Setari Cookie-uri

Poate stie cineva mai multe despre videochat...

Lucrez la un studio de videochat,teoretic imi merge bine,insa observ ca foarte multi bani intra in contul studio-ului intr-o maniera nejustificata,in plus sunt orele de program ce trebuiesc respectate,eu fiind studenta,asta e o pb pt mine.

Am citit pe cateva dintre site-urile de videochat ca oricine poate fi model si sa i se retina comision din banii castigati doar de catre respectivul e fac pe site nu si de studio,insa aveam o intrebare pt cele care au facut sau fac videochat pe cont propriu daca intr-adevar intra banii in conturi si daca e intr-adevar ok,pt ca nu mi-ar conveni sa primesc 30% din banii castigati doar ca lucrez intr-un studio...si ce conexiune internet e cea mai ok

Am mai vazut un subiect aici legat de videochat si tin sa precizez ca fetele care se dezbraca,se masturbeaza castiga cel mai putin facand videochat.Sumele mari revin fetelor care nu streseaza membrii sa le intre in privat si care leaga prietenii,care il determina pe membru sa vb despre el,si care sunt capabile sa poarte discutii pe diferite teme!
estetique88
Postat pe 27 Octombrie 2010 17:38
De la: estetique88, la data 2010-10-27 17:38:39Lucrez la un studio de videochat,teoretic imi merge bine,insa observ ca foarte multi bani intra in contul studio-ului intr-o maniera nejustificata,in plus sunt orele de program ce trebuiesc respectate,eu fiind studenta,asta e o pb pt mine.

Am citit pe cateva dintre site-urile de videochat ca oricine poate fi model si sa i se retina comision din banii castigati doar de catre respectivul e fac pe site nu si de studio,insa aveam o intrebare pt cele care au facut sau fac videochat pe cont propriu daca intr-adevar intra banii in conturi si daca e intr-adevar ok,pt ca nu mi-ar conveni sa primesc 30% din banii castigati doar ca lucrez intr-un studio...si ce conexiune internet e cea mai ok

Am mai vazut un subiect aici legat de videochat si tin sa precizez ca fetele care se dezbraca,se masturbeaza castiga cel mai putin facand videochat.Sumele mari revin fetelor care nu streseaza membrii sa le intre in privat si care leaga prietenii,care il determina pe membru sa vb despre el,si care sunt capabile sa poarte discutii pe diferite teme!
Valy90
Postat pe 27 Octombrie 2010 18:05
si dupa ce termini facultatea...ce o sa faci ? sau de ce mai faci facultate...ca si asa vei ajunge santajabila si nu vei avea nici un viitor.
BEL_AMY1
Postat pe 27 Octombrie 2010 18:12
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-27 18:12:29si dupa ce termini facultatea...ce o sa faci ? sau de ce mai faci facultate...ca si asa vei ajunge santajabila si nu vei avea nici un viitor.



tu nu auzi ca vrea sa lucreze pe cont propriu????????? .......si na, sunt bune studiile superioare ....asa scapa de dezbracat si de masturbare
anastasia_m
Postat pe 27 Octombrie 2010 18:14
De la: anastasia_m, la data 2010-10-27 18:14:33
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-27 18:12:29si dupa ce termini facultatea...ce o sa faci ? sau de ce mai faci facultate...ca si asa vei ajunge santajabila si nu vei avea nici un viitor.



tu nu auzi ca vrea sa lucreze pe cont propriu????????? .......si na, sunt bune studiile superioare ....asa scapa de dezbracat si de masturbare

cum adica...de aia se face facultate...sa nu te mai dezbraci singura...si sa stii cum se foloseste palosul...?
BEL_AMY1
Postat pe 27 Octombrie 2010 18:18
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-27 18:18:14
De la: anastasia_m, la data 2010-10-27 18:14:33
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-27 18:12:29si dupa ce termini facultatea...ce o sa faci ? sau de ce mai faci facultate...ca si asa vei ajunge santajabila si nu vei avea nici un viitor.



tu nu auzi ca vrea sa lucreze pe cont propriu????????? .......si na, sunt bune studiile superioare ....asa scapa de dezbracat si de masturbare

cum adica...de aia se face facultate...sa nu te mai dezbraci singura...si sa stii cum se foloseste palosul...?



ieczact
anastasia_m
Postat pe 27 Octombrie 2010 18:27
De la: anastasia_m, la data 2010-10-27 18:27:24
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-27 18:18:14
De la: anastasia_m, la data 2010-10-27 18:14:33
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-27 18:12:29si dupa ce termini facultatea...ce o sa faci ? sau de ce mai faci facultate...ca si asa vei ajunge santajabila si nu vei avea nici un viitor.



tu nu auzi ca vrea sa lucreze pe cont propriu????????? .......si na, sunt bune studiile superioare ....asa scapa de dezbracat si de masturbare

cum adica...de aia se face facultate...sa nu te mai dezbraci singura...si sa stii cum se foloseste palosul...?



ieczact

acum inteleg eu de ce se face atita practica ...cu bara....birna si maciucili....
BEL_AMY1
Postat pe 27 Octombrie 2010 18:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
exista anticonceptionale fara reteta ...??!!! 10 De la: amr2009 15 Aprilie 2009 13:09
PRESELECTIE!!! 2 De la: dianutza91 8 Februarie 2008 20:02
munca la domiciliu 33 De la: marinela_diana 7 Decembrie 2014 09:33
Castiga bani usor 2 De la: kudika226898 27 Noiembrie 2010 13:20
my blog 1 De la: hurt_xxx 26 Ianuarie 2009 16:52