Setari Cookie-uri

concurs de bancuri

M-am inscris la un concurs de bancuri.Cel mai amuzant castiga.Vreau si eu un banc genial,atat de amuzant incat sa cad de pe scaun.Multumesc.
black_eyes
Postat pe 14 Noiembrie 2010 10:27
si de ce ar trebui sa ,,muncim" noi pentru tine ? sunt o gramada de site-uri care au si o sectiune de bancuri ....... cauta , citeste , selecteaza ..........
perce_neige
Postat pe 14 Noiembrie 2010 11:06
si de ce ar trebui sa ,,muncim" noi pentru tine ? sunt o gramada de site-uri care au si o sectiune de bancuri ....... cauta , citeste , selecteaza ..........
perce_neige
Postat pe 14 Noiembrie 2010 11:06
De la: perce_neige, la data 2010-11-14 11:06:08si de ce ar trebui sa ,,muncim" noi pentru tine ? sunt o gramada de site-uri care au si o sectiune de bancuri ....... cauta , citeste , selecteaza ..........

lenea e cucoana mare...si aici pe forum sunt o gramada de topicuri cu bancuri!
miss_darine
Postat pe 14 Noiembrie 2010 11:30
pai ma gandeam ca poate stiti voi un banc mai putin cunoscut si care vreti sa mi-l spuneti...asa pot sa ma uit si in cartile cu bancuri...nici unul nu e amuzant pt ca toata lumea le stie
black_eyes
Postat pe 14 Noiembrie 2010 20:57
fara resentimente...ok?
black_eyes
Postat pe 14 Noiembrie 2010 20:58
Johnny, dorea cu disperare sa faca S.E.X. cu o colega din biroul sau, dar ea "apartinea" altcuiva.. Intr-o zi, Johnny s-a dus la ea foarte rusinat si a spus : "iti dau 100$ daca ma lasi sa te "ard" o data. Dar fata a zis: NU!!
Johnny a zis: "voi fi rapid; voi arunca banii pe jos, si cand te vei fi ridicat, eu voi fi deja gata."
Ea s-a gandit un pic si a zis ca trebuie sa-si consulte iubitul.. Astfel ca, s-a dus sa-l sune si sa ii povesteasca istorioara. Prietenul insa i-a spus. "Cere-i 200$, tu ridici foarte repede banii, si el nu va avea timp nici macar sa-si dea jos pantalonii."
Astfel ca ea accepta propunerea.Trecuse jumate de ora, si prietenul fetei inca astepta un apel de la fata....
In sfarsit, dupa 45 de minute, prietenul suna sa vada ce s-a intamplat..
Ea raspunde: "Nenorocitul, a folosit monede" !
Management lesson: Always consider a business proposal in its entirety before agreeing to it and getting screwed!
Pe romaneste : Intodeauna gandeste o propunere de business in intregul ei inainte de a cadea de acord si a fi... f...t !
PS . nu stiu daca l-ai mai citit , nu stiu daca iti place , mie imi place concluzia .
perce_neige
Postat pe 15 Noiembrie 2010 18:43
ha ha misto,misto
black_eyes
Postat pe 15 Noiembrie 2010 19:54
) O femeie fatalã aºteaptã autobuzul în staþie ca sã plece acasã. Afarã ploua tare. Un Porsche alb, superb, frâneazã brusc ºi un bãrbat prezentabil o întreabã:
- Vã pot conduce acasã, domniºoarã?
- Nu mã deranjeazã, dar unde staþi?

- Mãi nevastã, administratorul blocului spune cã s-a culcat cu toate femeile din bloc, cu excepþia uneia...
- O fi aia grasã ºi bãtrânã de la parter.


) Profitînd de înghesuialã, în autobuz, un tip o pipãie insistent pe femeia din faþa lui. Aceasta întoarce capul ºi-i spune enervatã:
- Domnule, te rog...
- Nu-i cazul sã mã rugaþi, o fac cu plãcere…
BEL_AMY1
Postat pe 15 Noiembrie 2010 20:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ADIO dragi prieteni! 113 De la: steffy91 31 Decembrie 2011 18:22
Va salut 20 De la: justforfun84 26 Septembrie 2011 10:08
Ar fi bune niste pareri sincere 11 De la: _dulcik_ 9 Martie 2009 21:58
Exista solutii si pentru sufletul meu ? 17 De la: MySadSoul 16 Iunie 2009 22:34
am nevoie sa inteleg ce s-a petrecut, ajutati-ma cu o parere 21 De la: kudika021802 25 Iunie 2009 20:59