Setari Cookie-uri

Redactare articole online

De la: Barbie30_, la data 2011-02-23 10:17:28
De la: rockk, la data 2011-02-22 21:18:27
De la: _Cryssa_, la data 2011-02-22 21:11:10
De la: rockk, la data 2011-02-22 21:09:46[
tu te ai bagat de seama cu mine, si nu invers.

din momentul asta te ignor.

Ti-am zis eu ca-ti dau clasa


pff..ook. am incercat pt ca se pare ca aveti o prietena cu capul pe umeri, dar...ok, fie...


sincer, in toate locurile unde ai postat, si tu si barbie a ta, sunt doar propozitiii semi inteligibile si un sir de emoticoane de pupaturi si de linguseli de 2 bani.

nu cred ca ai scris in viata ta ceva mai lung de o fraza. nici nu cred ca cunosti ce inseamna cuvantul interesant, probabil ai o existenta gri, obisnuita. pari doar una din turma, nimic special.

la fel ca si barbie a ta, care sincer, nici acum nu stiu ce problema are, in afara de problemele evident psihice si lipsa de nebagare de seama (n.f. probabil), neavand absolut nici un contact cu ea sau cu tine tavaliti pe capul meu.

poate o fi presiunea atmosferica, dar inca o data, cand vei invata sa scrii macar 2 fraze inteligibile sa postezi, nu ma face sa pierd timpul cu prostii de genu. te rog, fa ti un servici, si cere ti iertare, voi trece cu vederea de data asta.


Ti-am atras atentia ca nu e frumos sa ataci pe cineva (poate asa glumesti tu dar mie nu mi s-a parut deloc gluma) asa aiurea insa vad ca tu continui in acelasi mod cu toate ca eu nu ti-am zis nimic,oare de ce?Esti liber sa crezi ce vrei despre mine,nu o sa ma obosesc sa te conving ca lucrurile nu sunt asa cum le vezi tu.Sper doar ca o sa vezi anumite lucruri si la tine.....O zi placuta!


MAI, nu am zis nici un cuv rau asupra ta. arata mi un sg loc! pt numele lui DFUmnezeu ca e deja aiurea! SI niciodata nu atac pe cineva personal, ma iau de ce scrii eventual, nu de tine. mi se pare minimul de respect.

Nu am cum sa cred NIMIC despre tine, pentru ca nu am avut ocazia,NICI MACAR sa citesc macar un reply cat de cat substantial. nu stiu ce s antamplat, nu stiu ce ai inteles, dar sincer, nu vad nimic. Vad destule lucruri la mine, nu mi pasa ca s injurat, daca o merit, ok, dar in cazu asta chiar nu.

ultimu topic a fost ceva de genu ca m ai citat dar nu a aparut nimic, si eu am zis CA daca ma citezi , NORMAL NU VA APAREA< ca de cand m am plans de kudika, sunt blestemat. era o autoironie. nimic adresat TIE. ffs. deci ... bine ca...pff..ok.

multumesc, si o zi extraordinara.
rockk
Postat pe 23 Februarie 2011 14:00
contactati-ma va rog pe adresa mea de e-mail mac13rats@yahoo.com
kudika_24276
Postat pe 28 Decembrie 2012 12:12
incearca opinia1.ro
kudika_24276
Postat pe 28 Decembrie 2012 12:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
medici 2 De la: 7aleinad 15 Februarie 2009 17:19
Sani voluminosi 90 De la: Broscaru 7 Februarie 2012 00:32
Scrisoare pierduta!¡! 13 De la: kudika311000 30 Noiembrie 2010 18:53
Copilaria 12 De la: battleofwits 8 Februarie 2011 15:58
Hristos a Inviat! 24 De la: ramona_ursuleanu 21 Aprilie 2009 18:41