Setari Cookie-uri

Pesti vs. Scorpion

Buna seara tuturor! Ma gandeam sa vb despre compatibilitatea dintre zodiile Pesti(barbat) si Scorpion (femeia) :-? Care dintre voi a fost pus in situatia unei astfel de relatii si cum v-ati inteles? Am citit k ar fi compatibili si k se poate numi perechea ideala...voi ce parere aveti? :)
gabytzasto86
Postat pe 23 Noiembrie 2010 00:40
De la: gabytzasto86, la data 2010-11-23 00:40:15Buna seara tuturor! Ma gandeam sa vb despre compatibilitatea dintre zodiile Pesti(barbat) si Scorpion (femeia) :-? Care dintre voi a fost pus in situatia unei astfel de relatii si cum v-ati inteles? Am citit k ar fi compatibili si k se poate numi perechea ideala...voi ce parere aveti? :)



la ora asta dorm si ei....
Celia_1
Postat pe 23 Noiembrie 2010 00:44
buna tu crezi in zodii in ziua de azi?eu cred ca o pereche ideala este cea care se bazeaza pe incredere si comunicare;daca te iei dupa zodii in fiecare zi e altceva ;iubesti esti iubit asta e important apoi ce o vrea soarta
kudika317123
Postat pe 23 Noiembrie 2010 00:46
De la: gabytzasto86, la data 2010-11-23 00:40:15Buna seara tuturor! Ma gandeam sa vb despre compatibilitatea dintre zodiile Pesti(barbat) si Scorpion (femeia) :-? Care dintre voi a fost pus in situatia unei astfel de relatii si cum v-ati inteles? Am citit k ar fi compatibili si k se poate numi perechea ideala...voi ce parere aveti? :)


Fata draga...te`ai gandit nu prost...ci foarte prost!!!
E a nu stiu cat`a oara cand va repet...si nu doar eu...CA NICIODATA O RELATIE NU SE CONSTRUIESTE PE BAZA ZODIILOR!!!
O relatie depinde de om...cum e crescut,cat e de educat...cum a copilarit...de felul lui de`a fii....care si normal e construit inca de cand incepe sa perceapa totul in jur...si`apoi de sentimentele ce le are fata de partener....O RELATIE DEPINDE DE VOI CA OAMENI...NU CA ZODII!!!
Sunteti nebune...si spun nebune pt ca din pacate in general femeile sunt disperate dupa zodii...sau mai bine zis femeile`s bolnave de "gandit prea mult"!
Asa cum exista diferenta intre bine si rau,asa exista diferenta si`ntre oameni...indiferent de zodie!Cu unii te poti intelege,cu altii nu...chiar daca sunt nascuti in aceeasi zodie!
AdrianaR
Postat pe 23 Noiembrie 2010 01:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
TRADATA DE AMBITIE? OR REZULTAT DE DEPRESIE? 10 De la: kudika_13800 8 August 2012 21:12
heii...am si eu o prb:D 47 De la: valy90 30 Noiembrie 2010 14:31
ma mai iubeste oare?????? 1 De la: kudika096023 26 Iulie 2010 23:06
gingii care sangereaza si parodontoza 10 De la: kudika_nikole 15 Ianuarie 2012 15:50
nu mia venit ciclul 15 De la: kudika_985539 15 Aprilie 2015 19:28