Setari Cookie-uri

help me

am 33 ani si sunt casatorita de 10 ani ,am 2 copii dar de o luna m-am cunoscut cu un baiat ai mic ,are 22ani este tare dragut ,relatia noastra sa cam incalzit ne intalnim pe furis ,are si el prietena ,zice o iubeste,eu nu vreau sa-mi parasesc familia ,imi iubesc sotul dar ma simt bine si cu acest baiat ,ce ma fac?
kudika330033
Postat pe 15 Noiembrie 2010 18:57
Cum sa te ajut?Sa consiliez copiii?
nicossia
Postat pe 15 Noiembrie 2010 19:00
De la: kudika330033, la data 2010-11-15 18:57:52am 33 ani si sunt casatorita de 10 ani ,am 2 copii dar de o luna m-am cunoscut cu un baiat ai mic ,are 22ani este tare dragut ,relatia noastra sa cam incalzit ne intalnim pe furis ,are si el prietena ,zice o iubeste,eu nu vreau sa-mi parasesc familia ,imi iubesc sotul dar ma simt bine si cu acest baiat ,ce ma fac?
la 33 de ani te intrebi ce sa faci intr-o asemenea situatie penibila, ce te faci cu un mucea de 22 de ani tu femeie in toata firea ... ? multi tanjesc dupa o familie , tu dai cu piciorul la tot pt o prostie ?
bombonik_babardik
Postat pe 15 Noiembrie 2010 19:00
De la: kudika330033, la data 2010-11-15 18:57:52am 33 ani si sunt casatorita de 10 ani ,am 2 copii dar de o luna m-am cunoscut cu un baiat ai mic ,are 22ani este tare dragut ,relatia noastra sa cam incalzit ne intalnim pe furis ,are si el prietena ,zice o iubeste,eu nu vreau sa-mi parasesc familia ,imi iubesc sotul dar ma simt bine si cu acest baiat ,ce ma fac?

Nu vrei sa-ti parasesti familia, dar ti-e bine si cu tinerelul... asadar, si-n caruta, si-n teleguta. Cum adica s-a incalzit relatia, ce faceti voi cand va-ntalniti pe furis? Banuiesc ca nu sex, ca daca ai face-o cu toti alaturi de care te simti bine si la doar o luna dupa ce i-ai cunoscut te-ai numi intr-un fel (nu spun cum, intelegi tu!) si tu esti ditai femeia onorabila, nu?
kitty_na
Postat pe 15 Noiembrie 2010 19:10
De la: kudika330033, la data 2010-11-15 18:57:52am 33 ani si sunt casatorita de 10 ani ,am 2 copii dar de o luna m-am cunoscut cu un baiat ai mic ,are 22ani este tare dragut ,relatia noastra sa cam incalzit ne intalnim pe furis ,are si el prietena ,zice o iubeste,eu nu vreau sa-mi parasesc familia ,imi iubesc sotul dar ma simt bine si cu acest baiat ,ce ma fac?
Ia-te cu mainile de kur si sari in sus
Sa vezi ce misto o sa fie cand o afla barbatetu.....nu o sa mai ai nevoie de machiaj cel putin o luna , asta daca-si mai bate capul cu tine si nu te arunca in strada ca pe o zdreanta
The_Exile
Postat pe 15 Noiembrie 2010 19:15
De la: Tharr, la data 2010-11-15 19:15:58
De la: kudika330033, la data 2010-11-15 18:57:52am 33 ani si sunt casatorita de 10 ani ,am 2 copii dar de o luna m-am cunoscut cu un baiat ai mic ,are 22ani este tare dragut ,relatia noastra sa cam incalzit ne intalnim pe furis ,are si el prietena ,zice o iubeste,eu nu vreau sa-mi parasesc familia ,imi iubesc sotul dar ma simt bine si cu acest baiat ,ce ma fac?
Ia-te cu mainile de kur si sari in sus
Sa vezi ce misto o sa fie cand o afla barbatetu.....nu o sa mai ai nevoie de machiaj cel putin o luna , asta daca-si mai bate capul cu tine si nu te arunca in strada ca pe o zdreanta


stem_29
Postat pe 15 Noiembrie 2010 19:29
De la: kudika330033, la data 2010-11-15 18:57:52am 33 ani si sunt casatorita de 10 ani ,am 2 copii dar de o luna m-am cunoscut cu un baiat ai mic ,are 22ani este tare dragut ,relatia noastra sa cam incalzit ne intalnim pe furis ,are si el prietena ,zice o iubeste,eu nu vreau sa-mi parasesc familia ,imi iubesc sotul dar ma simt bine si cu acest baiat ,ce ma fac?


Iti zic eu ce sa faci.
Intr-o zi cand ajungi acasa ii spui sotului tau ca vrei sa infiezi un baiat, si-l infiezi pe " junele".....il iei si pe el acasa ( vad ca-i vrei pe amandoi):))))
Asta-i cea mai buna solutie.....ca doar vad ca vrei si " ceva" pe furis vrei si pe-a sotului.
Acum serios, cine alearga dupa doi iepuri stii cu ce se alege, nu?:))
Eu iti urez sarbatori fericite cu ai tai! ( iti zic asta pt. ca ai toate sansele sa-ti petreci sarbatorile in gara, lasata de " june" si de sot batuta.
stem_29
Postat pe 15 Noiembrie 2010 19:34
De la: stem_29, la data 2010-11-15 19:34:35
De la: kudika330033, la data 2010-11-15 18:57:52am 33 ani si sunt casatorita de 10 ani ,am 2 copii dar de o luna m-am cunoscut cu un baiat ai mic ,are 22ani este tare dragut ,relatia noastra sa cam incalzit ne intalnim pe furis ,are si el prietena ,zice o iubeste,eu nu vreau sa-mi parasesc familia ,imi iubesc sotul dar ma simt bine si cu acest baiat ,ce ma fac?


Iti zic eu ce sa faci.
Intr-o zi cand ajungi acasa ii spui sotului tau ca vrei sa infiezi un baiat, si-l infiezi pe " junele".....il iei si pe el acasa ( vad ca-i vrei pe amandoi):))))
Asta-i cea mai buna solutie.....ca doar vad ca vrei si " ceva" pe furis vrei si pe-a sotului.
Acum serios, cine alearga dupa doi iepuri stii cu ce se alege, nu?:))
Eu iti urez sarbatori fericite cu ai tai! ( iti zic asta pt. ca ai toate sansele sa-ti petreci sarbatorile in gara, lasata de " june" si de sot batuta.

uite nebunul de 22 dupa ce se uita daca aveam eu 33 de ani, pacat am 21
ipahebirowtnod
Postat pe 15 Noiembrie 2010 19:36
multumesc pt mesaje ,cred ca mi-au fost de folos
kudika330033
Postat pe 15 Noiembrie 2010 19:57
De la: kudika330033, la data 2010-11-15 19:57:12multumesc pt mesaje ,cred ca mi-au fost de folos
Pai daca esti cu tendinte masochiste , spune asa de la inceput mai femeie ... ca imediat gasim ce sa-ti spunem ... asa ca pentru sufletelul tau
The_Exile
Postat pe 15 Noiembrie 2010 20:00
De la: kudika330033, la data 2010-11-15 19:57:12multumesc pt mesaje ,cred ca mi-au fost de folos


Acum serios te intreb, tu ai creier cu care sa judeci in cutia aia a ta craniana?
Unu' la mana, acel baiat e un copil pe langa tine, habar nu ai ca fiind atat de tanar si fara obligatii tu daca-l tot inebunesti de cap ala ajunge dependent de tine si poate o sa ajungi sa-l implori sa te lase in pace sa-ti vezi de familie si el o sa-ti fie pe la usa ta!
Si atunci nu te vad bine cum o scoti la capat cu sotul tau.
O sa-ti distrugi familia ta, copiii pt o........
Doi la mana, esti femeie in toata firea ( ca ani, ca minte scuza-ma o ai cat o gaina) ai doi copii de crescut si tie-ti arde de harjoneli cu copiii!
Imi permit sa te jignesc pt. ca efectiv nu esti constienta de ceea ce se poate intampla in viitor.
Daca nu o sa inchei relatia cu acest baietandru o sa plangi cu lacrimi amare femeie.
O sa-ti pierzi familia si acest pusti nici doi lei nu o sa dea pe tine.
Daca afla mama acestui copil ca umbla cu tine poate-ti iei si cateva posete in cap ca-i zapacesti copilul si nu-l lasi sa-si vada de rostul lui cu o fata de-o seama cu el.
Si acum te intreb eu pe tine, logica ta unde e?
Ce vrei de fapt de la acest copil?!
Unde sau mai bine zis pana unde vrei sa duci magaria asta, pana afla tot " satul"?!
Parca te vad peste un an pe la alta " sectiune" pe aici scriind ca soarta a fost cruda cu tine.
Pai scuza-ma, daca ajungi in strada ti-o meriti.
Proverbul e: " te bagi in troaca porcilor, te mananca"!

stem_29
Postat pe 15 Noiembrie 2010 20:12
De la: stem_29, la data 2010-11-15 20:12:36
De la: kudika330033, la data 2010-11-15 19:57:12multumesc pt mesaje ,cred ca mi-au fost de folos


Acum serios te intreb, tu ai creier cu care sa judeci in cutia aia a ta craniana?
Unu' la mana, acel baiat e un copil pe langa tine, habar nu ai ca fiind atat de tanar si fara obligatii tu daca-l tot inebunesti de cap ala ajunge dependent de tine si poate o sa ajungi sa-l implori sa te lase in pace sa-ti vezi de familie si el o sa-ti fie pe la usa ta!
Si atunci nu te vad bine cum o scoti la capat cu sotul tau.
O sa-ti distrugi familia ta, copiii pt o........
Doi la mana, esti femeie in toata firea ( ca ani, ca minte scuza-ma o ai cat o gaina) ai doi copii de crescut si tie-ti arde de harjoneli cu copiii!
Imi permit sa te jignesc pt. ca efectiv nu esti constienta de ceea ce se poate intampla in viitor.
Daca nu o sa inchei relatia cu acest baietandru o sa plangi cu lacrimi amare femeie.
O sa-ti pierzi familia si acest pusti nici doi lei nu o sa dea pe tine.
Daca afla mama acestui copil ca umbla cu tine poate-ti iei si cateva posete in cap ca-i zapacesti copilul si nu-l lasi sa-si vada de rostul lui cu o fata de-o seama cu el.
Si acum te intreb eu pe tine, logica ta unde e?
Ce vrei de fapt de la acest copil?!
Unde sau mai bine zis pana unde vrei sa duci magaria asta, pana afla tot " satul"?!
Parca te vad peste un an pe la alta " sectiune" pe aici scriind ca soarta a fost cruda cu tine.
Pai scuza-ma, daca ajungi in strada ti-o meriti.
Proverbul e: " te bagi in troaca porcilor, te mananca"!


vezi de ce nu gasesc si eu unul de 22 de ani
ipahebirowtnod
Postat pe 15 Noiembrie 2010 20:14
De la: ipahebirowtnod, la data 2010-11-15 20:14:49
De la: stem_29, la data 2010-11-15 20:12:36
De la: kudika330033, la data 2010-11-15 19:57:12multumesc pt mesaje ,cred ca mi-au fost de folos


Acum serios te intreb, tu ai creier cu care sa judeci in cutia aia a ta craniana?
Unu' la mana, acel baiat e un copil pe langa tine, habar nu ai ca fiind atat de tanar si fara obligatii tu daca-l tot inebunesti de cap ala ajunge dependent de tine si poate o sa ajungi sa-l implori sa te lase in pace sa-ti vezi de familie si el o sa-ti fie pe la usa ta!
Si atunci nu te vad bine cum o scoti la capat cu sotul tau.
O sa-ti distrugi familia ta, copiii pt o........
Doi la mana, esti femeie in toata firea ( ca ani, ca minte scuza-ma o ai cat o gaina) ai doi copii de crescut si tie-ti arde de harjoneli cu copiii!
Imi permit sa te jignesc pt. ca efectiv nu esti constienta de ceea ce se poate intampla in viitor.
Daca nu o sa inchei relatia cu acest baietandru o sa plangi cu lacrimi amare femeie.
O sa-ti pierzi familia si acest pusti nici doi lei nu o sa dea pe tine.
Daca afla mama acestui copil ca umbla cu tine poate-ti iei si cateva posete in cap ca-i zapacesti copilul si nu-l lasi sa-si vada de rostul lui cu o fata de-o seama cu el.
Si acum te intreb eu pe tine, logica ta unde e?
Ce vrei de fapt de la acest copil?!
Unde sau mai bine zis pana unde vrei sa duci magaria asta, pana afla tot " satul"?!
Parca te vad peste un an pe la alta " sectiune" pe aici scriind ca soarta a fost cruda cu tine.
Pai scuza-ma, daca ajungi in strada ti-o meriti.
Proverbul e: " te bagi in troaca porcilor, te mananca"!


vezi de ce nu gasesc si eu unul de 22 de ani

Mai bine fata batrana decat unul dinasta " babofil".
stem_29
Postat pe 15 Noiembrie 2010 20:21
De la: stem_29, la data 2010-11-15 20:12:36
De la: kudika330033, la data 2010-11-15 19:57:12multumesc pt mesaje ,cred ca mi-au fost de folos


Acum serios te intreb, tu ai creier cu care sa judeci in cutia aia a ta craniana?
Unu' la mana, acel baiat e un copil pe langa tine, habar nu ai ca fiind atat de tanar si fara obligatii tu daca-l tot inebunesti de cap ala ajunge dependent de tine si poate o sa ajungi sa-l implori sa te lase in pace sa-ti vezi de familie si el o sa-ti fie pe la usa ta!
Si atunci nu te vad bine cum o scoti la capat cu sotul tau.
O sa-ti distrugi familia ta, copiii pt o........
Doi la mana, esti femeie in toata firea ( ca ani, ca minte scuza-ma o ai cat o gaina) ai doi copii de crescut si tie-ti arde de harjoneli cu copiii!
Imi permit sa te jignesc pt. ca efectiv nu esti constienta de ceea ce se poate intampla in viitor.
Daca nu o sa inchei relatia cu acest baietandru o sa plangi cu lacrimi amare femeie.
O sa-ti pierzi familia si acest pusti nici doi lei nu o sa dea pe tine.
Daca afla mama acestui copil ca umbla cu tine poate-ti iei si cateva posete in cap ca-i zapacesti copilul si nu-l lasi sa-si vada de rostul lui cu o fata de-o seama cu el.
Si acum te intreb eu pe tine, logica ta unde e?
Ce vrei de fapt de la acest copil?!
Unde sau mai bine zis pana unde vrei sa duci magaria asta, pana afla tot " satul"?!
Parca te vad peste un an pe la alta " sectiune" pe aici scriind ca soarta a fost cruda cu tine.
Pai scuza-ma, daca ajungi in strada ti-o meriti.
Proverbul e: " te bagi in troaca porcilor, te mananca"!

Si eu care credeam ca doar noi barbatii cand ni se scurge tot sangele din creier in p__a ramanem prosti ca niste babuini , uite ca e valabil si la femei...
The_Exile
Postat pe 15 Noiembrie 2010 20:21
De la: stem_29, la data 2010-11-15 20:21:05
Mai bine fata batrana decat unul dinasta " babofil".
"babofil" Stem ce tare esti
The_Exile
Postat pe 15 Noiembrie 2010 20:22
De la: stem_29, la data 2010-11-15 20:21:05
Mai bine fata batrana decat unul dinasta " babofil".

ai dreptate
ipahebirowtnod
Postat pe 15 Noiembrie 2010 20:24
De la: kudika330033, la data 2010-11-15 18:57:52am 33 ani si sunt casatorita de 10 ani ,am 2 copii dar de o luna m-am cunoscut cu un baiat ai mic ,are 22ani este tare dragut ,relatia noastra sa cam incalzit ne intalnim pe furis ,are si el prietena ,zice o iubeste,eu nu vreau sa-mi parasesc familia ,imi iubesc sotul dar ma simt bine si cu acest baiat ,ce ma fac?


Tu nu vrei sa-ti parasesti familia da ce bine ar fi sa-l ai si pe ala de 22 de ani,nu? Oricum ca varsta as spune ca esti mai mica decat el wtf.....Tu acum iti cauti "papusile" care nu le-ai avut?
Barbie30_
Postat pe 15 Noiembrie 2010 20:29
stem_29
Postat pe 15 Noiembrie 2010 20:30
daca mai intru des pe siteul acesta cred ca ajung la balamuc
cum gandesc unele sa ne fereasca dumnezeu
ea nu vede ce scrie dumnezeule
carabincatalinmanuel
Postat pe 15 Noiembrie 2010 20:33
gata!creierul meu cred ca fost spalat bine,serios multumesc
kudika330033
Postat pe 16 Noiembrie 2010 08:00
De la: kudika330033, la data 2010-11-16 08:00:48gata!creierul meu cred ca fost spalat bine,serios multumesc


ce te-ai hotarat sa faci?
geo_resuscitat
Postat pe 16 Noiembrie 2010 08:10
Stem am citit ce mi-ai scris si creed ca ai dreptate nu merita ,familia si copiii sunt cel m-ai important lucru
kudika330033
Postat pe 16 Noiembrie 2010 08:30
zic sa o lasi asa cum este ,caci timpul le hotaraste pe toate.cum se spune :''cu rabdarea ,treci marea!'';ai rabdare ,deci.
kudika342868
Postat pe 23 Decembrie 2010 20:24
Stiu ca o sa imi sara toti in cap dar asta e , nu fug de obicei chiar daca stiu ce urmeaza . Poate s-a instaurat la voi monotonia si relatia de orice fel ar fi cu acest tanar te face sa simti ca traieti dinnou , te ajuta sa suporti in continuare starea de acasa , in sensul ca iti ofera ceea ce lipseste acasa . De exemplu eu inainte sa fac 20 de ani umblam dupa femei maritate , si aveam aventuri cu femei de 30 de ani , cnad sotul pleca cu copii la tara la bunici , petreceam zile intregi inchisi in apartament , sau ne vedeam in cinema si imi rezolvam treburile cat dura filmul . Adevarul e ca peste 50 % dintre femei inseala , ma mir ca aici sunt numai modele de moralitate impecabile , si femeile inseala la fel de des ca si barbatii , poate chiar mai mult doar ca ele sunt mai organizate si isi pot sterge urmele acestea cu o usurinta mult mai mare . Plus ca ele au acel al 6-lea simt cu care ne depisteaza daca am inselat . Deci ceea ce as face eu in locul tau e sa continui relatia cu el , ptr ca asa cum ai spus e ceva minunat cu doua conditii ... Atentie mare si si fara dragoste nebuna . Familia trebuie sa ramana familie indiferent de aventura .
Alex_Bodea
Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:55
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-05 21:55:58Stiu ca o sa imi sara toti in cap dar asta e , nu fug de obicei chiar daca stiu ce urmeaza . Poate s-a instaurat la voi monotonia si relatia de orice fel ar fi cu acest tanar te face sa simti ca traieti dinnou , te ajuta sa suporti in continuare starea de acasa , in sensul ca iti ofera ceea ce lipseste acasa . De exemplu eu inainte sa fac 20 de ani umblam dupa femei maritate , si aveam aventuri cu femei de 30 de ani , cnad sotul pleca cu copii la tara la bunici , petreceam zile intregi inchisi in apartament , sau ne vedeam in cinema si imi rezolvam treburile cat dura filmul . Adevarul e ca peste 50 % dintre femei inseala , ma mir ca aici sunt numai modele de moralitate impecabile , si femeile inseala la fel de des ca si barbatii , poate chiar mai mult doar ca ele sunt mai organizate si isi pot sterge urmele acestea cu o usurinta mult mai mare . Plus ca ele au acel al 6-lea simt cu care ne depisteaza daca am inselat . Deci ceea ce as face eu in locul tau e sa continui relatia cu el , ptr ca asa cum ai spus e ceva minunat cu doua conditii ... Atentie mare si si fara dragoste nebuna . Familia trebuie sa ramana familie indiferent de aventura .


de ce nu spui toate astea din contul adevarat?!
ti-e frica de atacurile asazisilor lupi moralisti ?!

ce zodie esti!? gemeni cumva? astia umbla cu femei mai in varsta decat ei
pickard
Postat pe 5 Ianuarie 2011 22:02
Sunt SCORPION , adica expert in sedus !!!
Alex_Bodea
Postat pe 5 Ianuarie 2011 22:09
sedus si abandonat!?
geo_resuscitat
Postat pe 5 Ianuarie 2011 22:10
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-05 22:09:25Sunt SCORPION , adica expert in sedus !!!


::)) mda! si eu care ma credeam berbec am aflat cu stupoare ca sunt taur cu ascendent in scorpion va trebui sa-mi schimb total viata acum eu ma comportam cum scrie la carte adica precum un berbec
pickard
Postat pe 5 Ianuarie 2011 22:13
Si umblam cu femei mature , ptr ca spre deosebire de pitipoancele de varsta mea , cu ele puteam sa vorbesc , ele stiau sa ma faca sa ma simt bine , ele m-au invatat cum sa ma port cu femeile in continuare . Si la ce te referi la cont adevarat ?
Alex_Bodea
Postat pe 5 Ianuarie 2011 22:13
De la: pickard, la data 2011-01-05 22:13:50: eu ma comportam cum scrie la carte adica precum un berbec


Cred ca aici depinde de cine scrie cartea . Sa ma fac scriitor ?
Alex_Bodea
Postat pe 5 Ianuarie 2011 22:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutooorr!!!! 6 De la: Thais13 18 Iulie 2011 19:38
MUTAREA BUCATARIEI IN LOCUL BAI 6 De la: ana_34 20 Septembrie 2010 13:17
quasar 24f 1 De la: sebi2193 12 August 2010 13:26
honda accord(model vechi) vs skoda octavia 2 1 De la: n.and 15 Martie 2009 16:38
intrebare: 2 De la: cristina_tulipe 8 Februarie 2010 19:29