Setari Cookie-uri

sarcina

Buna.As vrea sa stiu mai multe despre reusita produsului cu celule stem - olimpiq stemxcells pt a ramane insarcinata din nou(am acut av. ) iar acum am 36 de ani si nu am mai ramas de la 26 ani, am incercat diverse dar nu am mai ramas deloc . Imi doresc atat de mult.....De asemenea as vrea sa stiu orice metoda, rugaciuni ajutatoare ,orice...Daca-as putea sa dau timpul inapoi....Fetelor nu facei avort NICIODATA e cumplit sa vezi ca nu poti sa mai fi mama.
mony11
Postat pe 10 Februarie 2011 01:17
servus incerc sa_ti fiu utila si incerc sa iti dau niste sfaturi
eu am 34 de ani am trecut prin aceeasi probl ca si tine
si am plans si suferit enorm
am facut in rom multe analize si toti imi spuneau ca nu am nimic ;apoi am plecat in it am incercat si acolo dar costa mult analizele mergeam pe ideea ca sant ok si asteptam minunea dar nu a fost sa vina;api soarta m-a adus in belgia si am gasit un medic minunat care din prima consultatie mi-a zis ca nu pot avea copii natural deoarece aveam o trompa inchisa si in fata celeilalte era ceva crescut si totul era blocat puteam astepta mult
sa vina natural
apoi in urma unei operatii si a unor investigatii sa descoperitca si sotul avea ceva probleme si sa decis sa fac fertilizarea in vitro
am fost soc asa ca te ati dar am acceptat ideea si acum sant insarcinata santem extrem de fericiti asa ca te consiliez sa faci o histerosalpinografie apoi si sotul tau toate analizele sa vezi de unde vine situatia si poate va fi ok
curaj
nimic nu te poate opri daca iti doresti cu adevarat si nu renunta la credinta in dumnezeu
kudika317123
Postat pe 10 Februarie 2011 18:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Test pozitiv sau negativ? 6 De la: kudika_926360 5 Iulie 2013 08:45
'Reteta bunului simt' 56 De la: office_salinasusesi_ro 4 Iunie 2010 08:41
O fi sau o nu fii? Sunt sau nu insarcinata? 13 De la: kudika477651 6 Noiembrie 2014 15:59
Masaj prenatal 5 De la: iulia9 11 Decembrie 2011 03:29
helppp!!!!!!!! 11 De la: elena92 11 Februarie 2011 12:56