Setari Cookie-uri

Nu ma lasa sa-mi vad de viata mea

buna fetelor..am si eu o problema cu fostul prieten..ne-am despartit acum cam 1 luna si jamatate.mi-a spus ca s-a terminat si ca nu o sa mai fim impreuna niciodata si cu toate astea de vreo 2 ori cand m-a vazut in oras cu cineva incepea sa ma sune si sa ma caute pana nu mai ieseam cu nimeni...apoi iar disparea...aa plus de asta ca el are o alta relatie acum si totusi nu inteleg de ce nu ma lasa in pace...
ma mai iubste si din cauza asta face asa??sau vrea sa vada cum sufar dupa el??
andreea_danny
Postat pe 30 Septembrie 2010 14:21
Normal ca te iubeste. Doar de aia te-a parasit si acum e cu alta. Femeile astea au o problema de intelegere a barbatilor.
I_m_nuts2011
Postat pe 30 Septembrie 2010 14:23
De la: wildrose020, la data 2010-09-30 14:21:24buna fetelor..am si eu o problema cu fostul prieten..ne-am despartit acum cam 1 luna si jamatate.mi-a spus ca s-a terminat si ca nu o sa mai fim impreuna niciodata si cu toate astea de vreo 2 ori cand m-a vazut in oras cu cineva incepea sa ma sune si sa ma caute pana nu mai ieseam cu nimeni...apoi iar disparea...aa plus de asta ca el are o alta relatie acum si totusi nu inteleg de ce nu ma lasa in pace...
ma mai iubste si din cauza asta face asa??sau vrea sa vada cum sufar dupa el??


Nu, el face asa pt. ca are cu cine.
Adica te vede cat esti de fraiera si te intoarce din drumul tau cu alt baiat de cate ori vrea......intelegi?
NU, nu te iubeste, doar isi bate joc de tine, pt. ca-i tine.
Ia nu-i mai raspunde la niciun fel de provocare si o sa vezi ca-ti da pace.
stem_29
Postat pe 30 Septembrie 2010 14:25
nu e vorba de iubire aici ci d elipsa de caracter intr un cuvint d emirlanie. Explica-i faptul ca daca nu te las ain pace vei depune o sesizare scris ala Politie si poatr fi amndat pentru asta, spune i de asemenea c aii inregistrezi convorbirile si ca le vei depune si pe acdeste ala politie o data cu plingerea si sigur se va linisti ! E trist cind un barbat nu stie s apiarda in iubire...
negrul_de_serviciu
Postat pe 22 Octombrie 2010 18:55
De la: wildrose020, la data 2010-09-30 14:21:24buna fetelor..am si eu o problema cu fostul prieten..ne-am despartit acum cam 1 luna si jamatate.mi-a spus ca s-a terminat si ca nu o sa mai fim impreuna niciodata si cu toate astea de vreo 2 ori cand m-a vazut in oras cu cineva incepea sa ma sune si sa ma caute pana nu mai ieseam cu nimeni...apoi iar disparea...aa plus de asta ca el are o alta relatie acum si totusi nu inteleg de ce nu ma lasa in pace...
ma mai iubste si din cauza asta face asa??sau vrea sa vada cum sufar dupa el??


el sa stii ca te iubeste cu adevarat.
dar din cauza unor vitregii ale naturii,
nu poate fii cu tine in momentul asta.
tu trebuie sa-l astepti, daca tii cu adevarat la el
intre timp ai grija de tina sa te ingrijesti sa ramai frumoasa,
battleofwits
Postat pe 22 Octombrie 2010 19:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dependenta 88 De la: criszoe 1 Aprilie 2012 11:49
AJUTOR! 5 De la: kudika_24392 30 Decembrie 2012 17:10
buna 1 De la: rely83 30 Septembrie 2010 08:30
capricorn 19 De la: BabeLove4U 10 August 2011 22:50
Machiaj profesional 3 De la: Barbie30 13 Iulie 2010 17:59