Setari Cookie-uri

Sex cu ... o virgina (ceva mai complicat)

Buna seara. Am o problema si daca se poate, as vrea sa ma ajutati. Acum 2 saptamaini am intalnit o fata printr-o cunostinta, intamplator. Eu am 27, iar ea 21. Are cateva probleme auditive, dar arata bine totusi. Comunicam mai greu, dar totusi comunicam. Intr-o seara mi-a spus ca vrea sa faca sex cu mine. Nu stiu ce sa fac, ca e totusi atragatoare. Dar nu as vrea sa se ataseze prea mult de mine. Toti prietenii ma sfatuiesc sa stau cuminte. Ce recomandati in acest caz ? Eu as vrea.
TheDivino
Postat pe 9 Februarie 2011 18:58
Stai cuminte.
Iti dau doar doua motive pentru care ar trebui s-o faci:
- nu vrei o relatie de durata cu ea, nu vrei sa te implici sau se implice sentimental
- virginitatea se pierde o singura data, macar s-o piarda cu cineva care o poate iubi
rashela
Postat pe 9 Februarie 2011 19:01
Ea mi-a zis totusi ca nu vrea decat sex, nu o relatie.
TheDivino
Postat pe 9 Februarie 2011 19:10
De la: TheDivino, la data 2011-02-09 19:10:14Ea mi-a zis totusi ca nu vrea decat sex, nu o relatie.

pey si daca vrea sex? hmmmm si zici ca este virgina?
ipahebirowtnod
Postat pe 9 Februarie 2011 19:13
De la: TheDivino, la data 2011-02-09 19:10:14Ea mi-a zis totusi ca nu vrea decat sex, nu o relatie.


Uite ce e! Daca esti deja hotarat, atunci spune-le celor de aici sa nu-ti mai dea sfaturi.
Daca intr-adevar vrei sa faci cum e mai bine pentru ea si nu pentru tine, atunci fie o lasi in pace, fie te culci cu ea si gata. Ii spui inainte ca va fi doar o noapte si te tii de cuvant: inchizi usa si pleci.
Doar ca stim foarte bine si eu si tu ca, de te culci cu ea, mai vrei o data, de doua ori, de noua. Dar nu sa ai o relatie serioasa. Ci doar asa, cand n-ai alta femeie cu experienta, e buna si ea.

Repet, daca te-ai hotarat deja ce sa faci, nu-ti mai pierde timpul pe aici. Daca nu, las-o Doamne iarta-ma in pace. Sau tu iti inchipui ca de vine cineva la tine si-ti zice: vreau sa facem sex, trebuie sa-ti fie mila, sila, ce mai vrei tu si sa ii faci pe plac?

rashela
Postat pe 9 Februarie 2011 19:15
Nu te supara pe mine. Nu sunt hotarat. Am cerut doar niste sfaturi. Atat. Nu e din mila, e totusi atragatoare. Sa zicem ca ar fi o noapte. Si pe urma gata. Ce s-ar putea intampla ?
TheDivino
Postat pe 9 Februarie 2011 19:29
De la: TheDivino, la data 2011-02-09 19:29:47Nu te supara pe mine. Nu sunt hotarat. Am cerut doar niste sfaturi. Atat. Nu e din mila, e totusi atragatoare. Sa zicem ca ar fi o noapte. Si pe urma gata. Ce s-ar putea intampla ?


Sa se indragosteasca de tine, sa-si doreasca o relatie cu tine e singurul lucru "rau" care s-ar putea intampla.
As spune ca exista si riscul ca tu sa iti doresti toate astea si ea nu.

Pana la urma, ideea este urmatoarea: fata este virgina si vrea sa faca sex cu tine. De ce cu tine? Afla asta si vezi pe urma ce decizie iei. S-ar putea ca deja sa fie indragostita de tine. Sau doar sa vrea sa scape de virginitate cu un tip in care are incredere si atata tot. Si ce se intampla pe urma sa nu mai conteze pentru niciunl dintre voi.

rashela
Postat pe 9 Februarie 2011 19:33
De la: TheDivino, la data 2011-02-09 19:29:47Nu te supara pe mine. Nu sunt hotarat. Am cerut doar niste sfaturi. Atat. Nu e din mila, e totusi atragatoare. Sa zicem ca ar fi o noapte. Si pe urma gata. Ce s-ar putea intampla ?


Eu zic sa -ti vezi de treaba ta, sunt atatea fete de o noapte cu care sa te zbengui cat vrei, iar dezvirginarea nu e o joaca, nu e o placere pt niciunul, crede-ma, plus de toate e si pacat sa faci asta mai ales ca nu ai sentimente pt ea, i-ar fi si ei mai usor daca ar fi sentimente din ambele parti.
Bine, acum tu faci cum crezi.
lover_woman
Postat pe 9 Februarie 2011 19:33
De la: rashela, la data 2011-02-09 19:33:21
De la: TheDivino, la data 2011-02-09 19:29:47Nu te supara pe mine. Nu sunt hotarat. Am cerut doar niste sfaturi. Atat. Nu e din mila, e totusi atragatoare. Sa zicem ca ar fi o noapte. Si pe urma gata. Ce s-ar putea intampla ?


Sa se indragosteasca de tine, sa-si doreasca o relatie cu tine e singurul lucru "rau" care s-ar putea intampla.
As spune ca exista si riscul ca tu sa iti doresti toate astea si ea nu.

Pana la urma, ideea este urmatoarea: fata este virgina si vrea sa faca sex cu tine. De ce cu tine? Afla asta si vezi pe urma ce decizie iei. S-ar putea ca deja sa fie indragostita de tine. Sau doar sa vrea sa scape de virginitate cu un tip in care are incredere si atata tot. Si ce se intampla pe urma sa nu mai conteze pentru niciunl dintre voi.


Mi-a zis ca cica e indragostita de mine.
TheDivino
Postat pe 9 Februarie 2011 19:42
Atunci las-o in pace.
rashela
Postat pe 9 Februarie 2011 19:44
De la: TheDivino, la data 2011-02-09 19:42:00
De la: rashela, la data 2011-02-09 19:33:21
De la: TheDivino, la data 2011-02-09 19:29:47Nu te supara pe mine. Nu sunt hotarat. Am cerut doar niste sfaturi. Atat. Nu e din mila, e totusi atragatoare. Sa zicem ca ar fi o noapte. Si pe urma gata. Ce s-ar putea intampla ?


Sa se indragosteasca de tine, sa-si doreasca o relatie cu tine e singurul lucru "rau" care s-ar putea intampla.
As spune ca exista si riscul ca tu sa iti doresti toate astea si ea nu.

Pana la urma, ideea este urmatoarea: fata este virgina si vrea sa faca sex cu tine. De ce cu tine? Afla asta si vezi pe urma ce decizie iei. S-ar putea ca deja sa fie indragostita de tine. Sau doar sa vrea sa scape de virginitate cu un tip in care are incredere si atata tot. Si ce se intampla pe urma sa nu mai conteze pentru niciunl dintre voi.


Mi-a zis ca cica e indragostita de mine.


dar tu ce sfat vi sa cauti aici ?
Histria
Postat pe 9 Februarie 2011 20:05
Multumesc Rashelei pentru sfaturi. Inainte de toate, ratiunea e cea care conteaza cel mai mult si orice pas gresit, necugetat, poate avea urmari nefaste, atat pentru mine cat si pentru ea. Asa ca, voi ramane distant fata de ea cum am fost si pana acum. E cea mai buna solutie.
TheDivino
Postat pe 9 Februarie 2011 20:36
De la: TheDivino, la data 2011-02-09 18:58:42Buna seara. Am o problema si daca se poate, as vrea sa ma ajutati. Acum 2 saptamaini am intalnit o fata printr-o cunostinta, intamplator. Eu am 27, iar ea 21. Are cateva probleme auditive, dar arata bine totusi. Comunicam mai greu, dar totusi comunicam. Intr-o seara mi-a spus ca vrea sa faca sex cu mine. Nu stiu ce sa fac, ca e totusi atragatoare. Dar nu as vrea sa se ataseze prea mult de mine. Toti prietenii ma sfatuiesc sa stau cuminte. Ce recomandati in acest caz ? Eu as vrea.


Clar ca raspunsul corect ar fi: nu face sex cu ea.Dar in practica e mai greu!
In plus fetele se ataseaza dupa ce fac sex...deci nu crede ce spune ca vrea doar sex..pentru ca nici ea nu stie ce zice.Trust me;) bafta!
PussycatLiz
Postat pe 9 Februarie 2011 20:41
si totusi ar trebui sa te gandesti k poate ea va avea de suferit....niciodata nu realizezi de la inceput ca ai pus suflet..ca te`ai indragostit...si faci lucruri pe care poti sa le regreti mai tarziu..eu zic totusi k ar trebui sa te mai gandesti...si din moment ce te intereseaza atat de mult ce se va intampla cu ea dupa...eu zic ca totusi simti ceva si pt ea:) bafta oricum!
kudika365559
Postat pe 9 Februarie 2011 22:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
intrebare 20 De la: Baiat_Rezervat 20 Ianuarie 2009 17:01
O parere, va rog! 101 De la: alegra 11 Martie 2010 11:00
Libidoul sau pofta de sex 27 De la: kudika_937309 6 Februarie 2015 10:41
Imaginatia mea bogata. 75 De la: Micaell 3 Martie 2016 04:14
Cat puteți rezista fără sex? 2 De la: Achillesluv 6 Septembrie 2018 18:34