Setari Cookie-uri

Gene lungi...

Stiu ca s-a mai discutat aici despre mai mult sau mai putin miraculoasele tratamente pentru cresterea genelor, dar totusi am nevoie de pareri, sugestii si ce mai doriti voi... Despre tratamentul cu ulei de ricin am citit, e foarte laudat (mai mult ca sigur ca si-a facut treaba daca este laudat), numai ca eu nu il pot folosi, sunt alergica. Am mai incercat un produs de la Foltene si, desi nu mi-a iritat ochii, nu a avut niciun rezultat. Zilele trecute am gasit din greseala pe internet un produs de la Ardell- Stimulator pentru cresterea genelor. As vrea sa stiu daca stie cineva ceva despre acest produs pentru ca acolo pe site "promite" mult. Este numit "cel mai rapid stimulator de crestere a genelor din lume", are ceva poze.... cateva marturii de la clienti si saloane care il folosesc, in plus , daca nu sunt multumita in 30 de zile, il pot returna si imi primesc banii inapoi... CU TOATE ASTEA PARCA NU M-A CONVINS. Astept raspunsurile voastre.
maria2002
Postat pe 23 Noiembrie 2010 13:10
da de ce esti asa disperata?
size_back
Postat pe 23 Noiembrie 2010 13:14
Disperata?!!! De mult timp incerc sa gasesc ceva pentru cresterea genelor, am ochii mici si rotunzi si gene scurte dintotdeauna, nu imi iasa ochii in evidenta deloc. Nu pot sa pun mult machiaj si nici prostii de gene false oribile si extensii care ma lasa "cheala". Decat sa incepi cu rautati mai bine nu te deranja sa scri. Mersi
maria2002
Postat pe 23 Noiembrie 2010 14:50
De la: maria2002, la data 2010-11-23 14:50:30Disperata?!!! De mult timp incerc sa gasesc ceva pentru cresterea genelor, am ochii mici si rotunzi si gene scurte dintotdeauna, nu imi iasa ochii in evidenta deloc. Nu pot sa pun mult machiaj si nici prostii de gene false oribile si extensii care ma lasa "cheala". Decat sa incepi cu rautati mai bine nu te deranja sa scri. Mersi



TUNDE-LE SI CRESC MAI DESE SI LUNGI....
Celia_1
Postat pe 23 Noiembrie 2010 14:53
De la: maria2002, la data 2010-11-23 13:10:07 Stiu ca s-a mai discutat aici despre mai mult sau mai putin miraculoasele tratamente pentru cresterea genelor, dar totusi am nevoie de pareri, sugestii si ce mai doriti voi... Despre tratamentul cu ulei de ricin am citit, e foarte laudat (mai mult ca sigur ca si-a facut treaba daca este laudat), numai ca eu nu il pot folosi, sunt alergica. Am mai incercat un produs de la Foltene si, desi nu mi-a iritat ochii, nu a avut niciun rezultat. Zilele trecute am gasit din greseala pe internet un produs de la Ardell- Stimulator pentru cresterea genelor. As vrea sa stiu daca stie cineva ceva despre acest produs pentru ca acolo pe site "promite" mult. Este numit "cel mai rapid stimulator de crestere a genelor din lume", are ceva poze.... cateva marturii de la clienti si saloane care il folosesc, in plus , daca nu sunt multumita in 30 de zile, il pot returna si imi primesc banii inapoi... CU TOATE ASTEA PARCA NU M-A CONVINS. Astept raspunsurile voastre.




Buna,tratament nu am facut niciodata ptr gene,dar folosesc rimelul VOLUMEN MILLION de la L oreal Paris,face genele destul de lungi...Sau vrei neaparat tratament¿?
S_K_
Postat pe 23 Noiembrie 2010 15:00
De la: kudika311000, la data 2010-11-23 15:00:33
De la: maria2002, la data 2010-11-23 13:10:07 Stiu ca s-a mai discutat aici despre mai mult sau mai putin miraculoasele tratamente pentru cresterea genelor, dar totusi am nevoie de pareri, sugestii si ce mai doriti voi... Despre tratamentul cu ulei de ricin am citit, e foarte laudat (mai mult ca sigur ca si-a facut treaba daca este laudat), numai ca eu nu il pot folosi, sunt alergica. Am mai incercat un produs de la Foltene si, desi nu mi-a iritat ochii, nu a avut niciun rezultat. Zilele trecute am gasit din greseala pe internet un produs de la Ardell- Stimulator pentru cresterea genelor. As vrea sa stiu daca stie cineva ceva despre acest produs pentru ca acolo pe site "promite" mult. Este numit "cel mai rapid stimulator de crestere a genelor din lume", are ceva poze.... cateva marturii de la clienti si saloane care il folosesc, in plus , daca nu sunt multumita in 30 de zile, il pot returna si imi primesc banii inapoi... CU TOATE ASTEA PARCA NU M-A CONVINS. Astept raspunsurile voastre.




Buna,tratament nu am facut niciodata ptr gene,dar folosesc rimelul VOLUMEN MILLION de la L oreal Paris,face genele destul de lungi...Sau vrei neaparat tratament¿?


nici ea nu stie ce vrea!
vitamina_c
Postat pe 23 Noiembrie 2010 15:02
De la: vitamina_c, la data 2010-11-23 15:02:01
De la: kudika311000, la data 2010-11-23 15:00:33
De la: maria2002, la data 2010-11-23 13:10:07 Stiu ca s-a mai discutat aici despre mai mult sau mai putin miraculoasele tratamente pentru cresterea genelor, dar totusi am nevoie de pareri, sugestii si ce mai doriti voi... Despre tratamentul cu ulei de ricin am citit, e foarte laudat (mai mult ca sigur ca si-a facut treaba daca este laudat), numai ca eu nu il pot folosi, sunt alergica. Am mai incercat un produs de la Foltene si, desi nu mi-a iritat ochii, nu a avut niciun rezultat. Zilele trecute am gasit din greseala pe internet un produs de la Ardell- Stimulator pentru cresterea genelor. As vrea sa stiu daca stie cineva ceva despre acest produs pentru ca acolo pe site "promite" mult. Este numit "cel mai rapid stimulator de crestere a genelor din lume", are ceva poze.... cateva marturii de la clienti si saloane care il folosesc, in plus , daca nu sunt multumita in 30 de zile, il pot returna si imi primesc banii inapoi... CU TOATE ASTEA PARCA NU M-A CONVINS. Astept raspunsurile voastre.




Buna,tratament nu am facut niciodata ptr gene,dar folosesc rimelul VOLUMEN MILLION de la L oreal Paris,face genele destul de lungi...Sau vrei neaparat tratament¿?


nici ea nu stie ce vrea!

h...
S_K_
Postat pe 23 Noiembrie 2010 15:04
Nu stiu cum ai ajuns tu la concluzia ca nu stiu ce vreau . Am spus exact ce vreau: informatii despre despre produsul respectiv. Nu ma intereseaza rimel, gene false si extensii, sunt FALSE. Nu ma intereseaza uleiul de ricin care a facut atatea minuni pentru alte pers pentru ca nu il suport.
Foarte multa lume stresata pe aici! Nu va mai deranjati va rog daca nu ma puteti ajuta. Nu sunt disperata, nu e urgent dar poate se rezolva...

Oricum le multumesc celor care mi-au raspuns.
maria2002
Postat pe 23 Noiembrie 2010 15:58
buna vreau sa stiu si eu cine a folosit stimulatorul de la ardell pt cresterea genelor, eu l-am cumparat dar ma deranjeaza ca nu are termen de valabilitate si am sunat la ei nu raspunde decat o singura persoana mereu, si nu stie sa dea detalii , spune ca nu stie daca expira si cand expira acest produs. i-am zis sa-mi dea un nr de tel de la o persoana care este in masura sa-mi zica cand sunt fabricate si cand expira , spune ca nu are voie sa dea nr de tel si el nu stie ce sa-mi zica , zice ca acest produs nu expira niciodata si nu stie cand s-au fabricat, asa ca eu aceasta porcarie nu am sa o folosesc. PRIMA DATA SCRIA PE SITTEUL LOR SA NU SE DEA PRODUSUL DIRECT PE GENE, ACUM AU ZIS SA SE APLICE DIRECT PE GENE, SI A ZIS CA NICI EL NU STIE DE CE L-A PUS SA MODIFICE SITTEUL, ASA CA..................... MI-AM LUAT TEAPA SI NICI BANII NU CRED CA II MAI VAD INAPOI
yulyiuliana
Postat pe 4 Februarie 2011 15:56
Eu folosesc un produs nou pe piata si f bun - Revita. EPS - in reclama spune de o crestere cu 25% in primele 2 sapt, eu n-am stat sa le masor, dar se vede clar o diferenta si n-am avut probleme nici cu comanda sau produsul(valabilitate etc) asa ca-l recomand cu incredere. Il gasiti pe site la DS Laboratories;)
helen10
Postat pe 28 Februarie 2011 16:14
Auzisem undeva de ulei de ricin, cica ar fi bun si pentru unghii, nu numai pentru gene. Presupun ca merita incercat. Eu una, mi-am facut doar o masca pentru par cu ulei de ricin, ou si ulei de maslne, insa mi-am scos-o foarte greu din par. Ca rezultate, nu fu nimic vizibil, poate si pentru ca am folosit-o doar odata.
Madalina_Red_1
Postat pe 20 Aprilie 2011 10:34
De la: Madalina_Red_1, la data 2011-04-20 10:34:15Auzisem undeva de ulei de ricin, cica ar fi bun si pentru unghii, nu numai pentru gene. Presupun ca merita incercat. Eu una, mi-am facut doar o masca pentru par cu ulei de ricin, ou si ulei de maslne, insa mi-am scos-o foarte greu din par. Ca rezultate, nu fu nimic vizibil, poate si pentru ca am folosit-o doar odata.


Dc ti -ai scos o foarte greu? daca speli cu sampon suficient nu are nici o treaba se duce fara nici o problema si ca rezultate trebuie sa o folosesti cam de 2 ori pe saptamana timp de 2 luni rezultatele sunt extraordinar de bune orice produs folosit doar o singura data este egal cu zero.
ad__83
Postat pe 20 Aprilie 2011 10:40
Ce anume intelegi tu prin "rezultate extraordinar de bune"? Uleiul de masline mi-l scot din par doar dupa ce-l spal temeinic si in apa cu, care-l clatesc pun niste picaturi de lamaie. Mai stie careva vreo masca de par cu adevarat eficienta impotriva caderii si ingrasarii parului? Va multumesc
Madalina_Red_1
Postat pe 21 Aprilie 2011 09:43
De la: Madalina_Red_1, la data 2011-04-21 09:43:17Ce anume intelegi tu prin "rezultate extraordinar de bune"? Uleiul de masline mi-l scot din par doar dupa ce-l spal temeinic si in apa cu, care-l clatesc pun niste picaturi de lamaie. Mai stie careva vreo masca de par cu adevarat eficienta impotriva caderii si ingrasarii parului? Va multumesc


Daca ti-ai dat o singura data normal ca nu ai rezultate.Eu folosesc aceeasi masca de luni de zile si rezultatul e vizibil.Normal ca a inceput sa se vada dupa 1-2 luni,timp in care am aplicat masca de 2-3 ori pe saptamana.Intradevar este greu de dat jos da nu mori daca stai mai mult cu 5 minute la faza cu spalatul.
Barbie30_
Postat pe 21 Aprilie 2011 12:05
De la: Madalina_Red_1, la data 2011-04-21 09:43:17Ce anume intelegi tu prin "rezultate extraordinar de bune"? Uleiul de masline mi-l scot din par doar dupa ce-l spal temeinic si in apa cu, care-l clatesc pun niste picaturi de lamaie. Mai stie careva vreo masca de par cu adevarat eficienta impotriva caderii si ingrasarii parului? Va multumesc


pai cu apa si sampon tu daca te speli doar cu apa asteapta mult si bine pana iese....rezultate bune adica nu iti mai cade, are o stralucire mai aparte uleiul de ricin il ajuta sa creasca ma repede...ai putea sa incerci si sa vezi singura rezultatele...
ad__83
Postat pe 21 Aprilie 2011 12:08
hey salut,
am intrat aici pt botox si am dat se4 un subiect fierbinte si pt mine.
draga mea cu genele...am trecut si eu prin ce treci acum...doar ca la mine a fost grav. am incercat tot felul de chestii pt gene si nici un rezultata. pana la urma mi-am cumparat eu din comert, adik comertul virtual, de pe net, gene cu adeziv si romeve adeziv, tot atacamul , mi-am aplicat 2-3 zile a fost super, desi mi s-a spus ca tin 2 spatamani...eram multumita si atat, si bineinteles ca au inceput sa se dezlipeasca si sa se vada naspa.
am incercat sa le dau jos cu renoverul si in afara de usturimi nu am reusit nimic. dupa care nu le-am suportat si am inceput sa le frec pana mi-au cazut prin smulgere o parte din genele mele.
in disperarera mea, am intrat pe 1000000000de site-uri si am gasit o tehnica f misto, de fir cu fir....90 ron. m-am dus fericita, la salon, eu locuiesc in sector 6, mi-a pus...am plecat incantata...si dupa 2 zile alt cosmar....erau l,ipite intre ele...incepuse sa se vada adezivul...ce sa spun....plansete...depresiii...ce sa mai fac?
iar am cautat.
am data peste o firma, brand america, nu stiu de cat timp este pe piata nostra, cert este ca sunt doar cative stilisti in bucuresti, nu am gasit in sector 6, am cautat, am telefonat, m-am dus la o tipa care initial mi-a spus ca ma costa 300 ron. m-am dus ca eram cheala... la gene. doar ca dupa ce m i le-a pus a inceput s-ami spuna ca m i-a facut nushce design si m-a m ai taxat cu 100 ron.
oricum f multumita.
am fost la intretinere prima data la 2 spat, si acum dupa regenerarea genelor mele, cam 2 luni a durat toata treaba cu regenerarea, merg o data la 3 saptamani...doar ca am intrat pe cautare saloane, si ma duc undeva in sector 4 , acasa, cat mi-a spus la te,lefon atat m i-a luat. la ea (a mai venit o prietena dupa ce m-a vazut), a spus 300 ron, 300 a luat, intretinerea este 100, si sunt bela si fericita in fiecare zi. daca veti consulta preturile de pe la alte saloane...veti fi clar dezamagite...deci, tipa nu are nik in m inus fata de aia care m-a taxat, la fel de bine le-a pus...ba parac m-au tinut 3 sapatamani nu doua ca la prima....prima mi-a spus ca toate lucreaza la fel...ca nu se da diploma altfel...si n u ai voie sa practici.
incearca si tu macar odata...vezi cum te simti...
eu am intrat pt botox aici, am facut si-s f multumita...nu stiu daca ami intru pe acest topic sau ce este...asa ca va doresc succes la frumusete!
AAAAA! era sa uit
intrati pe www.xtremelashes.ro , extensii gene (cred ca pe cautare saloane, eu am fost prima data la moni sector 3, si acum merg la anca sector4)
kudika386380
Postat pe 21 Aprilie 2011 13:19
Am inteles, dar voi folositi doar o sticluta mica de cativa ml, de la farmacie? Ultima oara cand l-am folosit, am adaugat un galbenus de ou si niste ulei de masline. V_as fi recunoascatoare daca mi-ati da mai multe detalii. Va multumesc!
AlexandraRed
Postat pe 27 Aprilie 2011 10:04
de ce nu incerci genele false fir cu fir? si eu am avut dintotdeauna o problema cu aspectul zonei ochilor si nu am gasit un rimel care sa ma multumeasca...am auzit de extensiile fir cu fir si sunt o afacere foarte buna...au aspect natural, nu ai nevoie de rimel, trebuie doar sa le perii putin dimineata, rezista cam o luna, o luna si jumatate, in functie de regenerarea genelor tale naturale si, daca faci intretinerea regulat, o sa fii foarte multumita de ele...ai insa grija unde alegi sa le pui, pentru ca nu toata lumea se pricepe...am vazut si cazuri nefericite, care arata foarte urat:| eu, fiind din ploiesti, am gasit un salon (hera) unde se aplica foarte bine si lucreaza cu gene din matase...sunt foarte usoare si, daca o rogi pe fata sa iti puna si doua gene colorate in colturile ochilor, efectul de "wow" e garantat:D recomand
alexa_ph
Postat pe 5 Iulie 2011 10:44
Pentru cresterea genelor un intensificator ok e Realash. Produsul l-am cumparat de pe http://realash.ro

Sunt multumita de rezultate!


kudika_977730
Postat pe 12 Decembrie 2014 10:01
Si in cat timp ai avut rezultate cu produsul asta?
kudika_982049
Postat pe 3 Martie 2015 11:46
Si in cat timp ai avut rezultate cu produsul asta?
kudika_982049
Postat pe 3 Martie 2015 11:46
Interesante intensificatoarele astea. Acum se pune intrebarea daca rezultatele obtinute cu ele sunt permanente si daca nu au reactii adverse (iritarea ochilor).

kudika_991444
Postat pe 29 Iulie 2015 10:48
Am gasit si eu pareri frumoase despre Realash, dar deocamdata prefer mascara.
kudika_993534
Postat pe 11 Septembrie 2015 10:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Detoxifierea organismului 62 De la: kudika_965453 15 Mai 2014 14:19
lichidare stoc cosmetice de lux 1 De la: ocaziebuna 18 Noiembrie 2010 14:17
Incercati gratuit o sedinta de vibromatic de 15 minute! 1 De la: MaroccoSpa 14 Octombrie 2010 14:59
vergeturi 2 De la: I3ianca 14 Ianuarie 2011 22:10
produsele lierac paris 46 De la: GHEISA_ 21 Ianuarie 2012 16:50