Setari Cookie-uri

Buna ziua

Buna ziua ma numesc Todea Roxana Diana sunt din cj am apelat de multe ori la viversum ,,,prima data nu iti ia bani ca te suna ei ,,dupa accea trebuie sa le platesti dar o taxa destul de grasa ,,,,eu nu stiu astai anu au frica de dumnezeu cati bani poate sa ia ???????? am incercat sa iau legatura cu mai multi dar le trebuia bani s-au nu dau nici un semn de viata,,,doar pe chat le spuneam ce am mi se raspundea dar tot bani le trebuia ,,,,sincer nu stiu ce sa mai cred despre astia si mai ales ca acuma nu mai au de unde sa isi afiseze forumul cred ca nu mai au fonduri ,,,,,pt ca eu am incercat sa ma loghez dar nu am resit nici cum ,,,o zi placuta sa avezti tutor
doroxana
Postat pe 14 Ianuarie 2011 12:18
eu iti sugerez sa ii suni..asa fac si ei rost de fonduri!
ironia
Postat pe 14 Ianuarie 2011 12:22
Ha?
Valy90
Postat pe 14 Ianuarie 2011 12:22
De la: ironia, la data 2011-01-14 12:22:09eu iti sugerez sa ii suni..asa fac si ei rost de fonduri!


i-as sugera si eu ceva dar n-am priceput nimic!
vitamina_c
Postat pe 14 Ianuarie 2011 12:23
Wtf is viversum?
Barbie30_
Postat pe 15 Ianuarie 2011 04:05
De la: doroxana, la data 2011-01-14 12:18:13Buna ziua ma numesc Todea Roxana Diana sunt din cj am apelat de multe ori la viversum ,,,prima data nu iti ia bani ca te suna ei ,,dupa accea trebuie sa le platesti dar o taxa destul de grasa ,,,,eu nu stiu astai anu au frica de dumnezeu cati bani poate sa ia ???????? am incercat sa iau legatura cu mai multi dar le trebuia bani s-au nu dau nici un semn de viata,,,doar pe chat le spuneam ce am mi se raspundea dar tot bani le trebuia ,,,,sincer nu stiu ce sa mai cred despre astia si mai ales ca acuma nu mai au de unde sa isi afiseze forumul cred ca nu mai au fonduri ,,,,,pt ca eu am incercat sa ma loghez dar nu am resit nici cum ,,,o zi placuta sa avezti tutor



ce dialect folosesti scumpo ?
denissblidariu
Postat pe 15 Ianuarie 2011 12:38
De la: denissblidariu, la data 2011-01-15 12:38:41
De la: doroxana, la data 2011-01-14 12:18:13Buna ziua ma numesc Todea Roxana Diana sunt din cj am apelat de multe ori la viversum ,,,prima data nu iti ia bani ca te suna ei ,,dupa accea trebuie sa le platesti dar o taxa destul de grasa ,,,,eu nu stiu astai anu au frica de dumnezeu cati bani poate sa ia ???????? am incercat sa iau legatura cu mai multi dar le trebuia bani s-au nu dau nici un semn de viata,,,doar pe chat le spuneam ce am mi se raspundea dar tot bani le trebuia ,,,,sincer nu stiu ce sa mai cred despre astia si mai ales ca acuma nu mai au de unde sa isi afiseze forumul cred ca nu mai au fonduri ,,,,,pt ca eu am incercat sa ma loghez dar nu am resit nici cum ,,,o zi placuta sa avezti tutor



ce dialect folosesti scumpo ?
parleste ca la maramu'
Valy90
Postat pe 15 Ianuarie 2011 12:58
De la: doroxana, la data 2011-01-14 12:18:13Buna ziua ma numesc Todea Roxana Diana sunt din cj am apelat de multe ori la viversum ,,,prima data nu iti ia bani ca te suna ei ,,dupa accea trebuie sa le platesti dar o taxa destul de grasa ,,,,eu nu stiu astai anu au frica de dumnezeu cati bani poate sa ia ???????? am incercat sa iau legatura cu mai multi dar le trebuia bani s-au nu dau nici un semn de viata,,,doar pe chat le spuneam ce am mi se raspundea dar tot bani le trebuia ,,,,sincer nu stiu ce sa mai cred despre astia si mai ales ca acuma nu mai au de unde sa isi afiseze forumul cred ca nu mai au fonduri ,,,,,pt ca eu am incercat sa ma loghez dar nu am resit nici cum ,,,o zi placuta sa avezti tutor

pai mai da-le bani
kudika_pudika
Postat pe 15 Ianuarie 2011 13:03
nu esti intreaga
scorpyoW
Postat pe 15 Ianuarie 2011 22:12
De la: doroxana, la data 2011-01-14 12:18:13Buna ziua ma numesc Todea Roxana Diana sunt din cj am apelat de multe ori la viversum ,,,prima data nu iti ia bani ca te suna ei ,,dupa accea trebuie sa le platesti dar o taxa destul de grasa ,,,,eu nu stiu astai anu au frica de dumnezeu cati bani poate sa ia ???????? am incercat sa iau legatura cu mai multi dar le trebuia bani s-au nu dau nici un semn de viata,,,doar pe chat le spuneam ce am mi se raspundea dar tot bani le trebuia ,,,,sincer nu stiu ce sa mai cred despre astia si mai ales ca acuma nu mai au de unde sa isi afiseze forumul cred ca nu mai au fonduri ,,,,,pt ca eu am incercat sa ma loghez dar nu am resit nici cum ,,,o zi placuta sa avezti tutor
cred ca te-a mancat in fund/
denis_roxana
Postat pe 3 Februarie 2011 16:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum pot sa aflu ce ascendent am? 15 De la: kudika104296 31 Ianuarie 2011 14:25
eu peste el berbec?? 9 De la: kudika347361 2 Ianuarie 2011 23:48
el-fecioara-ea- gemeni 1 De la: aditelegescu 2 Iunie 2009 10:35
Geniile si zodiile 519 De la: bogdan_elenaN 7 Ianuarie 2012 02:35
PESTI-GEMENI 18 De la: MYL 14 Octombrie 2010 17:02