Setari Cookie-uri

Barbatii gemeni

Buna... De curand am cunoscut un barbat in zodia gemeni si deja imi este foarte drag. Stiu ce se spune despre gemeni in general: ca sunt infideli, mincinosi, ipocriti, greu de suportat etc si asta ma face sa fiu putin mai retinuta cand vine vorba de implicarea sentimentala cu un astfel de barbat.Voi ce experiente ati avut cu barbatii gemeni? Pot fi fideli?
SWee
Postat pe 25 Ianuarie 2011 18:39
sunt niste copii care refuza sa se maturizeze...se plictisesc repede....
_oktober_
Postat pe 25 Ianuarie 2011 18:44
De la: _oktober_, la data 2011-01-25 18:44:39sunt niste copii care refuza sa se maturizeze...se plictisesc repede....


exact ...
bella28
Postat pe 25 Ianuarie 2011 20:14
...nu am prea multa experienta ... dar zic, ca daca iti este chiar asa de drag ... nu il lasa pur si simplu ... pentru ca in lumea aceasta sunt multi barbati in zodia gemeni .... si sunt sigura ca majoritatea sunt insurati cu familie ... incearca ... dar investeste atata dragoste cat merita pentru inceput sa iti poti da seama daca este diferit ...
DeeaDumi
Postat pe 31 Ianuarie 2011 22:21
io am vazut doi barbati gemeni.
semanau foarte mult intre ei!
geo_resuscitat
Postat pe 31 Ianuarie 2011 23:24
Daca il cheama Edi, fugi cat poti!!!!!!!!!!!!!
mika76
Postat pe 1 Februarie 2011 13:33
Am avut 2 relatii, ambii in zodia gemeni:|. Sunt niste persoane imature,ipocrite, mincinoase,incapabile sa isi exprime sentimentele .
Gata m`am calmat.
Adevarul este ca nu toti barbatii sunt la fel . Asteapta mai intai sa il cunosti,si abia apoi iti poti forma o parere,dupa care sa te ghidezi ce vei face mai departe
Matzza
Postat pe 20 Martie 2011 10:15
De la: SWee, la data 2011-01-25 18:39:17Buna... De curand am cunoscut un barbat in zodia gemeni si deja imi este foarte drag. Stiu ce se spune despre gemeni in general: ca sunt infideli, mincinosi, ipocriti, greu de suportat etc si asta ma face sa fiu putin mai retinuta cand vine vorba de implicarea sentimentala cu un astfel de barbat.Voi ce experiente ati avut cu barbatii gemeni? Pot fi fideli?


Mi se pare cea mai mare prostie sa tii cont de zodie intr-o relatie...sau astre...wtf...oare toti is la fel ?? hai sa-i bagam pe toti in aceasi oala...

Nu exista asa ceva '' ii gemeni'' asta inseamna ca ii mincinos,infidel...etc...ii vreo regula si eu n-o stiu ??

Ce-ar fi sa incerci sa-l cunosti mai intai si dupa sa-l judeci :)
Goku
Postat pe 21 Martie 2011 06:32
gemeni?se fac placuti din prima,iti promit luna de pe cer pana sa te aibe ,chiar si pt.o relatie serioasa,cum pretinde el ca vrea cu tine,
dar in tot acest timp ai numai scandal cu el,nimica nu ii place,nimic din ce faci nu e bine,el este cel destept si tu cea care nu stie mai nimica si trebuie sa te lasi condusa de el.
daca el zice ca trebuie sa faceti intr-un fel asa trebuie chiar daca nu iti convine.intradevar cand vine vorba de partea cu intimitate este ok....
eu sunt cu un geaman de 4 luni si a trebuit sa renunt la tot ce imi place ca sa fie bine...
si tot nu este.
de ex...
nu ii place sa vada ca ma imbrac cu fuste scurte,ca imi fac unghile rosii,ca ies la o cafea cu cea mai buna prietena a mea,daca este si el ca sa stea in gura noastra e ok,ca vb.la telefon,chiar si cu o fata,
ca ma plimb pe jos,ca ma duc singura la cumparaturi,chiar si cosul de gunoi cand il duc,are suspiciuni,ca oare cu cine ma intalnesc ?intr-un cuvant este teroareeeeee
oare femeia trebuie sa fie supusa acestui barbat?sa fie ca si o sluga?
caci eu asa ma simt....
desii am incercat sa vb.cu el dar el o tine pe a lui si face cum vrea el.
ce sa fac?
help me please.

kudika384991
Postat pe 9 Mai 2011 10:45
nu stiu ce sa zic despre brbatii gemeni .. nu am avut un iubit care sa fie in zodia asta dar pot sa iti sun cate ceva despre zodie pt ca sunt nascuta in zodia aceasta
::))) am mai citit pe aici ca suntem suspiciosi .. cam asa suntem adica eu sunt umpic suspicioasa si geloasa astea asa ca si bile negre :P
darrrr avem si multe calitati ne plictisim repede cautam mereu ceva nou ne schimbam in comportment si nu se plictiseste lumea de noi ;)
in dragoste suntem ffff fideli si cand iubim ne daruim cu totul
eu zic sa incerci o rel cu el si iti doresc multa bafta si rabdare cu noi :P
ina_irinus906
Postat pe 31 Mai 2011 09:58
Ce plictisitor...........
Mai fetitelor (ca in general numai voi faceti posturi de genul),de ce naiba trebuie sa cautati voi raspunsuri in zodii,pentru faptul ca nu ati intalnit persoana potrivita dar totusi va tineti scai de ea?
Pai daca esti cu cineva si vezi ca nu merge treaba,pentru ce s-o lungesti intrebandu-te daca-i din vina zodiei,sau a Mamei Omida?
Asta-i dovada de slabiciune si imaturitate!Nu accepti ca un barbat care-ti place,nu e potrivit pentru tine iar tu te complaci doar pt ca vezi Doamne,tie-ti place fizic si speri ca si el sa aiba sentimente fata de tine asa cu probabil ai atu fata de el.

AdrianaR
Postat pe 31 Mai 2011 11:18
Zodia este doar o mica parte din caracterul omului, restul e si mediul in care traieste, educatia care a primit-o, plus oamenii de care a fost si este inconjurat
yumy
Postat pe 31 Mai 2011 11:28
De la: AdrianaR, la data 2011-05-31 11:18:33Ce plictisitor...........
Mai fetitelor (ca in general numai voi faceti posturi de genul),de ce naiba trebuie sa cautati voi raspunsuri in zodii,pentru faptul ca nu ati intalnit persoana potrivita dar totusi va tineti scai de ea?
Pai daca esti cu cineva si vezi ca nu merge treaba,pentru ce s-o lungesti intrebandu-te daca-i din vina zodiei,sau a Mamei Omida?
Asta-i dovada de slabiciune si imaturitate!Nu accepti ca un barbat care-ti place,nu e potrivit pentru tine iar tu te complaci doar pt ca vezi Doamne,tie-ti place fizic si speri ca si el sa aiba sentimente fata de tine asa cu probabil ai atu fata de el.



Adrianoooo Pe unde umblasi fata?
Barbie30_
Postat pe 31 Mai 2011 11:29
De la: Barbie30_, la data 2011-05-31 11:29:39
De la: AdrianaR, la data 2011-05-31 11:18:33Ce plictisitor...........
Mai fetitelor (ca in general numai voi faceti posturi de genul),de ce naiba trebuie sa cautati voi raspunsuri in zodii,pentru faptul ca nu ati intalnit persoana potrivita dar totusi va tineti scai de ea?
Pai daca esti cu cineva si vezi ca nu merge treaba,pentru ce s-o lungesti intrebandu-te daca-i din vina zodiei,sau a Mamei Omida?
Asta-i dovada de slabiciune si imaturitate!Nu accepti ca un barbat care-ti place,nu e potrivit pentru tine iar tu te complaci doar pt ca vezi Doamne,tie-ti place fizic si speri ca si el sa aiba sentimente fata de tine asa cu probabil ai atu fata de el.



Adrianoooo Pe unde umblasi fata?

v-am prins la colt pe amandoua
yumy
Postat pe 31 Mai 2011 11:33
De la: yumy, la data 2011-05-31 11:28:12Zodia este doar o mica parte din caracterul omului...


suna mai bine daca zici: zodia se pliaza pe o mica parte din caracterul omului
battleofwits
Postat pe 31 Mai 2011 11:34
De la: Barbie30_, la data 2011-05-31 11:29:39
De la: AdrianaR, la data 2011-05-31 11:18:33Ce plictisitor...........
Mai fetitelor (ca in general numai voi faceti posturi de genul),de ce naiba trebuie sa cautati voi raspunsuri in zodii,pentru faptul ca nu ati intalnit persoana potrivita dar totusi va tineti scai de ea?
Pai daca esti cu cineva si vezi ca nu merge treaba,pentru ce s-o lungesti intrebandu-te daca-i din vina zodiei,sau a Mamei Omida?
Asta-i dovada de slabiciune si imaturitate!Nu accepti ca un barbat care-ti place,nu e potrivit pentru tine iar tu te complaci doar pt ca vezi Doamne,tie-ti place fizic si speri ca si el sa aiba sentimente fata de tine asa cu probabil ai atu fata de el.



Adrianoooo Pe unde umblasi fata?


Am luat o mica-mare pauza...Asta asa...sa nu ma stric de cap pe-aici! Tu ce mai faci draga mea?Mi-ai lipsit nitel
AdrianaR
Postat pe 31 Mai 2011 11:35
De la: battleofwits, la data 2011-05-31 11:34:28
De la: yumy, la data 2011-05-31 11:28:12Zodia este doar o mica parte din caracterul omului...


suna mai bine daca zici: zodia se pliaza pe o mica parte din caracterul omului

nope zodia este 25% din caracterul omului
yumy
Postat pe 31 Mai 2011 11:37
De la: AdrianaR, la data 2011-05-31 11:35:06
De la: Barbie30_, la data 2011-05-31 11:29:39
De la: AdrianaR, la data 2011-05-31 11:18:33Ce plictisitor...........
Mai fetitelor (ca in general numai voi faceti posturi de genul),de ce naiba trebuie sa cautati voi raspunsuri in zodii,pentru faptul ca nu ati intalnit persoana potrivita dar totusi va tineti scai de ea?
Pai daca esti cu cineva si vezi ca nu merge treaba,pentru ce s-o lungesti intrebandu-te daca-i din vina zodiei,sau a Mamei Omida?
Asta-i dovada de slabiciune si imaturitate!Nu accepti ca un barbat care-ti place,nu e potrivit pentru tine iar tu te complaci doar pt ca vezi Doamne,tie-ti place fizic si speri ca si el sa aiba sentimente fata de tine asa cu probabil ai atu fata de el.



Adrianoooo Pe unde umblasi fata?


Am luat o mica-mare pauza...Asta asa...sa nu ma stric de cap pe-aici! Tu ce mai faci draga mea?Mi-ai lipsit nitel


Ma uit pe kudika dupa ceva interesant si ...nimic.Numai zodii si pastile de slabit
Barbie30_
Postat pe 31 Mai 2011 11:37
bine fetelor pe mine nu ma vedeti, nu mai vorbesc eu niciodata cu voi....
yumy
Postat pe 31 Mai 2011 11:39
Yumy,ce mai zic astrele alea fata?Nu am mai vazut sa le raspunzi la tute
Barbie30_
Postat pe 31 Mai 2011 11:39
De la: Barbie30_, la data 2011-05-31 11:39:39Yumy,ce mai zic astrele alea fata?Nu am mai vazut sa le raspunzi la tute


Bine Barbie,dar pe mine nu ma pupi?Doar pe yumy?
Hmmmm...bine,fie....oricum eu va pup pe amandoua!
AdrianaR
Postat pe 31 Mai 2011 11:43
De la: AdrianaR, la data 2011-05-31 11:43:45
De la: Barbie30_, la data 2011-05-31 11:39:39Yumy,ce mai zic astrele alea fata?Nu am mai vazut sa le raspunzi la tute


Bine Barbie,dar pe mine nu ma pupi?Doar pe yumy?
Hmmmm...bine,fie....oricum eu va pup pe amandoua!


M-am luat cu zodiile si am uitat
Barbie30_
Postat pe 31 Mai 2011 11:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
caut o prietena si nu gasesc... 5 De la: vonio1 12 Februarie 2016 13:10
am nevoie de un sfat!!! plz....... 32 De la: cami_goanga10 8 Aprilie 2010 14:42
partenera 16 De la: mkdisk 16 Ianuarie 2009 11:56
Nu stiu ce sa fac actualul, fostul,sau niciunul? 4 De la: lilianagr 14 Iulie 2009 19:33
pentru fete 15 De la: cami_goanga10 7 Aprilie 2010 21:39