Setari Cookie-uri

Eu pesti si El pesti

amandoi prea timizi, greu de citit, visatori, instabili... probabil ajungem sa ne daruim complet si sa fim rupti de realitatea cotidiana...

voi ce spuneti, merge? :D
feebly
Postat pe 2 Februarie 2011 18:24
Eu zic ca nu merge:) trebuie sa va completati unul pe celalalt :) dar depinde mai mult de voi:P
Si eu tot pesti sunt...si imi merge destul de bine cu Scorpionul:x (cand face asa cum zis eu) si sunt total opusa pestisorilor nu sunt deloc calma, ma enervez repede, nu sunt chiar asa de sensibila, etc

Sunt o exceptie
Skittles
Postat pe 5 Martie 2011 00:40
nu esti exceptia, asa sunt Pestii. E o idee gresita, un mit propagat aiurea ca Pestii sunt blanzi, lacrimogeni, etc.
altfel, e combinatia perfecta Pesti-Pesti, veti crea un univers al vostru foarte frumos, va veti intelege din priviri in orice multime, veti avea un umor impartasit si specific si slava Domnului nu cred ca veti muri de foame, Pestii cad in picioare intotdeauna si se descruca perfect!

springface1
Postat pe 22 Martie 2011 11:57
si eu sunt pesti iar el tot pesti,la inceput pana sa n mutam impreuna n era fff bn apoi am avut ceva divergente,nici eu nu prea sunt genul linistit sau timida,ma enervez rpd si din aproape orice,el a trebuit sa ma cunoask bn sa putem fi impreuna si sa faca unele skimbari,fiind mai calm dekt mine,acum suntem de 4 ani impreuna si am inceput sa n intelegem mai bn,deci consider k dak va iubiti sincer si vreti sa mearga rel voastra se poate si pesti cu pesti
MARTHA30
Postat pe 1 Mai 2011 09:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatii-compatibilitati 12 De la: kudika050391 16 Septembrie 2009 12:19
eu rac el sagetator 4 De la: broscutza_leea 30 Noiembrie 2009 08:19
Sunt indragostita de doctorul meu si nu stiu cum sa afle asta! 162 De la: kudika50ani 2 Mai 2015 15:35
compatibilitate varsator - capricorn 28 De la: anca75 27 Noiembrie 2014 15:41
hy 2 De la: diana1981 21 Iulie 2009 16:40