Setari Cookie-uri

Vreau sa lucrez la un Studio de Videochat ...dar nu stiu prea multe?

Againpiscotica pe tine nici la un studio de chat nu te-as angaja la cat de stricat scrii in limba romana. Stii ce e mai trist pt. tine? Trist e ca daca tu crezi ca fetele care fac chat sunt proaste si nu-si pot gasi alt job ("job cu creion"! - va rugam frumos - cum spune stimabilul de mai sus), iar tu esti si mai jos decat ele (avand in vedere ca eu sunt una dintre fetele care lucreaza la chat si imi cunosc propria-mi limba si inca vreo 2 alte limbi la perfectie si tu nu stii nici macar romana), atunci tu ce vei fi? Femeie de serviciu la puscarie? Spalatoare de WC-uri publice?

Hum??
Maia26
Postat pe 24 Mai 2013 06:21
De la: kudika_32792, la data 2013-05-15 08:50:40
De la: Mayyyyana, la data 2013-05-14 23:03:22Ce ma amuza cel mai tare e faptul ca vin si se leaga de un rahat cum ar fi videochatul dar nu citesc miile de posture ale femeilor de casa care isi inseala sotii.


Sa-ti arati toate alea in public, caci si internetul reprezinta un spatiu public ti se pare o nimica toata?

Pai filmuletele cu fetele care fac videochat raman pentru totdeauna. Intotdeauna trecutul le va aduce aminte, chiar si-n prezent sau in viitor, cine au fost si ce au facut. Si nu vor sti doar ele lucrul asta, ci si multi altii.


Tu, draga mea, nu numai ca esti genul de femeie barfitoare si rea, dar mai esti si mironosita. Si cel mai tare e ca le zici cu "stil", nu asa, oricum, ca la gura cortului, cum face Againpiscotica sau "stimabilul" frustrat.

Si daca pe lumea asta sunt foarte multe curve, e satula lumea si de inchipuite ca tine. Sunt peste tot fandosite care daca stiu mai multe cuvinte romanesti decat majoritatea populatiei, au impresia ca il tin pe Dumnezeu de un picior. Daca au mai terminat si o facultate (mai ales la buget) e clar ca nu le mai atingi cu nasul de cur. Au mai terminat si altele si facultate si master si poate chiar doctorat si uite ca lucreaza la video chat. Ce intamplare, domnule?! Ca sa vezi...

Sfat sincer: daca esti o doamna, fii pana la capat, nu te amesteca in discutii despre video chat pe forumuri de mana a doua, mai ales ca stii ce e ala spatiu public ;) Alt sfat? Scrie-ti acolo la CV rubrica, dupa rubrica, sunt sigura ca intr-o zi vei ajunge sa stai in casa cu un terminat care o sa te insele, cu vreo 2 copii care or sa moara de foame, plina de nervi, stresata la munca in fiecare zi, facand curat, mancare, mergand la munca in aceeasi zi.

Lasa-le in pace pe fetele inteligente sa fie ele curve si sa se "prostitueze" online ca ele sigur nu se gandesc (eu sunt o exceptie) la ceea ce o sa mananci tu maine si sigur au ce manca maine. Ele nu-si pierd vremea pe forumuri de rahat rozandu-si unghiile de grija altora. Sunt sigura ca stiu mai bine decat tine ce au de facut. ;)
Maia26
Postat pe 24 Mai 2013 06:37
De la: Maia26, la data 2013-05-24 06:06:24Multe "doamne" de pe site-ul asta au impresia ca sunt doamne, desi le merge gura mai bine decat tatelor asezate, in cur, pe marginea santului.

E usor sa judeci, fara sa stii despre ce vorbesti si e chiar mai usor sa fii rautacios, sa ai idei preconcepute, sa-i judeci pe cei din jurul tau din diverse motive.

Mai rau e atunci cand judeci din frustrare sau atunci cand te aperi de sentimentul de frustrare invocand "bunul simt", "respectul de sine" si alte valori cu care n-ai nici in clin, nici in maneca.

La fel ca si fetele care fac videochat, si fizicienii, chimistii, inginerii, scriitorii care ies pe piata cu un produs nou (inventie, carte) au de suferit din cauza conceptiilor societatii. Sunt si ei, la fel ca fetele, judecati, condamnati, marginalizati de "spuma" societatii.

Ar trebui sa aveti macar un strop de inteligenta si, intr-o zi, sa realizati care-i diferenta dintre un model de video chat si o curva, centurista etc. Daca veti ramane cu aceeasi conceptie cu siguranta va veti amesteca in gloata. Gloata e multa, proasta, usor de manipulat. Si cu asta am spus totul.

Va multumesc!



Videochat=videoprostitutie, scurt pe doi.

Atata timp cat te dezbraci ca sa-ti arati toate alea pe bani, cum crezi ca te numesti?

Si nu mai compara tu intelectualii cu videochatistele tale. Una e sa lupti pentru o idee care poate revolutiona o societate sau o stiinta si alta sa-ti arati fofoloanca la videochat.
kudika_32792
Postat pe 24 Mai 2013 07:41
De la: Maia26, la data 2013-05-24 06:37:03
De la: kudika_32792, la data 2013-05-15 08:50:40
De la: Mayyyyana, la data 2013-05-14 23:03:22Ce ma amuza cel mai tare e faptul ca vin si se leaga de un rahat cum ar fi videochatul dar nu citesc miile de posture ale femeilor de casa care isi inseala sotii.


Sa-ti arati toate alea in public, caci si internetul reprezinta un spatiu public ti se pare o nimica toata?

Pai filmuletele cu fetele care fac videochat raman pentru totdeauna. Intotdeauna trecutul le va aduce aminte, chiar si-n prezent sau in viitor, cine au fost si ce au facut. Si nu vor sti doar ele lucrul asta, ci si multi altii.


Tu, draga mea, nu numai ca esti genul de femeie barfitoare si rea, dar mai esti si mironosita. Si cel mai tare e ca le zici cu "stil", nu asa, oricum, ca la gura cortului, cum face Againpiscotica sau "stimabilul" frustrat.

Si daca pe lumea asta sunt foarte multe curve, e satula lumea si de inchipuite ca tine. Sunt peste tot fandosite care daca stiu mai multe cuvinte romanesti decat majoritatea populatiei, au impresia ca il tin pe Dumnezeu de un picior. Daca au mai terminat si o facultate (mai ales la buget) e clar ca nu le mai atingi cu nasul de cur. Au mai terminat si altele si facultate si master si poate chiar doctorat si uite ca lucreaza la video chat. Ce intamplare, domnule?! Ca sa vezi...

Sfat sincer: daca esti o doamna, fii pana la capat, nu te amesteca in discutii despre video chat pe forumuri de mana a doua, mai ales ca stii ce e ala spatiu public ;) Alt sfat? Scrie-ti acolo la CV rubrica, dupa rubrica, sunt sigura ca intr-o zi vei ajunge sa stai in casa cu un terminat care o sa te insele, cu vreo 2 copii care or sa moara de foame, plina de nervi, stresata la munca in fiecare zi, facand curat, mancare, mergand la munca in aceeasi zi.

Lasa-le in pace pe fetele inteligente sa fie ele curve si sa se "prostitueze" online ca ele sigur nu se gandesc (eu sunt o exceptie) la ceea ce o sa mananci tu maine si sigur au ce manca maine. Ele nu-si pierd vremea pe forumuri de rahat rozandu-si unghiile de grija altora. Sunt sigura ca stiu mai bine decat tine ce au de facut. ;)


Videochatisto, aberezi mult si prost! Stai jos, esti repetenta!

Tu n-o sa ajungi in viata ta o femeie cu respect de sine, cu principii sau demnintate! Toata viata ta o sa-ti bagi vibratoare prin toate gaurile posibile la videochat, chiar si atunci cand o sa fii o hoasca!

Iar in prostia si nesimtirea ta, mai ai si tupeul sa te mandresti ca esti o c..a de videochat.
kudika_32792
Postat pe 24 Mai 2013 07:45
De la: Maia26, la data 2013-05-24 06:37:03
De la: kudika_32792, la data 2013-05-15 08:50:40
De la: Mayyyyana, la data 2013-05-14 23:03:22Ce ma amuza cel mai tare e faptul ca vin si se leaga de un rahat cum ar fi videochatul dar nu citesc miile de posture ale femeilor de casa care isi inseala sotii.


Sa-ti arati toate alea in public, caci si internetul reprezinta un spatiu public ti se pare o nimica toata?

Pai filmuletele cu fetele care fac videochat raman pentru totdeauna. Intotdeauna trecutul le va aduce aminte, chiar si-n prezent sau in viitor, cine au fost si ce au facut. Si nu vor sti doar ele lucrul asta, ci si multi altii.


Tu, draga mea, nu numai ca esti genul de femeie barfitoare si rea, dar mai esti si mironosita. Si cel mai tare e ca le zici cu "stil", nu asa, oricum, ca la gura cortului, cum face Againpiscotica sau "stimabilul" frustrat.

Si daca pe lumea asta sunt foarte multe curve, e satula lumea si de inchipuite ca tine. Sunt peste tot fandosite care daca stiu mai multe cuvinte romanesti decat majoritatea populatiei, au impresia ca il tin pe Dumnezeu de un picior. Daca au mai terminat si o facultate (mai ales la buget) e clar ca nu le mai atingi cu nasul de cur. Au mai terminat si altele si facultate si master si poate chiar doctorat si uite ca lucreaza la video chat. Ce intamplare, domnule?! Ca sa vezi...

Sfat sincer: daca esti o doamna, fii pana la capat, nu te amesteca in discutii despre video chat pe forumuri de mana a doua, mai ales ca stii ce e ala spatiu public ;) Alt sfat? Scrie-ti acolo la CV rubrica, dupa rubrica, sunt sigura ca intr-o zi vei ajunge sa stai in casa cu un terminat care o sa te insele, cu vreo 2 copii care or sa moara de foame, plina de nervi, stresata la munca in fiecare zi, facand curat, mancare, mergand la munca in aceeasi zi.

Lasa-le in pace pe fetele inteligente sa fie ele curve si sa se "prostitueze" online ca ele sigur nu se gandesc (eu sunt o exceptie) la ceea ce o sa mananci tu maine si sigur au ce manca maine. Ele nu-si pierd vremea pe forumuri de rahat rozandu-si unghiile de grija altora. Sunt sigura ca stiu mai bine decat tine ce au de facut. ;)


Te deranjeaza ca-ti stric afacerea si le deschid mintea fetelor sa nu cada in capcana videopestilor ca tine?

Daca ai avea un pic de constiinta si demnitate umana, n-ai profita de pe urma acelor fete, si punct!

Repet: munca la videochat este o pata de rusine care o sa le urmareasca toata viata, pe cele ce practica lucrul asta. Si niciun ban din lume nu poate sa redea demnitatea unei persoane care a facut videochat.
kudika_32792
Postat pe 24 Mai 2013 07:48
De la: Maia26, la data 2013-05-24 06:21:11Againpiscotica pe tine nici la un studio de chat nu te-as angaja la cat de stricat scrii in limba romana. Stii ce e mai trist pt. tine? Trist e ca daca tu crezi ca fetele care fac chat sunt proaste si nu-si pot gasi alt job ("job cu creion"! - va rugam frumos - cum spune stimabilul de mai sus), iar tu esti si mai jos decat ele (avand in vedere ca eu sunt una dintre fetele care lucreaza la chat si imi cunosc propria-mi limba si inca vreo 2 alte limbi la perfectie si tu nu stii nici macar romana), atunci tu ce vei fi? Femeie de serviciu la puscarie? Spalatoare de WC-uri publice?

Hum??


Auzi, de ce pierzi timpul cu noi, c..a de videochat, poate te cheama vreun prost sa-ti bagi vreun vibrator in urechi!
kudika_32792
Postat pe 24 Mai 2013 07:51
De la: Maia26, la data 2013-05-24 05:47:42Ce e, baietica? Ai avut o prietena care te-a lasat pentru ca erai prea frustrat cand mergea ea la munca? Prea esti inversunat, opreste-te ca o sa faci riduri.
Oricum, despteapta femeia! Mai bine-i sta cu bani in buzunar decat sa moara de foame-n casa pt. carnatul unui porc. ;)

Sa stii ca si a nu cunoaste limba romana (propria-ti limba) este tot lipsa de respect de sine. Aviz amatorilor, kiss_my_ass.


Ce s-a starnit, c..a de videochat!

Ai un morcov in dos de esti asa suparata?
kudika_32792
Postat pe 24 Mai 2013 07:53
hai sa o lasam in lumea ei..ma astept ca si maine centuristele sa-mi gaseasca explicatii ca ceea ce fac ele este eductiv si demn si respectabil si bla bla...ba mai da0o in masa dce treba . eu am mai spus si ma repet ele sunt acele femei open minded care nu mai vad in asta o pata de rusine sau curvasaraie sub alta forma..fi idioato open minded cu prietenul tau sau sot sub plapuma nu in fata unui monitor si al tuturor labagiilor care si-o freaca cu gandul la tine, la ce le spui sau le ce faci..
cristi86
Postat pe 24 Mai 2013 15:23
auzi penibila ce exemple poate sa dea ...chimisti , fizicieni =))))))) bwahahahha...pai tu te incadrezi in oamenii aia respectabilii...aia si daca nu fac bine poftim si sunt blazati cum zici tu o fac pentru a face omenirea un progres...cum au facut ca sa ai tu ca proasta unu calculator si un monitor in care sa-ti bagi si sa-ti scoti ...mda... cu ce ai spus chiar m-am lamurit cat de mult gandesti daca poti da astfel de exemple...si gaina are creier mai mult cand trec cu masina fuge saraca unde apuca..gloata? care gloata ma? tocmai ca o gloata proasta ar accepta asa ceva ce spui tu :))) traiasca videochatul iei ne aduce beneficii femei dezbracate iei , traiasca labagii :)) ...dar tocmai opiniile personale nu se amesteca cu gloata care e de acord cu prostitutia ta pe dupa perdea
cristi86
Postat pe 24 Mai 2013 15:26
Citez @@@ La fel ca si fetele care fac videochat, si fizicienii, chimistii, inginerii, scriitorii care ies pe piata cu un produs nou (inventie, carte) au de suferit din cauza conceptiilor societatii. Sunt si ei, la fel ca fetele, judecati, condamnati, marginalizati de "spuma" societatii. @@@ si tu cu ce produs nou iesi pe piata ? cu pasa? nu e nimi cnou in asta mare panarama tre sa fi. si mai si suferi de demnitate. pai unde e cretino? ca si logic daca o iau cu tine..intre 1-5 euro cat plateste 1 tip pe minut ca sa te vada..ii plateste ca sa te vada la web cum ti-as da eu tie pe mess? sau il plateste sa beneficieze de servicii..
cristi86
Postat pe 24 Mai 2013 15:29
si tin sa te anunt eu nu am auzit de scriitor care scoate o carte sa fie blazat de ''spuma'' societatii nici de inginer( poate daca da rateu si nu face o constructie cum trebuie) sau chimistii dau gres si se intampla tot felul de minuni...dar ei isi asuma un risc, ACESTI RISC. Tu de ce nu iti asumi riscul de a fi curva? pentru ca pur si simplu asta esti? nu esti curva sa ti-l ti-o tragi...dar esti curva pentru ca iti vinzi trupul usor. in fine nu-mi mai bat capul cu tine..ia vezi ia spuneti mamelor voastreu ce faceti sa vedem ce parere au :))..oare de ce toate va fericiti sa se afle si o faceti pe ascuns aceasta activitate? hai nu-mi zi pentru ca sunteti judecate..pentru ca iti zic eu de ce o faceetii pentru ca stiti ca e gresit si va e rusine sa recunoasteti..
cristi86
Postat pe 24 Mai 2013 15:35
De la: Maia26, la data 2013-05-24 06:21:11Againpiscotica pe tine nici la un studio de chat nu te-as angaja la cat de stricat scrii in limba romana. Stii ce e mai trist pt. tine? Trist e ca daca tu crezi ca fetele care fac chat sunt proaste si nu-si pot gasi alt job ("job cu creion"! - va rugam frumos - cum spune stimabilul de mai sus), iar tu esti si mai jos decat ele (avand in vedere ca eu sunt una dintre fetele care lucreaza la chat si imi cunosc propria-mi limba si inca vreo 2 alte limbi la perfectie si tu nu stii nici macar romana), atunci tu ce vei fi? Femeie de serviciu la puscarie? Spalatoare de WC-uri publice?

Hum??

sti care e intradevar cel mai trist?ca prefer una ce spala intradevar WC-urile si o stimez mult mai mult decat pe una ca tine care isi arata c00ru in web-cam ...fata draga nu fi trista asta-i viata ....unii cu sapa altii cu mapa.......din pacate tu nu esti capabila nici de una dar nici de alta asa ca ai ales calea cea mai simpla ,sa te expui unor barbati...si pentru ce?pentru bani....oare cum s-ar numi asta? bine ca nu va platesc in bonuri de masa sau felii de salam
te legi de scrisu meu?ha ha ha .....draguto ,c0ru meu e intr-o rochita eleganta la ora actuala cumparata pe bani munciti,,,,nu priimiti pentru ca i-am aratat unuia un sfarc
poti sa vorbesti in orce limba ,,,din pacate nu te cred ....nu sti decat eventual sa dai cu limba...asa ca pas..si inchide gurita ca vorbesti prostii ..upps am gresi le faci
daca n-ai carte asta e fetito,ai parte numa de job-uri de genu
succesuri in a te prostitua in continuare
againpiscotica
Postat pe 24 Mai 2013 15:42
De la: kudika_32792, la data 2013-05-24 07:41:31
De la: Maia26, la data 2013-05-24 06:06:24Multe "doamne" de pe site-ul asta au impresia ca sunt doamne, desi le merge gura mai bine decat tatelor asezate, in cur, pe marginea santului.

E usor sa judeci, fara sa stii despre ce vorbesti si e chiar mai usor sa fii rautacios, sa ai idei preconcepute, sa-i judeci pe cei din jurul tau din diverse motive.

Mai rau e atunci cand judeci din frustrare sau atunci cand te aperi de sentimentul de frustrare invocand "bunul simt", "respectul de sine" si alte valori cu care n-ai nici in clin, nici in maneca.

La fel ca si fetele care fac videochat, si fizicienii, chimistii, inginerii, scriitorii care ies pe piata cu un produs nou (inventie, carte) au de suferit din cauza conceptiilor societatii. Sunt si ei, la fel ca fetele, judecati, condamnati, marginalizati de "spuma" societatii.

Ar trebui sa aveti macar un strop de inteligenta si, intr-o zi, sa realizati care-i diferenta dintre un model de video chat si o curva, centurista etc. Daca veti ramane cu aceeasi conceptie cu siguranta va veti amesteca in gloata. Gloata e multa, proasta, usor de manipulat. Si cu asta am spus totul.

Va multumesc!



Videochat=videoprostitutie, scurt pe doi.

Atata timp cat te dezbraci ca sa-ti arati toate alea pe bani, cum crezi ca te numesti?

Si nu mai compara tu intelectualii cu videochatistele tale. Una e sa lupti pentru o idee care poate revolutiona o societate sau o stiinta si alta sa-ti arati fofoloanca la videochat.

ai fata ,cum poti sa-i spui asa ceva vezi ca adevaru in cazul ei doare rau
againpiscotica
Postat pe 24 Mai 2013 15:47
De la: kudika_25894, la data 2013-05-24 15:35:12si tin sa te anunt eu nu am auzit de scriitor care scoate o carte sa fie blazat de ''spuma'' societatii nici de inginer( poate daca da rateu si nu face o constructie cum trebuie) sau chimistii dau gres si se intampla tot felul de minuni...dar ei isi asuma un risc, ACESTI RISC. Tu de ce nu iti asumi riscul de a fi curva? pentru ca pur si simplu asta esti? nu esti curva sa ti-l ti-o tragi...dar esti curva pentru ca iti vinzi trupul usor. in fine nu-mi mai bat capul cu tine..ia vezi ia spuneti mamelor voastreu ce faceti sa vedem ce parere au :))..oare de ce toate va fericiti sa se afle si o faceti pe ascuns aceasta activitate? hai nu-mi zi pentru ca sunteti judecate..pentru ca iti zic eu de ce o faceetii pentru ca stiti ca e gresit si va e rusine sa recunoasteti..

de ce o fac pe ascuns?nici nu stiu de ec ai pus aceasta intrebare deci pe bune ,sa afle careva din familie ca ea se expune in fata a nus`cati masculi inflacarati ...ar intra bietii parinti in pamant de rusine ,pai pentru asta s-au zbatut sa o creasca ,sa o trimita la scoala...
sti care e cel mai nasol lucru,ca ele chiar au senzatia ca e o meserie ,oare cum e inregistrata in codul CAEN
againpiscotica
Postat pe 24 Mai 2013 15:53
De la: Maia26, la data 2013-05-24 05:47:42Ce e, baietica? Ai avut o prietena care te-a lasat pentru ca erai prea frustrat cand mergea ea la munca? Prea esti inversunat, opreste-te ca o sa faci riduri.
Oricum, despteapta femeia! Mai bine-i sta cu bani in buzunar decat sa moara de foame-n casa pt. carnatul unui porc. ;)

Sa stii ca si a nu cunoaste limba romana (propria-ti limba) este tot lipsa de respect de sine. Aviz amatorilor, kiss_my_ass.


mda ...sa nu uitam ca se discuta si despre respectul de sine
si cum se zice la voi la ce detine barbatu carnat de porc "inteligento"
againpiscotica
Postat pe 24 Mai 2013 15:58
Cand m-am logat pe forumul asta chiar nu am intentionat sa va jignesc. Dar acum nu mai pot sa ma abtin: sunteti atat de prosti de mi-e si rusine ca vorbesc cu voi.
Maia26
Postat pe 24 Mai 2013 22:46
De la: Maia26, la data 2013-05-24 22:46:35Cand m-am logat pe forumul asta chiar nu am intentionat sa va jignesc. Dar acum nu mai pot sa ma abtin: sunteti atat de prosti de mi-e si rusine ca vorbesc cu voi.
bravo bn ca ti e rusine
prazlea
Postat pe 24 Mai 2013 22:58
pai, sexul este ptr toata lumea si este o arta.unii o detin,altii,nu.
fresh_minty
Postat pe 24 Mai 2013 23:08
bn ia ti sexu si date mai asa
prazlea
Postat pe 24 Mai 2013 23:11
De la: prazlea, la data 2013-05-24 23:11:19bn ia ti sexu si date mai asa
adica sa plec de aici?asta ai vrut sa spui cu sa ma dau mai asa?eu nu te-am jignit cu nimic,mi-am spus doar parerea.unde este problema?
fresh_minty
Postat pe 24 Mai 2013 23:18
De la: prazlea, la data 2013-05-24 23:11:19bn ia ti sexu si date mai asa
aaa,si inca ceva,nu judeca oamenii pe care nu-i cunosti!!
fresh_minty
Postat pe 24 Mai 2013 23:19
si unde aio vz tu ca te am judecat,,,inceteaza cu sexatu sexeaza te acasa nu publuk
prazlea
Postat pe 24 Mai 2013 23:22
De la: prazlea, la data 2013-05-24 23:22:25si unde aio vz tu ca te am judecat,,,inceteaza cu sexatu sexeaza te acasa nu publuk
ce ai fi vrut sa raspund la un astfel de topic,despre cartea pe care am citit-o ieri?
fresh_minty
Postat pe 24 Mai 2013 23:27
nu i nevoie sa raspunzi,,te poti abtine sa mi lasi nr tau in privat
prazlea
Postat pe 24 Mai 2013 23:30
De la: fresh_minty, la data 2013-05-24 23:08:52pai, sexul este ptr toata lumea si este o arta.unii o detin,altii,nu.


"sexul este....o arta" ??? nu stiam asta
Nu iti pare o contradictie ? "sexul este pentru toata lumea.....unii o detin altii nu"
kudika_25047
Postat pe 24 Mai 2013 23:51
De la: Maia26, la data 2013-05-24 22:46:35Cand m-am logat pe forumul asta chiar nu am intentionat sa va jignesc. Dar acum nu mai pot sa ma abtin: sunteti atat de prosti de mi-e si rusine ca vorbesc cu voi.


Serios? Atunci de ce nu ai scris la subiect, ci ne-ai jignit pe fiecare parte, pe noi toti cei care am zis ca nu suntem de acord cu videochat-ul?

Ipocrito!
kudika_32792
Postat pe 25 Mai 2013 12:50
De la: againpiscotica, la data 2013-05-24 15:47:49
De la: kudika_32792, la data 2013-05-24 07:41:31
De la: Maia26, la data 2013-05-24 06:06:24Multe "doamne" de pe site-ul asta au impresia ca sunt doamne, desi le merge gura mai bine decat tatelor asezate, in cur, pe marginea santului.

E usor sa judeci, fara sa stii despre ce vorbesti si e chiar mai usor sa fii rautacios, sa ai idei preconcepute, sa-i judeci pe cei din jurul tau din diverse motive.

Mai rau e atunci cand judeci din frustrare sau atunci cand te aperi de sentimentul de frustrare invocand "bunul simt", "respectul de sine" si alte valori cu care n-ai nici in clin, nici in maneca.

La fel ca si fetele care fac videochat, si fizicienii, chimistii, inginerii, scriitorii care ies pe piata cu un produs nou (inventie, carte) au de suferit din cauza conceptiilor societatii. Sunt si ei, la fel ca fetele, judecati, condamnati, marginalizati de "spuma" societatii.

Ar trebui sa aveti macar un strop de inteligenta si, intr-o zi, sa realizati care-i diferenta dintre un model de video chat si o curva, centurista etc. Daca veti ramane cu aceeasi conceptie cu siguranta va veti amesteca in gloata. Gloata e multa, proasta, usor de manipulat. Si cu asta am spus totul.

Va multumesc!



Videochat=videoprostitutie, scurt pe doi.

Atata timp cat te dezbraci ca sa-ti arati toate alea pe bani, cum crezi ca te numesti?

Si nu mai compara tu intelectualii cu videochatistele tale. Una e sa lupti pentru o idee care poate revolutiona o societate sau o stiinta si alta sa-ti arati fofoloanca la videochat.

ai fata ,cum poti sa-i spui asa ceva vezi ca adevaru in cazul ei doare rau


S-o doara, Pisco, n-am pus-o eu sa fie videochatista.
kudika_32792
Postat pe 25 Mai 2013 12:52
Fetele care vor sa faca videochat, complet independente, fara intermediari, de acasa sau de unde vor ele (cu castiguri care si le stabilesc ele), dar si baietii care vor sa vada show-uri chiar si complet gratis (plateste cine vrea, restul vad free), au cel putin doua site-uri cu audienta mare:

www.cam4.com

www.chaturbate.com

Hai, "succesuri".

kudika_35022
Postat pe 25 Mai 2013 13:03
De la: Maia26, la data 2013-05-24 06:21:11Againpiscotica pe tine nici la un studio de chat nu te-as angaja la cat de stricat scrii in limba romana. Stii ce e mai trist pt. tine? Trist e ca daca tu crezi ca fetele care fac chat sunt proaste si nu-si pot gasi alt job ("job cu creion"! - va rugam frumos - cum spune stimabilul de mai sus), iar tu esti si mai jos decat ele (avand in vedere ca eu sunt una dintre fetele care lucreaza la chat si imi cunosc propria-mi limba si inca vreo 2 alte limbi la perfectie si tu nu stii nici macar romana), atunci tu ce vei fi? Femeie de serviciu la puscarie? Spalatoare de WC-uri publice?

Hum??


Maia, nu-ti bate capul, nu-ti pierde timpul sa raspunzi unor persoane, asa cum ai remarcat si tu, frustrate. Indiferent cat de "savant" ar fi un subiect deschis/abordat pe acest forum, sunt cateva "userite" care au aceeasi atitudine de haita turbata, scapata din lesa, si nevaccinata (am facut acordul cu "haita").

Unele chiar daca ar vrea sa faca videochat, nu le-ar plati nimeni sa le vada despuiate. Oricum, am observat ca scrii "ingrijit", asta-i un lucru bun. In rest, lumea e plina de prejudecati, idei preconcepute, rautate si ura gratuita. Cainii latra...ursul merge..
kudika_35022
Postat pe 25 Mai 2013 13:13


kudika_32792
Postat pe 25 Mai 2013 13:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Caut Striper Baiat din Galati 13 De la: Flowers 12 Mai 2011 21:03
Haideti sa ne amuzam impreuna! 393 De la: nolimit000 22 Martie 2011 16:05
Un nou club pe forum: Happy moments! Veniti! 43 De la: greierash_is_back 15 Ianuarie 2010 22:50
TANGO CLUB - tango fascination 5 De la: stardancer 22 Noiembrie 2009 21:57
Casting 1 De la: Scruffy 2 Mai 2010 12:42