Setari Cookie-uri

eu Berbec-el Rac si plus inca una Balanta !

Buna...as vrea sa ma ajute si pe mine cineva in legatura cu problema aceasta.Am un prieten de 4 ani de zile si ne intelegem fff bine.de 2 ani de zile eu am inceput sa fac manichiura,iar acuma intr-o zi s`a trezit "ea balanta" sa se bage in seama cu prietenul meu.bineinteles ca el nui da atentie dar ce ma deruteaza cel mai tare este ca in horoscop scrie ca berbec cu rac nu fac casa buna iar rac cu balanta se inteleg de minune.Ar trebui sa imi fac griji? HELP!
Paula_Ramona
Postat pe 14 Ianuarie 2011 09:45
De la: Paula_Ramona, la data 2011-01-14 09:45:16Buna...as vrea sa ma ajute si pe mine cineva in legatura cu problema aceasta.Am un prieten de 4 ani de zile si ne intelegem fff bine.de 2 ani de zile eu am inceput sa fac manichiura,iar acuma intr-o zi s`a trezit "ea balanta" (O clienta de a mea )sa se bage in seama cu prietenul meu.bineinteles ca el nui da atentie.E singura care face chestii de genu"x iti place cum mia facut y unghiile? am sa mi le mai fac asa ca iti plac tie" (el bineinteles ca nu poate sa zica ca sunt urate pt ca sunt facute de mine si ma iubeste f mult) dar ce ma deruteaza cel mai tare este ca in horoscop scrie ca berbec cu rac nu fac casa buna iar rac cu balanta se inteleg de minune.Ar trebui sa imi fac griji? HELP!
Paula_Ramona
Postat pe 14 Ianuarie 2011 09:47
vezi daca te mananca'n "the ass" si-ti intrebi clientele ce zodie sunt?
miss_darine
Postat pe 14 Ianuarie 2011 09:52
N-ai citit chiar toate horoscoapele.Iti fac eu un rezumat personalizat,moca si pe bune.Fii atenta colea!
1.Mai rau decat cu berbeaca,racu' si balanta nu se-nghit.
2.Rac+berbec=dezastru, da' la pat e ok.Daca dna e berbec,parca si dezastru e mai mic...un dezastrel,colea!
3.Dintotdeauna,berbecul paruieste balanta.
nicossia
Postat pe 14 Ianuarie 2011 10:10
da si mie adresa... ca vreau sa il cunosc si eu pe gigel al tau..pardon sa imi faci si mie manichiura!
ironia
Postat pe 14 Ianuarie 2011 10:11
tutooooooooooooooooooooo
scorpyoW
Postat pe 15 Ianuarie 2011 22:14
...tu cu Balanta o sa va paruiti permanent...si Racul, tau..ii place sa fie pe post de Cocos..Balanta ,este usuratica si face pe naiva..atentie....taie din tasurile Balantei..mare, grija...mai ales ca nebuna de Balanta are in casa ei pe ,Saturn..care o va sustine inca 2 ani de acum in colo..Racul, tau..are, coada dragonului in casa racului..deci va avea o perioada, destul de buna schimbari bruste de personalitate...la tine, Berbec casa a 7 a a relatilor este balanta...iaca in consecinta ai puso...Atentie!..mare, atentie...
Sibel_16
Postat pe 16 Ianuarie 2011 10:11
eu zic sa sa nu ai prea mare incredere in horoscop....si eu am o relatie de 2 ani aproape si sunt berbec si el rac...si nu e nicio problema..ne intelegem foarte bine:)
kudika043947
Postat pe 16 Ianuarie 2011 11:53
De la: Paula_Ramona, la data 2011-01-14 09:45:16Buna...as vrea sa ma ajute si pe mine cineva in legatura cu problema aceasta.Am un prieten de 4 ani de zile si ne intelegem fff bine.de 2 ani de zile eu am inceput sa fac manichiura,iar acuma intr-o zi s`a trezit "ea balanta" sa se bage in seama cu prietenul meu.bineinteles ca el nui da atentie dar ce ma deruteaza cel mai tare este ca in horoscop scrie ca berbec cu rac nu fac casa buna iar rac cu balanta se inteleg de minune.Ar trebui sa imi fac griji? HELP!
DACA NEAM LUA DUPA ZODII AM FI TOTI FERICITI,PROSTII!!!!PAREREA MEA E CA DACA EL NU O BAGA IN SEAMA NAI NICI O TREABA, FII FATA DESTEAPTA SI TRATEAZA ,,ABERATIA '' ASTA CU INDIFERENTA..EU UNA NU MI AS FACE PROBLEME,FII DEMNA DE TINE. NOROC
kudika139586
Postat pe 16 Ianuarie 2011 22:25
De la: Paula_Ramona, la data 2011-01-14 09:45:16Buna...as vrea sa ma ajute si pe mine cineva in legatura cu problema aceasta.Am un prieten de 4 ani de zile si ne intelegem fff bine.de 2 ani de zile eu am inceput sa fac manichiura,iar acuma intr-o zi s`a trezit "ea balanta" sa se bage in seama cu prietenul meu.bineinteles ca el nui da atentie dar ce ma deruteaza cel mai tare este ca in horoscop scrie ca berbec cu rac nu fac casa buna iar rac cu balanta se inteleg de minune.Ar trebui sa imi fac griji? HELP!


poate treaba aea in poponet mai stii
scorpyoW
Postat pe 16 Ianuarie 2011 22:29
Rac cu balanta?I don't think so...dar orikum ai grija cu balantele ca daca-si propun ceva......sunt ca niste''tigroaice''', iti zic sunt b si eu...
jeanpierre
Postat pe 16 Ianuarie 2011 23:59
oare dece mai mult de 50% din discutii au inclus Racul?:|
E ciudat.
LoveSmartFashion
Postat pe 18 Ianuarie 2011 23:27
De la: LoveSmartFashion, la data 2011-01-18 23:27:42oare dece mai mult de 50% din discutii au inclus Racul?:|
E ciudat.

...pentru ca in ultimul an a dat cele mai multe batai de cap
kudika195501
Postat pe 18 Ianuarie 2011 23:59
Stiu eu.....stiu eu.........sunt cei mai CURVARI din tot horoscopul..............pfffffffffffff.....nu mai vreau raci nici la o distanta de 50 m de mine.........
kudika226541
Postat pe 19 Ianuarie 2011 16:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
scurgeri maronii 7 De la: kudika_930114 7 Septembrie 2013 09:34
compatibilitatea ea pesti el varsator......... 9 De la: kudika082527 10 Noiembrie 2009 10:02
Cum sa inteleg un berbec? 124 De la: kudika_977260 2 Decembrie 2014 21:40
cine imi spune si mie un tratament bun pentru par???? 68 De la: carmen_natural 7 Octombrie 2011 16:33
FWMEIA RAC 3 De la: kudika_978777 4 Ianuarie 2015 20:36