Setari Cookie-uri

nevoie urgenta de un sfat pls

M-am vopsit la un salon ieri, dar de mine s-a ocupat alt hayrdresser decat cel care s-a ocupat prima oara de mine prin august, si nu-mi place delok cum mi-a iesit am in fatza niste suvite prea groase si is galbene, nici nu-s subtiri cum mi le facuse in august iar cand am ajuns acasa am observat intr-o parte mi-a lasat radacina mea, neatingand-o vopseaua......fata aia e nebunaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! Intrebarea mea e....ce fel de vopsea pot folosi fara a-mi dauna parului, acum am de gand sa acopar tot parul cu un maro auriu ceva de genu si sa uit de suvitele blestemate. dar problema e ca vreau sa ma vopsesc in maxim o sapt dupa ce m-a vopsit bolunda. Oare cum pot sa fac...astept sfaturi multumesc
oanabrit
Postat pe 7 Ianuarie 2011 15:45
De la: oanabrit, la data 2011-01-07 15:45:26M-am vopsit la un salon ieri, dar de mine s-a ocupat alt hayrdresser decat cel care s-a ocupat prima oara de mine prin august, si nu-mi place delok cum mi-a iesit am in fatza niste suvite prea groase si is galbene, nici nu-s subtiri cum mi le facuse in august iar cand am ajuns acasa am observat intr-o parte mi-a lasat radacina mea, neatingand-o vopseaua......fata aia e nebunaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! Intrebarea mea e....ce fel de vopsea pot folosi fara a-mi dauna parului, acum am de gand sa acopar tot parul cu un maro auriu ceva de genu si sa uit de suvitele blestemate. dar problema e ca vreau sa ma vopsesc in maxim o sapt dupa ce m-a vopsit bolunda. Oare cum pot sa fac...astept sfaturi multumesc


Nu ma prea pricep dar incerc sa-ti dau un sfat ..incearca Casting Creme Gloss, vopsea fara amoniac de la L'Oreal . Dar.... cred ca acele suvite blonde vor iesi mai deschise la culoare
mimi_ca29
Postat pe 7 Ianuarie 2011 16:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce ziceti/?...sunt eficiente parfumurile pe baza de feromoni?... 50 De la: puiu66 18 Septembrie 2010 23:28
bai,avea dreptate PudiKA KA astia au probleme si sterg pozele... 27 De la: Indiana_Jones 12 Octombrie 2011 00:39
Vreau sa ma ingras 20 De la: kudika_nikole 3 Ianuarie 2012 20:06
Costume de baie 1 De la: mirelaiones 29 Aprilie 2011 13:30
Iubitul meu va avea copil cu fosta sa prietena!!! 2 De la: 21 Ianuarie 2020 18:14