sunt cate unii ....... Eu iti multumesc si iti doresc numai bine


Mai reciteste odata ce am scris mai sus, am mai pus ceva, ce mi-am amintit, sa fiu si mai si la subiect:)
Asculta la baba, sunt multe lucruri in viata care chiar nu trebuie bagate in seama.
Hai sa o iau altfel:)
Sa zicem ca mergi pe strada, si un zdrenturos iti zice proasta, te opresti sa-l pui la punct?:))
NU, cred ca nu, si-ti zic si de ce, nu ai pe cine:)
Deci, concluzia, ca sa " inveti" ceva, trebuie sa si ai pe cine, altfel o sa " vorbesti" in pustiu:)
stem_29
Postat pe 30 Septembrie 2010 16:26
De la: stem_29, la data 2010-09-30 16:26:42
De la: TIGRA, la data 2010-09-30 16:19:38
De la: stem_29, la data 2010-09-30 16:14:43
De la: TIGRA, la data 2010-09-30 16:05:03
De la: deep_silence, la data 2010-09-30 12:07:19
De la: TIGRA, la data 2010-09-29 15:59:17
De la: G1ul1a, la data 2010-09-28 22:58:57in ziua de azi nici diplomele reale nu mai au valoare de ce sa mai dai bani aiurea?


subscriu , am facut 3 facultati si un master si pot spune ca in acest moment ca pot sa ma sterg cu diplomele la fund, raman cu speranta ca poate pe viitor voi reusii sa lucrez in domeniul juridic pt ca asta mi-am dorit dintotdeauna dar ca un copil cuminte m-am facut economist ca deh la vremea respectiva erau destui avocati, asa imi ziceau parintii, si i-am ascultat, maaare greseala, dar iata ca am reusit sa termin si Dreptul anul asta


3 facultati ?
: TIGRA la 30 Septembrie 2010, 09:58 Catre: deep_silence
Subiect: [fara subiect]
Mesaj:
esti un je..g important ca o fl..egma , o scurs..ura a sopcietatii un pr..ost, ce ai ma cu prietenul meu cu ce te-a deranjat el, costumul de controlor e Boss ultima colectie, camasa e Adina Buzatu, butoni Versace, pantofi Bruno Magli; eu- rochie Balmain, pantofi animal print cred ca Mihai Albu, si normal ca ne asemanam eu am studii vin din o familie buna cu un statut social, deci dintr-o alta clasa sociala decat tine zdr..anto, si nu trebuie sa ne placi tu trebuie sa ne placa cei cu care umblam cei din High life nu le..prele

jet la mata aia care a facut un bou mai bine facea un ccat la gard, din cauza celor ca tine tara asta ajuns in halul asta, esti un nimic



esti complet nebun

Tigruto, stii sa citesti " pe sarite"?......te fog fa-o, si nu te baga in troaca porcilor ca te mananca.
Lasa-le asa cum sunt, asculta-ma:)


Stem eu te apreciez foarte mult , am citit comment-urile postate de tine si chiar are omul ce invata de la persoane ca tine, dar eu sunt cum sunt nu pot sa las pe oricine sa ma faca albie de porci, daca are cineva o critica sa mi-o aduca nici o problema cu totii invatam din greseli, eu admit cu capul sus cand gresesc si stiu sa imi cer scuze si am si facut acest lucru si fata de persoane de pe acest forum, dar sunt cate unii ....... Eu iti multumesc si iti doresc numai bine


Mai reciteste odata ce am scris mai sus, am mai pus ceva, ce mi-am amintit, sa fiu si mai si la subiect:)
Asculta la baba, sunt multe lucruri in viata care chiar nu trebuie bagate in seama.
Hai sa o iau altfel:)
Sa zicem ca mergi pe strada, si un zdrenturos iti zice proasta, te opresti sa-l pui la punct?:))
NU, cred ca nu, si-ti zic si de ce, nu ai pe cine:)
Deci, concluzia, ca sa " inveti" ceva, trebuie sa si ai pe cine, altfel o sa " vorbesti" in pustiu:)


aici ai dreptate perfecta, dar acum am simtit cum mi se urca tensiunea la cap, am vazut rosu in fata ochilor (doar sunt taur). Multumesc si o zi buna , maine e vineriii
visan_georgiana
Postat pe 30 Septembrie 2010 16:33
De la: deep_silence, la data 2010-09-30 11:53:30sau asta?
Subiect: [fara subiect]
Mesaj:
vai esti on line , iesi afara javra ordinara


dar astea cred ca iti apartin si cu asta am incheiat orice disputa cu oameni ca tine , de la mine ai IGNORE total, iti doresc o viata frumoasa si sa scapi de invidie si frustrare

tigra tin sa te felicit pentru toate atributele tale de doamna adevarata...frustrata,nefericita,hipocrita,parveni ta,imperfecta si fara pic de sare si piper. in romania,marile doamne,sunt exact asa cum ai fost tu descrisa de mine. deci...felicitari! alexandra a dat dovada de mare caracter. a lasat comentariile tale acolo unde au fost postate de tine. exact intre 10 de alte comentarii pozitive. asta arata ca e o doamna. le putea sterge imediat dar,comenturile tale,sunt o picatura de ulei in ocean....nu conteaza,nu reprezinta nimic,esti mai prejos decat zero.prezenta ta pe lumea asta e inutila. nici macar rau nu poti face.
deep_silence a scris pe 24 Septembrie 2010, 09:04


tigra draga,fa tot posibilul sa uiti acele gheare de gaina din supa,ghearele alea rele,care te-au facut sa suferi atat in copilarie,nu-ti mai pot face rau acum,uita de ele si incearca sa te bucuri de viata.
visan_georgiana
Postat pe 30 Septembrie 2010 16:35
De la: TIGRA, la data 2010-09-30 16:35:38
De la: deep_silence, la data 2010-09-30 11:53:30sau asta?
Subiect: [fara subiect]
Mesaj:
vai esti on line , iesi afara javra ordinara


dar astea cred ca iti apartin si cu asta am incheiat orice disputa cu oameni ca tine , de la mine ai IGNORE total, iti doresc o viata frumoasa si sa scapi de invidie si frustrare

tigra tin sa te felicit pentru toate atributele tale de doamna adevarata...frustrata,nefericita,hipocrita,parveni ta,imperfecta si fara pic de sare si piper. in romania,marile doamne,sunt exact asa cum ai fost tu descrisa de mine. deci...felicitari! alexandra a dat dovada de mare caracter. a lasat comentariile tale acolo unde au fost postate de tine. exact intre 10 de alte comentarii pozitive. asta arata ca e o doamna. le putea sterge imediat dar,comenturile tale,sunt o picatura de ulei in ocean....nu conteaza,nu reprezinta nimic,esti mai prejos decat zero.prezenta ta pe lumea asta e inutila. nici macar rau nu poti face.
deep_silence a scris pe 24 Septembrie 2010, 09:04


tigra draga,fa tot posibilul sa uiti acele gheare de gaina din supa,ghearele alea rele,care te-au facut sa suferi atat in copilarie,nu-ti mai pot face rau acum,uita de ele si incearca sa te bucuri de viata.



dar de asta ce zici deep, really intelligent

deep_silence

791 mesaje
Membru din: 14/08/2009
Postat pe: 11 Septembrie 2010, ora 21:45 Raporteaza abuz de limbaj Citeaza Raspunde


Dieta consta in a manca compot de mere dimineata ( fara zahar) si supe care sa contina doar urmatoarele legume : morcov, telina, ardei , gogosar si o bucata de carne ( fara pielita) si fara sare.

In urma acestei diete nicoleta luciu a reusit sa dea jos 30 de kg in 45 de zile .

Mie personal mi se pare a fi foarte usor de tinut , mai ales ca e vara ... compotul de mere rece e excelent .
Supa in schimb nu imi place deloc si mananc legumele fierte separat fara sare si carnita la fel .




reteta tutei..... ingredientul surpriza erau copii cruzi
visan_georgiana
Postat pe 30 Septembrie 2010 17:49
De la: TIGRA, la data 2010-09-30 17:49:17
De la: TIGRA, la data 2010-09-30 16:35:38
De la: deep_silence, la data 2010-09-30 11:53:30sau asta?
Subiect: [fara subiect]
Mesaj:
vai esti on line , iesi afara javra ordinara


dar astea cred ca iti apartin si cu asta am incheiat orice disputa cu oameni ca tine , de la mine ai IGNORE total, iti doresc o viata frumoasa si sa scapi de invidie si frustrare

tigra tin sa te felicit pentru toate atributele tale de doamna adevarata...frustrata,nefericita,hipocrita,parveni ta,imperfecta si fara pic de sare si piper. in romania,marile doamne,sunt exact asa cum ai fost tu descrisa de mine. deci...felicitari! alexandra a dat dovada de mare caracter. a lasat comentariile tale acolo unde au fost postate de tine. exact intre 10 de alte comentarii pozitive. asta arata ca e o doamna. le putea sterge imediat dar,comenturile tale,sunt o picatura de ulei in ocean....nu conteaza,nu reprezinta nimic,esti mai prejos decat zero.prezenta ta pe lumea asta e inutila. nici macar rau nu poti face.
deep_silence a scris pe 24 Septembrie 2010, 09:04


tigra draga,fa tot posibilul sa uiti acele gheare de gaina din supa,ghearele alea rele,care te-au facut sa suferi atat in copilarie,nu-ti mai pot face rau acum,uita de ele si incearca sa te bucuri de viata.



dar de asta ce zici deep, really intelligent

deep_silence

791 mesaje
Membru din: 14/08/2009
Postat pe: 11 Septembrie 2010, ora 21:45 Raporteaza abuz de limbaj Citeaza Raspunde


Dieta consta in a manca compot de mere dimineata ( fara zahar) si supe care sa contina doar urmatoarele legume : morcov, telina, ardei , gogosar si o bucata de carne ( fara pielita) si fara sare.

In urma acestei diete nicoleta luciu a reusit sa dea jos 30 de kg in 45 de zile .

Mie personal mi se pare a fi foarte usor de tinut , mai ales ca e vara ... compotul de mere rece e excelent .
Supa in schimb nu imi place deloc si mananc legumele fierte separat fara sare si carnita la fel .




reteta tutei..... ingredientul surpriza erau copii cruzi




ma bucur ca ai descoperit o posibilitate de a edita mesajele si de a le manarii , ca sa imi creezi mie o imagine proasta, imi pare rau ca m-am coborat la acest nivel suburban care il caracterizeaza pe acest grobian; si nu credeam ca va fi nevoie sa imi ascund pozele pt a scapa de zecile de jigniri si rautati gratuite , draga Deep am dreptul de a comenta ce vreau la adresa oricui, drept obtinut in 1989 "dreptul la libera exprimare" si garantat de CEDO, drept pt care acel comunist al carui pui sunt (in opinia ta- si apropos culoarea mea politica nu te priveste am motivele mele personale pt care am ales acest partid) a luptat la Revolutie, pt ca tu sa poti arunca cu injurii in voie, pt ca tu sa ai acea afacere pe care pretinzi ca o ai, si asa mai departe.
visan_georgiana
Postat pe 3 Octombrie 2010 10:42
Cat de urgent??...Pot sa te ajut...Daca te mai intereseaza ma gasesti la vlad_tony4u (id mess)
kudika473209
Postat pe 17 Noiembrie 2011 20:24
De la: kudika473209, la data 2011-11-17 20:24:18Cat de urgent??...Pot sa te ajut...Daca te mai intereseaza ma gasesti la vlad_tony4u (id mess)


cam de un an jumate. daca te grabesti un pic, s-ar putea sa fie chiar capital de urgent.
guru_ion
Postat pe 17 Noiembrie 2011 21:47
asta-i tare .:)))
kudika_nikole
Postat pe 17 Noiembrie 2011 23:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pt administrator 14 De la: mrskattousa 5 Martie 2009 20:21
3 puiuti de catel, toti albi, spre adoptie 5 De la: corinuta2u 31 Decembrie 2008 15:58
Cat de mult apreciati dragostea? 12 De la: razz 17 Septembrie 2009 10:35
salut 1 De la: ionus 29 Ianuarie 2008 15:39
Doriti instalatie de incalzire in pardoseala sau pe calorifere cu eficienta termica garantata si cost -confort redus ? 1 De la: inventator 4 Ianuarie 2009 19:55