Setari Cookie-uri

imi place medicul meu ginecolog...oare si lui?

Merg la acelasi ginecolog de 6 ani de zile . Nu l-am vazut niciodata mai mult decat este pana intr-o zi , cand , in timpul consultatiei intravaginale s-a aratat vizibil tulburat de mine. Trebuia sa imi faca o intravaginala , eu m-am asezat pe aparat pentru consult iar el in acelasi timp s-a apropiat iar piciorul meu l0a atins din gresala pe umar. Ne-am revenit , iar apoi imi explica fiecare lucru pe care il vedea, si din nou acea intimitate ciudata s-a instalat intre noi.
Penultima data cand m-am dus la consult m-a tot batut la cap sa ii spun (finut) ce semnificatie are tatuajul meu (vizibil la linia bichinilor) si de ce l-am facut. Ultima data iar m-a intrbat si a insistat sa ii spun pentru ca "a uitat" ;))
Este un barbat foarte atragator , eu am spre 30 de ani iar el undeva putin peste , cred.
Cum sa imi dau seama daca ii plac si daca da , cum sa fac sa il fac pe el sa faca primul pas pentru ca eu nu am sa fac asta :))
Ce ziceti fetelor?:D
kudika318527
Postat pe 24 August 2012 16:18
vreau si eu sa merg la doctorul tau
yumy
Postat pe 24 August 2012 16:21
De la: kudika318527, la data 2012-08-24 16:18:18Merg la acelasi ginecolog de 6 ani de zile . Nu l-am vazut niciodata mai mult decat este pana intr-o zi , cand , in timpul consultatiei intravaginale s-a aratat vizibil tulburat de mine. Trebuia sa imi faca o intravaginala , eu m-am asezat pe aparat pentru consult iar el in acelasi timp s-a apropiat iar piciorul meu l0a atins din gresala pe umar. Ne-am revenit , iar apoi imi explica fiecare lucru pe care il vedea, si din nou acea intimitate ciudata s-a instalat intre noi.
Penultima data cand m-am dus la consult m-a tot batut la cap sa ii spun (finut) ce semnificatie are tatuajul meu (vizibil la linia bichinilor) si de ce l-am facut. Ultima data iar m-a intrbat si a insistat sa ii spun pentru ca "a uitat" ;))
Este un barbat foarte atragator , eu am spre 30 de ani iar el undeva putin peste , cred.
Cum sa imi dau seama daca ii plac si daca da , cum sa fac sa il fac pe el sa faca primul pas pentru ca eu nu am sa fac asta :))
Ce ziceti fetelor?:D


Povestesti despre o posibila atractie reciproca,dar nu spui nimic despre statuturile voastre sociale,,cel putin, referitor la cel personal,nu faci nicio precizare,daca pe cel al medicului,,nu il cunosti in acest moment!!!Varstele detinute cu atata cinste,,presupun asumari de obligatii si responsabilitati,,aspecte ,care se pot interpune,la un moment dat,,intre voi doi,,ca posibili parteneri de amor!!!
Daca nu exista piedici in acest sens,,da,orice poate fi posibil,,ca relatie vorbind,intre voi doi!!!!Sunteti adulti,cu evolutie normala,nu vad unde ar fi problema!!!!
MissRainbow
Postat pe 24 August 2012 18:15
De la: yumy, la data 2012-08-24 16:21:00vreau si eu sa merg la doctorul tau


a zis ginecolog! nu neurolog!
picard-jean-luc
Postat pe 24 August 2012 18:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vand extensii 2 De la: MONSENIORUL 8 Ianuarie 2012 18:44
???? 31 De la: Summer_ 13 Iulie 2010 19:51
apendicita 2 De la: Barbie30_ 22 Noiembrie 2010 14:47
Make up? 3 De la: 97468 19 Noiembrie 2010 19:39
Vand licente 300 lei 1 De la: Catalin_22 4 Iulie 2010 13:54