Setari Cookie-uri

mi-a spus ca vrea sa luam pauza

Sunt intr-o relatie de 2 ani cu un barbat mai invarsta ca mine ,timp in care nu l-am inselat niciodata nici gandul nu mi-a stat la asa ceva,insa el tot timpul ma suspecteaza ,sunt unele lucruri pe care le-am ascuns ,insa sunt lucruri banale pe care am evitat sa le spun din teama de a nu-l supara si a-mi intoarce spatele.Pe 20 ianuarie el a aflat ca i-am ascuns un anume lucru dar fara a avea legatura cu un alt barbat si s-a suparat foarte tare spunandu-mi ca va lua o pauza de o luna pana pe 20 februarie ,timp in care eu sa ma decid sa-i spun tot adevarul.I-am spus totul apoi despre acel lucru prin mesaj ,dar degeaba prb tot nu ma crede.Acum am primit un mesaj in care ma intreaba daca eu am cont pe un anumit site de matrimoniale sa-i raspund prin da sau nu.Si sincer chiar stiu ca nu am cont pe acel site ,insa apoi m-am gandit sa fi facut vreodata din curiozitate ,cum ni se-ntampla multora dintre noi si apoi sa nu fi mai intrat niciodata pe el,uitand definiiv de asta.
Ma rog i-am spus toate astea intr-un mesaj, dar nu-mi da niciun semn.Nu siu ce sa mai zic,problema este ca nu am suferit penru nimeni cum sufar acum si nici nu am iubit atat de puternic pe cineva vreodata .Precizez ca eu am 32 ani si el mult mai mult.
kudika110165
Postat pe 30 Ianuarie 2011 11:41
Nasol....in locul tau oricit de mult as suferi i as da pauza definitiva....sa plictisit tipu si acum te a bãgat in perioada de acomodare...dupã o luna fãrã el crezi ca va mai fi lafel?:))crezi ca te va crede atunci?:))ia schmba tu atitudinea si fa pe dura dacã in 3 4 zile nu va da nici un semn atunci sigur nu se va întoarce nici peste o luna...nu i mai sa nici un semn...lãsa l sa coaca in suc propriu...in dragoste nu ex incapatinare,pauza....etc..
kudika330764
Postat pe 30 Ianuarie 2011 11:51

nu e un buton ON OFF cu iubirea asta ? ca va cam chinuie eu sesizez din felul in care scrii ca ai inceput sa devii foarte fricoasa si nesigura pe tine din cauza suspiciunii lui. caracterul lui are un efect nefast asupra increderii pe care o ai in tine insuti, si iti va lua multa vreme ca sa te vindeci dupa aceea.
Histria
Postat pe 30 Ianuarie 2011 11:57
Eu nu cred in pauze
_oktober_
Postat pe 30 Ianuarie 2011 12:06
De la: kudika110165, la data 2011-01-30 11:41:49am 32 ani si el mult mai mult.


Hmm, ma asteptam ca la 32 de ani sa fii un piculet mai sigura pe tine si sa nu permiti nimanui un asemenea tratament.
Acum, daca tu esti sigura ca esti o femeie cinstita, devotata unei relatii, dar primesti o asemenea reactie in schimb, cam ce crezi ca e de facut? Imagineaza-ti ca binevoieste "sa te ierte" Maria sa pentru un timp. Dupa care o ia de la inceput cu suspiciunile, cu intrebarile, cu scormonitul. Cam ce relatie e asta? Te multumeste? Te face fericita?
Nu stiu ce inseamna "el are mult mai mult". 50? 60? Il vezi ca pe tatal copiilor tai? Te vezi imbatranind alaturi de el in lumea lui posomorata? Nu am nimic impotriva relatiilor unde diferenta de varsta e considerabila DACA sufletul amandurora e tanar. Dar tipul asta al tau, pare batran si in interior si te imbatraneste si pe tine.
rashela
Postat pe 30 Ianuarie 2011 12:20
La 32 de ani nu ar trebui sa te rogi de nimeni sa te iubeasca, sa te respecte si sa imparta viata cu tine. Tu ar trebui sa intelegi ca ii oferi un mare privilegiu si o mare onoare sa traiesti cu el. Te chinue pentru ca este egoist, las si nu are incredere in el. Ce crezi tu ca iubesti este doar o perdea de fum, este o realitate distorsionata de subconstientul tau.

Nu este barbatul ideal cel pe care l-ai descris in mesajul tau. Nici al tau si nici al altei femei. Fugiti toate de specimene ca el. Sunt niste "experimente" ratate.

Dragi femei,
Fiti frumoase, destepte si puternice si nu tineti cont de nici un barbat din lume. pentru ca nici ei nu tin cont de noi.
kudika360889
Postat pe 31 Ianuarie 2011 15:51
Multumesc pentru sfaturi aveti dreptate,dar........................greu de facut ,usor de zis,insa trebuie
kudika110165
Postat pe 31 Ianuarie 2011 16:00
De la: kudika110165, la data 2011-01-30 11:41:49Sunt intr-o relatie de 2 ani cu un barbat mai invarsta ca mine ,timp in care nu l-am inselat niciodata nici gandul nu mi-a stat la asa ceva,insa el tot timpul ma suspecteaza ,sunt unele lucruri pe care le-am ascuns ,insa sunt lucruri banale pe care am evitat sa le spun din teama de a nu-l supara si a-mi intoarce spatele.Pe 20 ianuarie el a aflat ca i-am ascuns un anume lucru dar fara a avea legatura cu un alt barbat si s-a suparat foarte tare spunandu-mi ca va lua o pauza de o luna pana pe 20 februarie ,timp in care eu sa ma decid sa-i spun tot adevarul.I-am spus totul apoi despre acel lucru prin mesaj ,dar degeaba prb tot nu ma crede.Acum am primit un mesaj in care ma intreaba daca eu am cont pe un anumit site de matrimoniale sa-i raspund prin da sau nu.Si sincer chiar stiu ca nu am cont pe acel site ,insa apoi m-am gandit sa fi facut vreodata din curiozitate ,cum ni se-ntampla multora dintre noi si apoi sa nu fi mai intrat niciodata pe el,uitand definiiv de asta.
Ma rog i-am spus toate astea intr-un mesaj, dar nu-mi da niciun semn.Nu siu ce sa mai zic,problema este ca nu am suferit penru nimeni cum sufar acum si nici nu am iubit atat de puternic pe cineva vreodata .Precizez ca eu am 32 ani si el mult mai mult.

Cum adica sa luati o pauza? Pana la sfarsitul postarii aveam impresia ca sunteti doi adolescenti, dar bag seama ca domnul tau ori e dus cu pluta, ori nu prea te iubeste. Si cum a facut, si-a luat jucariile si a plecat, sau ti le-a pus pe ale tale in brate? Si daca ai avea cont pe site-ul ala de matrimoniale ce-ar fi? Acum ti-e frica si de ce-ai facut si de ce n-ai facut. Cred ca si-a dat seama cat de mult il iubesti si face din tine ce vrea. Sunt curioasa ce mutra ar face daca i-ai spune ca pauza s-a prelungit, pe durata nedeterminata... Tu hotarasti daca esti multumita sa fii pres de sters bocancii plini de noroi sau nu.
kitty_na
Postat pe 31 Ianuarie 2011 21:03
Nu pot ca la 32 de ani mai ai chef de jocuri de adolescenti...si daca el zici ca este mult mai mare ca tine degeaba este ca gandeste tot ca un copil de 18-20 ani.si nu ar trebui....sfatul meu este sa iei o pauza definitiva....inca ai timp sa gasesti pe cineva pentru tine.
euanca
Postat pe 7 Februarie 2011 14:49
lou_lou
Postat pe 7 Februarie 2011 16:27
Nici eu nu credeam ca el vb serios in legatura cu pauza pana pe 20 februarie ,insa nu se stie daca va lua decizia de a mai fi impreuna sau nu.ptr ca eu l-am mintit spune el.Asta e
kudika110165
Postat pe 7 Februarie 2011 23:21
I-am mai dat un mesaj doar,in care i-am cerut sa-mi spuna daca aceasta pauza inseamna pentru el alta femeie,ca in cazul asta sa terminam tot si sa-mi fac alte planuri,la care el mi-a raspuns ceea ce nu ma asteptam, ca:se pare ca esti grabita sa-ti refaci viata ,in cazul asta m-ai ajutat sa iau o decizie mai repede si anume ca totul s-a terminat ,nu mai are rost sa astept pana pe 20 februarie ca mi-ai dat de-nteles ca te grabesti.Apoi mai pe seara mi-a scris intr-un mesaj ca totusi a promis ca se mai gandeste pana pe 20.
Nu stiu ce sa mai zic,exagereaza tare cu totul ,este f urata situatia ,mai ales ca l-am iubit si il iubesc f mult,dar......nu inteleg nimic din ce se-ntampla.
kudika110165
Postat pe 7 Februarie 2011 23:29
De la: kudika110165, la data 2011-02-07 23:21:57Nici eu nu credeam ca el vb serios in legatura cu pauza pana pe 20 februarie ,insa nu se stie daca va lua decizia de a mai fi impreuna sau nu.ptr ca eu l-am mintit spune el.Asta e


El?
Dar tu? Chair lasi pe altul sa-ti decida soarta? Esti incredibila! Astepti umila intr-un colt sa vina un tip care te trateaza ca pe o carpa si sa-ti spuna ca te mai iarta "o tura"?

Fato, peste zece ani, vei fi atat de imbatranita incat nici cu buletinul in mana, nu te mai recunosti. Si va fi muuuult prea tarziu s-o iei de la capat.
rashela
Postat pe 7 Februarie 2011 23:30
De la: kudika360889, la data 2011-01-31 15:51:42La 32 de ani nu ar trebui sa te rogi de nimeni sa te iubeasca, sa te respecte si sa imparta viata cu tine. Tu ar trebui sa intelegi ca ii oferi un mare privilegiu si o mare onoare sa traiesti cu el. Te chinue pentru ca este egoist, las si nu are incredere in el. Ce crezi tu ca iubesti este doar o perdea de fum, este o realitate distorsionata de subconstientul tau.

Nu este barbatul ideal cel pe care l-ai descris in mesajul tau. Nici al tau si nici al altei femei. Fugiti toate de specimene ca el. Sunt niste "experimente" ratate.

Dragi femei,
Fiti frumoase, destepte si puternice si nu tineti cont de nici un barbat din lume. pentru ca nici ei nu tin cont de noi.


Frumoas-o dar peste ce barbati ai dat pana acum de iiurasti asa ? In primul rand nu ai citit ca il mintea si el a aflat asta ... deci increderea in ea s-a dus . In acea o luna de zile ea putea sa devina matura ca la cum se poarta zici ca e o adolescenta care e la prima ei iubire si sa recastige increderea lui in ea . dar asta nu 0o luati ins eama numa ca barbatii sunt porci sau misogini . dar voi avet voie sa ne mintiti , fara sa fiti pedepsite .
Alex_Bodea
Postat pe 7 Februarie 2011 23:32
Ceea ce propun eu e , sa te gandesti ce iti doresti cu adevarat ... sa iti amintesti cum a fost relatia alaturi de el si daca merita sa faci sacrificii ptr el. L-ai mintit , intradevar , asta il face sa nu mai fie sigur ... poate si ptr ca i se pare atat de incredibil faptul ca desi e mai invarsta ca tine tu il vrei ... poate ii este teama sa nu fi cu altii si pe el sa il ti pe post de ceva sigur . Si daca crezi canu ai avut cont pe site-ul ala de matrimoniale spunei ca nu , daca totusi ai facut cand va si ai uitat ori ii spui asta ori ii spui ca cineva din trecut ar fi putut face asta , inventeaza ... sti sa il minti , mintel si in continuare daca il vrei . Nici o relatie nu rezista doar prin adevar , ci prin minciuni nedescoperite . Si sa ma convinga pe mine femeile ca nu e asa .
Alex_Bodea
Postat pe 7 Februarie 2011 23:53
De la: kudika110165, la data 2011-02-07 23:29:07I-am mai dat un mesaj doar,in care i-am cerut sa-mi spuna daca aceasta pauza inseamna pentru el alta femeie,ca in cazul asta sa terminam tot si sa-mi fac alte planuri,la care el mi-a raspuns ceea ce nu ma asteptam, ca:se pare ca esti grabita sa-ti refaci viata ,in cazul asta m-ai ajutat sa iau o decizie mai repede si anume ca totul s-a terminat ,nu mai are rost sa astept pana pe 20 februarie ca mi-ai dat de-nteles ca te grabesti.Apoi mai pe seara mi-a scris intr-un mesaj ca totusi a promis ca se mai gandeste pana pe 20.
Nu stiu ce sa mai zic,exagereaza tare cu totul ,este f urata situatia ,mai ales ca l-am iubit si il iubesc f mult,dar......nu inteleg nimic din ce se-ntampla.


Amundoi aveti cate o problema,el ca nu are incredere in oameni si tu ca n-ai incredere in tine.Ai spus ca el e mai mare ca tine cu mult,de aici i se trag suspiciunile si o sa tot faca asta din ce in ce mai mult.Daca pe 20 februarie o sa spuna sa va impacati,eu in locul tau i-as spune "Acum vreau si eu o pauza sa ma gandesc daca mai vreau,asteapta pana pe 20 aprilie raspunsul meu".
Barbie30_
Postat pe 8 Februarie 2011 08:48
De la: Histria, la data 2011-01-30 11:57:49
nu e un buton ON OFF cu iubirea asta ? ca va cam chinuie eu sesizez din felul in care scrii ca ai inceput sa devii foarte fricoasa si nesigura pe tine din cauza suspiciunii lui. caracterul lui are un efect nefast asupra increderii pe care o ai in tine insuti, si iti va lua multa vreme ca sa te vindeci dupa aceea.

Exact!!! Are foarte mare dreptate Histria! Lasa-l in pace, nu-l mai cauta, bucura-te de libertate pentru ca e cea mai pretioasa!!! Stiu ce inseamna gelozia pana la Dumnezeu si inapoi... Un barbat atat de gelos si suspicios care crede ca il inseli la tot pasul nu iti va aduce decat nefericire in viata, indiferent cate calitati ar avea in rest... Nu te vei simti in stare sa mai schimbi 2 vorbe cu alte persoane oricat de comunicativa ai fi tu in general. Daca nu depinzi in anume de fel de el (ma refer la copii, o casa cumparata impreuna sau mai stiu eu ce), vei vedea ca exista butonul OFF si apasa-l fara sa eziti! Du-te intr-o vacanta cu fetele si distreaza-te! Iti garantezi ca o sa iti revii! Good luck
charlotte_sucks
Postat pe 8 Februarie 2011 09:29
* garantez
charlotte_sucks
Postat pe 8 Februarie 2011 09:30
De la: Alex_Bodea, la data 2011-02-07 23:32:07
De la: kudika360889, la data 2011-01-31 15:51:42La 32 de ani nu ar trebui sa te rogi de nimeni sa te iubeasca, sa te respecte si sa imparta viata cu tine. Tu ar trebui sa intelegi ca ii oferi un mare privilegiu si o mare onoare sa traiesti cu el. Te chinue pentru ca este egoist, las si nu are incredere in el. Ce crezi tu ca iubesti este doar o perdea de fum, este o realitate distorsionata de subconstientul tau.

Nu este barbatul ideal cel pe care l-ai descris in mesajul tau. Nici al tau si nici al altei femei. Fugiti toate de specimene ca el. Sunt niste "experimente" ratate.

Dragi femei,
Fiti frumoase, destepte si puternice si nu tineti cont de nici un barbat din lume. pentru ca nici ei nu tin cont de noi.


Frumoas-o dar peste ce barbati ai dat pana acum de iiurasti asa ? In primul rand nu ai citit ca il mintea si el a aflat asta ... deci increderea in ea s-a dus . In acea o luna de zile ea putea sa devina matura ca la cum se poarta zici ca e o adolescenta care e la prima ei iubire si sa recastige increderea lui in ea . dar asta nu 0o luati ins eama numa ca barbatii sunt porci sau misogini . dar voi avet voie sa ne mintiti , fara sa fiti pedepsite .

Un mesaj care spune parctic "respecta-te pe tine", tu il traduci prin "urasc barbatii"?!?
kudika_pudika
Postat pe 8 Februarie 2011 12:15
Anywho, mi se pare foarte tare ca si avut data stabilita: 20 februarie, nici cu o zi inainte, nici cu una dupa Daca asta si gelozia nu arata un obsedat de control, atunci nu stiu ce.

Daca nu intelegi ca nu ai viata langa el, stai alatrui de el inca 5 ani si te asigur ca dupa acesti 5 ani nu vei mai avea loc de munca, ca acolo sunt barbati cu care poti flirta, nu vei mai avea prietene, pentru ca nu suporta gandul de a te imparti cu nimeni, nu vei mai vorbi cu mama ta, caci iti baga idei in cap, nu vei mai iesi pe strada decat insotita, caci te uiti dupa toti barbatii.... si tot asa. Vrei o astfel de viata, da-i inainte! Nu vrei, da-i tu pauza de tot.
kudika_pudika
Postat pe 8 Februarie 2011 12:30
Tu ai 32 de ani si el "mult mai mult"???? Pai ce-ar fi sa-i dai tu o pauza muuult mai lunga decat ti-a cerut el? Asa cam... plus infinit, sa zicem... Dupa ce ca-i faci favoarea bosorogului sa stai cu el (si fara sa-l inseli), mai are si texte cretine! Esti fraiera daca nu-l lasi definitiv in "pauza"!!!!!
darksukkubus69
Postat pe 8 Februarie 2011 16:17
De la: Barbie30_, la data 2011-02-08 08:48:17
De la: kudika110165, la data 2011-02-07 23:29:07I-am mai dat un mesaj doar,in care i-am cerut sa-mi spuna daca aceasta pauza inseamna pentru el alta femeie,ca in cazul asta sa terminam tot si sa-mi fac alte planuri,la care el mi-a raspuns ceea ce nu ma asteptam, ca:se pare ca esti grabita sa-ti refaci viata ,in cazul asta m-ai ajutat sa iau o decizie mai repede si anume ca totul s-a terminat ,nu mai are rost sa astept pana pe 20 februarie ca mi-ai dat de-nteles ca te grabesti.Apoi mai pe seara mi-a scris intr-un mesaj ca totusi a promis ca se mai gandeste pana pe 20.
Nu stiu ce sa mai zic,exagereaza tare cu totul ,este f urata situatia ,mai ales ca l-am iubit si il iubesc f mult,dar......nu inteleg nimic din ce se-ntampla.


Amundoi aveti cate o problema,el ca nu are incredere in oameni si tu ca n-ai incredere in tine.Ai spus ca el e mai mare ca tine cu mult,de aici i se trag suspiciunile si o sa tot faca asta din ce in ce mai mult.Daca pe 20 februarie o sa spuna sa va impacati,eu in locul tau i-as spune "Acum vreau si eu o pauza sa ma gandesc daca mai vreau,asteapta pana pe 20 aprilie raspunsul meu".
]

M-am gandit sa fac asta
kudika110165
Postat pe 8 Februarie 2011 16:41
De la: Alex_Bodea, la data 2011-02-07 23:53:05Ceea ce propun eu e , sa te gandesti ce iti doresti cu adevarat ... sa iti amintesti cum a fost relatia alaturi de el si daca merita sa faci sacrificii ptr el. L-ai mintit , intradevar , asta il face sa nu mai fie sigur ... poate si ptr ca i se pare atat de incredibil faptul ca desi e mai invarsta ca tine tu il vrei ... poate ii este teama sa nu fi cu altii si pe el sa il ti pe post de ceva sigur . Si daca crezi canu ai avut cont pe site-ul ala de matrimoniale spunei ca nu , daca totusi ai facut cand va si ai uitat ori ii spui asta ori ii spui ca cineva din trecut ar fi putut face asta , inventeaza ... sti sa il minti , mintel si in continuare daca il vrei . Nici o relatie nu rezista doar prin adevar , ci prin minciuni nedescoperite . Si sa ma convinga pe mine femeile ca nu e asa .

i-am spus toate astea insa a zis pana pe 20 sa-l las in pace sa decida daca va mai fi sau nu.
kudika110165
Postat pe 8 Februarie 2011 16:45
De la: Alex_Bodea, la data 2011-02-07 23:53:05Ceea ce propun eu e , sa te gandesti ce iti doresti cu adevarat ... sa iti amintesti cum a fost relatia alaturi de el si daca merita sa faci sacrificii ptr el. L-ai mintit , intradevar , asta il face sa nu mai fie sigur ... poate si ptr ca i se pare atat de incredibil faptul ca desi e mai invarsta ca tine tu il vrei ... poate ii este teama sa nu fi cu altii si pe el sa il ti pe post de ceva sigur . Si daca crezi canu ai avut cont pe site-ul ala de matrimoniale spunei ca nu , daca totusi ai facut cand va si ai uitat ori ii spui asta ori ii spui ca cineva din trecut ar fi putut face asta , inventeaza ... sti sa il minti , mintel si in continuare daca il vrei . Nici o relatie nu rezista doar prin adevar , ci prin minciuni nedescoperite . Si sa ma convinga pe mine femeile ca nu e asa .

Da app de faptul ca nu-i vine sa creada ca desii el este mai invarsta decat mine eu il plac si tin mult la el,de cateva ori de-a lungul timpului statea si se uita la mine intrebandu-ma: de ce stau eu cu el? de ce il iubesc? cand eu sunt tanara am viata inainte,ca de multe ori nu-i vine sa creada ca eu tin asa mult la el.
kudika110165
Postat pe 8 Februarie 2011 17:07
De la: kudika_pudika, la data 2011-02-08 12:30:03Anywho, mi se pare foarte tare ca si avut data stabilita: 20 februarie, nici cu o zi inainte, nici cu una dupa Daca asta si gelozia nu arata un obsedat de control, atunci nu stiu ce.

Daca nu intelegi ca nu ai viata langa el, stai alatrui de el inca 5 ani si te asigur ca dupa acesti 5 ani nu vei mai avea loc de munca, ca acolo sunt barbati cu care poti flirta, nu vei mai avea prietene, pentru ca nu suporta gandul de a te imparti cu nimeni, nu vei mai vorbi cu mama ta, caci iti baga idei in cap, nu vei mai iesi pe strada decat insotita, caci te uiti dupa toti barbatii.... si tot asa. Vrei o astfel de viata, da-i inainte! Nu vrei, da-i tu pauza de tot.


Mda poate asa a inceput , dar sfarsitul mesajului tau era clar o dovada a ceea ce am spus .
Alex_Bodea
Postat pe 8 Februarie 2011 17:17
Indiferent de varsta lui, comportamentul nu si-l va schimba si mereu ii vor revenii aceste suspiciuni..va cauta motive de cearta si alte dati pe tot felul de suspiciuni nefondate si neadevarata..nu vei ajunge decat sa stai intr-o relatie pt ca ti la el sau ca te-ai obisnuit cu el dar nu vei mai fi fericita cu adevarat.Mai bine renunti cat inca esti tanara si poti fara probleme sa iti refaci viata
irina_ana1985
Postat pe 8 Februarie 2011 18:47
De la: kudika110165, la data 2011-02-07 23:29:07I-am mai dat un mesaj doar,in care i-am cerut sa-mi spuna daca aceasta pauza inseamna pentru el alta femeie,ca in cazul asta sa terminam tot si sa-mi fac alte planuri,la care el mi-a raspuns ceea ce nu ma asteptam, ca:se pare ca esti grabita sa-ti refaci viata ,in cazul asta m-ai ajutat sa iau o decizie mai repede si anume ca totul s-a terminat ,nu mai are rost sa astept pana pe 20 februarie ca mi-ai dat de-nteles ca te grabesti.Apoi mai pe seara mi-a scris intr-un mesaj ca totusi a promis ca se mai gandeste pana pe 20.
Nu stiu ce sa mai zic,exagereaza tare cu totul ,este f urata situatia ,mai ales ca l-am iubit si il iubesc f mult,dar......nu inteleg nimic din ce se-ntampla.


Draga mea, intotdeauna pauza inseamna alta femeie!!! Si din cate scrii este genul care nu este vinovat niciodata!!! Numai cei din jurul lui gresesc!!! Cum bine au scris toti cei dinaintea mea , fa o pauza definitiva pentru binele tau!!! Oricat de mult ar durea!! Invatza sa te iubesti pe tine si sa-ti vezi interesele tale!!!
pu_sa
Postat pe 9 Februarie 2011 09:18
Scurt/2, tipul digera realitatile prea greu in zilele noastre iar diferenta de varsta .... andropauza...... cu toate riscurile la care te expui tu la virsta ta as lua de la inceput, sincer? nici la DNA nu dai atatea explicatii ; nu cumva trebuie sa stie si cum se folosesti tampaxul?
Rolec2000
Postat pe 9 Februarie 2011 10:47
Mi-a scris si asta intr-un mail dupa ce i-am timis mesajul
,,
Si ca sa-ti clarific si anumite ganduri care te framanta
JUR (pt. ultima oara!!!) CA NU M-AM CULCAT CU NIMENI DE CAND NE CUNOASTEM!!!
JUR, CA-N ULTIMELE SAPTAMANI(de cand nu ne-am mai intalnit) NU AM VORBIT CU NIMENI PE MESS SAU PE VREUN SITE, NU AM VORBIT LA TELEFON CU VREO FEMEIE SI CU ATAT MAI MULT SA MA FI INTALNIT.,,
Cand ti-am cerut sa luam o pauza de o luna, am facut-o in ideea de a avea timp de gandire...pt. ca ceea ce ai ascuns tu timp de un an si cateva luni nu este tocmai un lucru simplu/neinsemnat peste care poti trece...asa, fara sa mai gandesti.
Am crezut c-ai inteles si ca-mi vei respecta dorinta de a nu incerca sa iei legatura cu mine pana pe 20 februarie.
Dar se pare ca esti grabita sa-ti ,,refaci viata,,...
kudika110165
Postat pe 9 Februarie 2011 12:04
De la: kudika110165, la data 2011-02-09 12:04:59Mi-a scris si asta intr-un mail dupa ce i-am timis mesajul
,,
Si ca sa-ti clarific si anumite ganduri care te framanta
JUR (pt. ultima oara!!!) CA NU M-AM CULCAT CU NIMENI DE CAND NE CUNOASTEM!!!
JUR, CA-N ULTIMELE SAPTAMANI(de cand nu ne-am mai intalnit) NU AM VORBIT CU NIMENI PE MESS SAU PE VREUN SITE, NU AM VORBIT LA TELEFON CU VREO FEMEIE SI CU ATAT MAI MULT SA MA FI INTALNIT.,,
Cand ti-am cerut sa luam o pauza de o luna, am facut-o in ideea de a avea timp de gandire...pt. ca ceea ce ai ascuns tu timp de un an si cateva luni nu este tocmai un lucru simplu/neinsemnat peste care poti trece...asa, fara sa mai gandesti.
Am crezut c-ai inteles si ca-mi vei respecta dorinta de a nu incerca sa iei legatura cu mine pana pe 20 februarie.
Dar se pare ca esti grabita sa-ti ,,refaci viata,,...


Vai ce verde i-as da eu la asta sa fiu in locul tau. Tu nu vezi ca-si bate joc de tine?
Vezi-tu de viata ta si nu mai baga in seama toti prostii
_Cryssa_
Postat pe 9 Februarie 2011 12:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CE PARERE AVETI DESPRE BARBATUL TAUR ? DAR RELATIA DINTRE O "CAPRICOARNA" SI UN TAUR ? 31 De la: BRAILA 4 Iulie 2013 19:53
Caracterul nostru este influentat de zodii sau suntem unici 100%? 22 De la: Army96 9 August 2009 01:13
merge relatia dintre o femeie pesti si un barbat fecioara...??suntem impreuna de 2 ani si 3 luni dar ne ciondanim mai tot timpul... 29 De la: indriekrisztina 28 Iunie 2009 12:29
EU LEU SI EL CAPRICORN 6 De la: sirena22 6 Martie 2009 16:36
Eu rac si el fecioara....ce parere aveti? 4 De la: eu_olguta 25 Decembrie 2011 15:56