Care mai esti racit?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
Mie mi-au trebuit 10 minute aseara sa merg prin ploaia aia rece, iar acum sunt muci

Voi ce activitati intreprindeti intr-o astfel de perioada? in afara de a sta in pat
Raporteaza abuz de limbaj
NU lsați copii s se joace cu iubirea! .... Pentru femei bogate intr n NTOVRȘIRE
Fosta membra Kudika.ro
De la: battleofwits, la data 2011-01-22 12:41:20Mie mi-au trebuit 10 minute aseara sa merg prin ploaia aia rece, iar acum sunt muci

Voi ce activitati intreprindeti intr-o astfel de perioada? in afara de a sta in pat

bag un coldrex max grip si ma car in oras sunt mai agitata de fel si ma plictisesc acasa
Fosta membra Kudika.ro
De la: TIGRA, la data 2011-01-22 12:42:38bag un coldrex max grip si ma car in oras sunt mai agitata de fel si ma plictisesc acasa

eu nu i-au pastile, dar asta cu iesitul in oras mi se pare extrema
necunoscut Avatarul lui necunoscut

5640 mesaje

Activitati ?

Ingurgitare de : teraflu, paracetamol, eurespal , ambroxol etc.
Frectii cu carmol .
Infofolire in toate paturile din dotare.
Somn la greu.
Cam atat.
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare. Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni. - Delacroix Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. - Nicolae Iorga Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. - N. Iorga
Fosta membra Kudika.ro
De la: battleofwits, la data 2011-01-22 12:41:20Mie mi-au trebuit 10 minute aseara sa merg prin ploaia aia rece, iar acum sunt muci

aie

...o baie fierbinte,o aspirina plus vit.C,un ceai cu lamaie,un film bun ..si in pat

Fosta membra Kudika.ro
Te intinzi pe spate (de preferinta in pat) si pui palaria( dupa caz.... caciula)pe un picior si bei atata tuica cu miere pana cand vezi 2 palarii, pe fiecare picior cate una. Atunci e sigur ca ti s-a vindecat gripa.

Avertisment: blablabla... aia cu sfatul medicului, farmacistului si blablabla ..........
Fosta membra Kudika.ro
De la: battleofwits, la data 2011-01-22 12:45:10
De la: TIGRA, la data 2011-01-22 12:42:38bag un coldrex max grip si ma car in oras sunt mai agitata de fel si ma plictisesc acasa

eu nu i-au pastile, dar asta cu iesitul in oras mi se pare extrema

nu e pastila e praf si e ca un ceai, esti lafel ca prietenul meu nici el nu ia nimic cand e bolnav si sta si zare, eu ma indop cu ce medicamente gasesc si imi trece, si cand m-am operat la nas dr imi zicea sa nu ies afara in praf si eu ma plimbam in parc cu catelu, nu pot sa stau asa si sa nu fac nik
Fosta membra Kudika.ro
Eu iau Modafen si imi trece imediat !
Decat sa stau sa zac, asa cum obisnuiam, mai bine iau o pastila preventiv !
well behaved women never made history
Fosta membra Kudika.ro

eu am scapat, care mai esti in travaliu ...SIC!