Setari Cookie-uri

gandaci de bucatarie

De la: kudika311222, la data 2010-10-06 23:32:54REGENT ,CEA MAI EFICACE SOLUTIE IMPOTRIVA GANDACILOR DE BUCATARIE.PRET 15 LEI FIOLA.TEL.0720027651


Mai exista gandaci de bucatarie?:))
stem_29
Postat pe 6 Octombrie 2010 23:49
io am vazut pe afara daia mari de 5 cm:)))))) vine apocalipsa
krisbarbie
Postat pe 6 Octombrie 2010 23:55
am cumparat si eu fiole regent de la tipul de pe acest forum,are nr.de telefon 0720027651,si vreau sa va spun ca am scapat in sfarsit de oribilitatile alea de gandaci.pe care ii uram de atatia ani.
costelusa
Postat pe 17 Martie 2011 23:03
si mie imi apar vara gandaci in bucatarie. nu ii mai suport. deci ziceti ca solutia este eficienta!
deea_little
Postat pe 13 Mai 2011 09:02
Mi-a spus cu ani in urma o cunostinta care lucra la deratizare cum sa faci sa nu mai ai gindaci in casa , in special aceia mari si moi de bucatarie .Mi-a spus ca orice produs ai da are efect doar putin timp , se obisnuiesc repede si nu mai reactioneaza.Singura solutie cu care nu se vor obisnui niciodata este alcoolul si curatenia .Veti gasi gindaci acolo unde sunt firimituri pe jos sau alimente lasate in timpul noptii pe masa sau nu prea se da cu matura pe jos prea des.Eu stau intr-un bloc unde toti locatarii se pling ca au gindaci in casa si nu stiu cum sa scape de ei .Si-au facut izolarea spatiului si nu stiu pe unde mai intra , ii gasesc si pe masa in farfurii .Eu nu am facut izolarea spatiului dar am galeata si mopul la indemina si o data pe zi , spre seara dau cu mopul stors bine prin casa si in apa cu care spal pun si putin spirt.In 17 ani nu am vazut nici un gindac in casa .Simplu , economic si nu este toxic pentru oameni .Multi au copii mici si produsele pentru insecte sunt periculoase .
valeanucarmen31_condo
Postat pe 13 Mai 2011 10:38
De la: valeanucarmen31_condo, la data 2011-05-13 10:38:28Mi-a spus cu ani in urma o cunostinta care lucra la deratizare cum sa faci sa nu mai ai gindaci in casa , in special aceia mari si moi de bucatarie .Mi-a spus ca orice produs ai da are efect doar putin timp , se obisnuiesc repede si nu mai reactioneaza.Singura solutie cu care nu se vor obisnui niciodata este alcoolul si curatenia .Veti gasi gindaci acolo unde sunt firimituri pe jos sau alimente lasate in timpul noptii pe masa sau nu prea se da cu matura pe jos prea des.Eu stau intr-un bloc unde toti locatarii se pling ca au gindaci in casa si nu stiu cum sa scape de ei .Si-au facut izolarea spatiului si nu stiu pe unde mai intra , ii gasesc si pe masa in farfurii .Eu nu am facut izolarea spatiului dar am galeata si mopul la indemina si o data pe zi , spre seara dau cu mopul stors bine prin casa si in apa cu care spal pun si putin spirt.In 17 ani nu am vazut nici un gindac in casa .Simplu , economic si nu este toxic pentru oameni .Multi au copii mici si produsele pentru insecte sunt periculoase .


Esti doar o norocoasa. Sau vrei sa cred ca toti vecinii tai nu stiu ce-i aia curatenia? Bucurestiul e `plin de gandeci, vrem nu vrem. Si apa cu detergent special nu-i goneste. Le prieste.
M-am mutat in bloc nou, nici liftul nu era montat. Nici nu adusesem mobila in casa si aveam gandaci. Tot cu solutia de spun fetele pe aici am scapat si eu.

Mop? Saraca mama, s-a cocosat dand cu mopul si parca erau si mai multi.
rashela
Postat pe 13 Mai 2011 12:19
ia regent de la alindc,si scapi sigur de gandaci.Eu asa am facut.M-a rugat omul sa-i postez parerea despre el,in semn de multumire,are nr. 0720027651.
octavdanil
Postat pe 4 Septembrie 2011 08:06
ia regent de la alindc,si scapi sigur de gandaci.Eu asa am facut.M-a rugat omul sa-i postez parerea despre el,in semn de multumire,are nr. 0720027651.
octavdanil
Postat pe 4 Septembrie 2011 08:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pix pe canapea 1 De la: Ilcatalin 11 Martie 2010 18:35
se poate deschide din exterior o usa metalica de intrare? 1 De la: diana_cool_23 14 Februarie 2010 09:46
Hidroizolatii performante 1 De la: condo000807 19 Aprilie 2012 19:03
problema centrala termica 1 De la: kudika_978219 20 Decembrie 2014 16:34
Crapaturi 1 De la: nun 28 August 2009 15:48