Setari Cookie-uri

SOS va rog..........

Buna fetelor,

Sunt noua pe aici si am intrat in speranta ca poate ma veti putea ajuta cumva.
In urma cu trei ani m-am casatorit si la oluna dupa casatorie au inceput si problemele mele de sanatate. totul a inceput cdu o durere de cap pulsatila si o senzatie de greata ,si durere in partea stanga exact sub coasta,lipsa poftei de mancare, transpiratii reci .Am fost la medic si mi-a dat calciu,a zis ca am migrena.Insa starea mea de sanatate se altera.Acum un an mi-am scos apendicele deoarece mi s-a spus ca am apendicita.
Dupa operatie m-am simtit mai rau,am inceput sa pierd in greutate,sa fac stari subfebrile,ma dor incheieturile si oasele,simt ca as avea o presiune in picioare care ma strange,am ameteli ,furnicaturi,parestezii si totul culmineaza cu o desensorizare(nu mai ma simt eu ca persoana), am tremuraturi fine in membre dureri mari de spate si o stare generala de slabiciune de epuizare si pe zi ce trece starea mea se altereaza vizibil. Dupa operatie am dobandit si o usoara insuficienta mitrala pe care inainte nu o aveam.
Am fost la interne,reumatologie,cardiologie,pneumologie,reumatologie,gastroenterologie ,si toti mi-au spus ca nu am nimic care sa imi dea aceste simptome.Am urmat chiar si tratament psihiatric care mai mult m-a transformat in leguma vreme de 6 luni, tot fara rezultat.
Va rog mult,daca a mai trecut cineva prin situatii asemanatoare si ati reusit sa le depasiti va rog din suflet sa imi spuneti.Daca puteti va implor dati-mi un sfat,o idee,orice e binevenit,ca eu nu mai stiu unde sa ma adresez. Multumesc !1
kudika368016
Postat pe 16 Februarie 2011 12:11
brrr, mi se face piela de gaina
Valy90
Postat pe 16 Februarie 2011 12:37
foarte neplacut! nu stiu ce poate fi dar poate cineva stie....
pickard
Postat pe 16 Februarie 2011 12:44
De la: kudika368016, la data 2011-02-16 12:11:56 Buna fetelor,

Sunt noua pe aici si am intrat in speranta ca poate ma veti putea ajuta cumva.
In urma cu trei ani m-am casatorit si la oluna dupa casatorie au inceput si problemele mele de sanatate. totul a inceput cdu o durere de cap pulsatila si o senzatie de greata ,si durere in partea stanga exact sub coasta,lipsa poftei de mancare, transpiratii reci .Am fost la medic si mi-a dat calciu,a zis ca am migrena.Insa starea mea de sanatate se altera.Acum un an mi-am scos apendicele deoarece mi s-a spus ca am apendicita.
Dupa operatie m-am simtit mai rau,am inceput sa pierd in greutate,sa fac stari subfebrile,ma dor incheieturile si oasele,simt ca as avea o presiune in picioare care ma strange,am ameteli ,furnicaturi,parestezii si totul culmineaza cu o desensorizare(nu mai ma simt eu ca persoana), am tremuraturi fine in membre dureri mari de spate si o stare generala de slabiciune de epuizare si pe zi ce trece starea mea se altereaza vizibil. Dupa operatie am dobandit si o usoara insuficienta mitrala pe care inainte nu o aveam.
Am fost la interne,reumatologie,cardiologie,pneumologie,reumatologie,gastroenterologie ,si toti mi-au spus ca nu am nimic care sa imi dea aceste simptome.Am urmat chiar si tratament psihiatric care mai mult m-a transformat in leguma vreme de 6 luni, tot fara rezultat.
Va rog mult,daca a mai trecut cineva prin situatii asemanatoare si ati reusit sa le depasiti va rog din suflet sa imi spuneti.Daca puteti va implor dati-mi un sfat,o idee,orice e binevenit,ca eu nu mai stiu unde sa ma adresez. Multumesc !1

.....greu de depistat.....ti-a pus cineva problema contractarii vreunui virus...microb..ai facut investigatii ?....teste (doamne fereste ..sida ?).....
....incearca sa iei Garlic(usturoi), miere, propolis, echinaceea...nu stiu daca-ti fac bine dar nici rau nu face...
....si poate multi nu sant de acord, insa mergi la biserica la maslu si ia aghiasma si ulei sfintit...prea ti s-au dereglat campurile energetice...deh uneori...cine stie...
...eu sunt operata de cancer la san si de 5 ani lupt pt viata si sanatate pe toate fronturile...
.....multa sanatate , curaj si...gand la Dumnezeu.!...
vyoryca
Postat pe 18 Februarie 2011 19:30
De la: kudika368016, la data 2011-02-16 12:11:56 Buna fetelor,

Sunt noua pe aici si am intrat in speranta ca poate ma veti putea ajuta cumva.
In urma cu trei ani m-am casatorit si la oluna dupa casatorie au inceput si problemele mele de sanatate. totul a inceput cdu o durere de cap pulsatila si o senzatie de greata ,si durere in partea stanga exact sub coasta,lipsa poftei de mancare, transpiratii reci .Am fost la medic si mi-a dat calciu,a zis ca am migrena.Insa starea mea de sanatate se altera.Acum un an mi-am scos apendicele deoarece mi s-a spus ca am apendicita.
Dupa operatie m-am simtit mai rau,am inceput sa pierd in greutate,sa fac stari subfebrile,ma dor incheieturile si oasele,simt ca as avea o presiune in picioare care ma strange,am ameteli ,furnicaturi,parestezii si totul culmineaza cu o desensorizare(nu mai ma simt eu ca persoana), am tremuraturi fine in membre dureri mari de spate si o stare generala de slabiciune de epuizare si pe zi ce trece starea mea se altereaza vizibil. Dupa operatie am dobandit si o usoara insuficienta mitrala pe care inainte nu o aveam.
Am fost la interne,reumatologie,cardiologie,pneumologie,reumatologie,gastroenterologie ,si toti mi-au spus ca nu am nimic care sa imi dea aceste simptome.Am urmat chiar si tratament psihiatric care mai mult m-a transformat in leguma vreme de 6 luni, tot fara rezultat.
Va rog mult,daca a mai trecut cineva prin situatii asemanatoare si ati reusit sa le depasiti va rog din suflet sa imi spuneti.Daca puteti va implor dati-mi un sfat,o idee,orice e binevenit,ca eu nu mai stiu unde sa ma adresez. Multumesc !1
daca doctorii,nu stiu....noi nici atat...
denis_roxana
Postat pe 18 Februarie 2011 19:36
Iti multumesc pentru sfat,am sa incerc ce mi-ai scris.Cancer? Nu stiu cum de mai ai putere sa lupti ca eu una nu prea am putere sa mai caut nimic imi vine sa ma dau batuta.Cum te simti dupa operatie?Multa sanatate!
kudika368016
Postat pe 18 Februarie 2011 19:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sanatate pe tremen nelimitat 1 De la: kill_me_sweet2007 30 Decembrie 2008 01:25
DOVEZI MEDICALE DESPRE TRATAMENTUL CANCER CU ESCOZUL IN ROMANIA 1 De la: Lucian_Daniel 27 Februarie 2011 02:07
Accesorii,decoratiuni,marturii nunta & botez 1 De la: bufica 11 Aprilie 2010 11:19
pentru cine poate da o mana de ajutor 1 De la: baiat_anonim 26 Octombrie 2009 21:18
va rog frumos am mare nevoie de un sfat!!! 5 De la: avatar21 6 Aprilie 2010 10:26