Setari Cookie-uri

eu rac el balanta....

In urma cu o luna am cunoscut un tip in zodia balanta.E prima data cand incerc o relatie cu o balanta.In urma esecului din fosta relatie mi-e frica sa il las sa se apropie asa mult de mine desi mi se pare un tip ok.Imi face complimente,vb destul de des la telefon dar am momente cand mi se pare ca ma abureste iar atunci " imi iau jucariile si plec acasa".Va rog sa imi spuneti daca se potrivesc aceste doua zodii.Astept parerile voastre....pupici.
kudika169671
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:39
Este o relatie ok rac-balanta, noi suntem impreuna de 13 ani . Succes si voua. Mihaela
kudika327338
Postat pe 28 Octombrie 2010 09:29
eu rac, el balanta.
eu sceptica multa vreme, el sincer si cu intentii serioase.
eu acceptat ca oamenii nu trebuie judecati dupa zodii ci dupa fapte si in acest moment suntem unul dintre cele mai reusite si fericite cupluri.
totul tine de incredere si de voi, nu de zodii:)
tonnia
Postat pe 29 Octombrie 2010 10:49

am cunoscut multe cupluri de rac - balanta , de cele mai multe ori ea era balanta si el racul.Din experienta mea eu cred ca aceasta relatie rezista datorita abilitatii racului si incapatanarii de a se lega de aceasta relatie , dar eu cred ca suferi mult si cu multe sacrificii .Personal nu-ti recomand , semnele de aer te atrag dar nu sunt ptr tine .In schimb iti recomand nativii din : scorpion , peste si taur in ordinea asta , restul uita.
banalulanonim
Postat pe 29 Octombrie 2010 16:23
dar de relatia rac-leu ce spuneti ????
lover_woman
Postat pe 29 Octombrie 2010 19:31
nu te abureste ,iti vb deschis ceea ce simte,eu sunt balanta si el la fel ,e super linga un barbat balanta ne intelegem din priviri ,astia in horoscop nu ne da nicio sansa ,dar realitatea e alta,daca nu-i placea de tine sa fi sigura ca nu pierdea timpul cu tine
doriss_doriana
Postat pe 31 Octombrie 2010 19:28
Am 12 ani de cand suntem amandoi nedespartiti, el rac si nu [poate uita trecutul , compara tot ce este cu ce a fost - asta ai sa faci si tu si credema ca o sa-l faci sa sufere foarte tare , bucurate de momentele petrecute cu el si fa ceea ce crezi, simti si vrei ca nu o sa te mai intalnesti cu ziua de azi si nici nu mai traiesti in trecut ca sa poti schimba ceva; pe cat esti tu de sensibila pe atat este el de perfectionist si v-a incerca sa fie perfect -dar nu-l compara cu nimeni toti suntem unicati ,mult noroc
healthy017004
Postat pe 31 Octombrie 2010 22:29
si eu sunt rac si el e balanta....
ce pot sa spun...o sa va fie greu,amandoi va trebui sa faceti sacrificii,or sa fie multe certuri....dar asta este...sunt si momente fericite care merita sa suporti certurile...noi suntem impreuna de 2 ani si momentan e destul de bine...
Nicoleta022
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:35
Dar despre femeia rac si barbatul varsator ce spuneti?
Ella_Kudika
Postat pe 27 Decembrie 2010 21:53
De la: Ella_Kudika, la data 2010-12-27 21:53:05Dar despre femeia rac si barbatul varsator ce spuneti?


ca sunt si ei oameni!
geo_resuscitat
Postat pe 27 Decembrie 2010 22:05
Am eu un RAC care este defapt un DRAC,fura,face falsuri,se ascunde si minte de imi ingheata rufele pe sarma vara....il prinzi si zice ca, ceea ce vezi nu e adevarat,te face prost in fata.Femeile rac nu le cunosc dar eu ce am acasa il duc ori la tribunal ori la spital.
Eu sunt berbec cu ascendent in capricorn.
O zi faina sa aveti si un an nou plin de impliniri pe toate planurile.Va pup
merypopyns
Postat pe 29 Decembrie 2010 16:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
EU VARSATOARE EL VARSATOR.DEOBICEI NU MERG RELATIILE CU 2 NASCUTI IN ACEEASI ZODIE 11 De la: a1l2i3n4a 26 Ianuarie 2012 14:02
Eu Scorpion- El Taur 3 De la: alina_30 30 Mai 2009 23:03
balanta + rac=??? 56 De la: honey_girl 21 Iulie 2014 22:08
compatibilitatea intre parteneri in cuplu de varsatori 10 De la: kudika084168 16 Noiembrie 2009 17:29
eu balanta - el balanta 10 De la: Maia87 10 Octombrie 2010 20:47