Setari Cookie-uri

suparari

Sti eu am un copil de 2 ani si sotu nea parasit si aplecat in spania,din joi in pasti mai suna sa intrebe de cel mic.acum ca a plecat lumea vorbeste mereu si multe lucruri ne adevarate care dor fara sa vrei eu cear trebui sa fac:(sa ma omor)nu viata merge inainte am un copil si daca si eu las parasi cu cine ar ramane.Trebui sa ti vezi de viata ta sa nu asculti in stanga si in dreapta ca la ora actoala nu contezi tu ci acel copilas care nu are nici o vina . da vorbele la spate si viata merge inainte.ai grija de voi
kudika325856
Postat pe 22 Octombrie 2010 22:10
BEL_AMY1
Postat pe 28 Octombrie 2010 20:36
nu pune la suflet totul. Nu toti oamenii sunt la fel, vei gasi si oameni care vor sa te sprijine, sa te ajute si s aiti fie cu sufletul si gindul aproepe. Pe ei pastreaza-i stiu sunt rari dar exista. Multa sanatate si tie si celui care va veni pe lume !
negrul_de_serviciu
Postat pe 8 Noiembrie 2010 15:51
sa inteleg ca tatal bebelului te-a parasit?
dragdana
Postat pe 9 Noiembrie 2010 07:55
n-ai ajuns la turn?
dragdana
Postat pe 9 Noiembrie 2010 07:56
Lume care sa comenteze o sa se gaseasca intotdeauna...si uneori cum te freaca rudele nu te freaca nimeni asa ca ai grija totusi cui ii spui supararile tale si mai ales pe cine ajuti pentru ca nu e corect sa tot dai si sa nu primesti nimic bun in schimb.Stai linistita ca asa mai gandeam si eu...pana am ajuns la concluzia aia mare: DE CE MI-AR PASA???Chiar de ce mi-ar pasa de toate rautatile si de unii care nu ma sufera??Ai de nascut un bebel asa ca nu te mai supara atat ca nu-i face bine,cu siguranta esti intr-o perioada mai sensibila sii incepi sa ai ganduri negre.Cauta activitati care sa te faca fericita si sa fii u implinita cu propria persoana,cred ca asta conteaza mai mult.
Lady_Gaga9
Postat pe 10 Noiembrie 2010 12:28
In primul rind , trebue sa fii puternica sa depasesti momentele dificile din viata ta, cautind sa vezi viata cu alti ochi .Esti trista abatuta? nimeni nu te intelege? dute la un film de comedie, asculta o muzica dar nu trista , esi la plimbare cauta sa faci in asa fel incit sa nu-ti pese de nimic.Si daca ai facut bine cuiva nu regreta Dumnezeu te va rasplati ptr. asta.Ai grija ca daca tu esti trista si abatuta si copilul tau din burta asemenea tie iti este.El simpte si trece prin toate starile prin care treci tu.Nu cred ca vrei ca el sa sufere.
kudika228167
Postat pe 13 Noiembrie 2010 09:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga invitatii la Fabrica de Handmade Breslo 68 De la: virgiliu_giorgi 8 Iunie 2009 19:38
castiga bani on line 9 De la: a_nca 27 Iunie 2014 17:02
Cred ca unui profesor ii place de mine 77 De la: poeta26 13 Mai 2011 10:04
La multi ani! 32 De la: Dekore_Studio 24 Mai 2009 00:57
Redactare articole online 33 De la: kudika108879 28 Decembrie 2012 12:14