Setari Cookie-uri

Cred ca unui profesor ii place de mine

De la: battleofwits, la data 2011-02-26 14:34:10
De la: kudika_pudika, la data 2011-02-26 12:11:15
De la: battleofwits, la data 2011-02-26 07:02:28
De la: rashela, la data 2011-02-26 01:09:54... toti ati tras concluzia ca da, ea este cea care ridica coada...


deja devine ridicol cand aud o femeie ca se vaita ca primeste "prea multa atentie" ...

cine vrea atentie (din nefericire respectul de sine pentru o femeie tine mai mult de parerea altora) va primi atentie, din pacate va primi din toate directiile (ca doar si profesorul e tot barbat, nu burete de sters tabla)


Altu' care (re)confirma teoria cu fetitele violate


nu stiu la ce te referi ...dar banuiesc ca ai mancat ceva stricat de te-ai inverzit asa


Fulg-de-nea
Postat pe 27 Februarie 2011 18:18
Nu am putut raspunde pentru ca nu mi sa stricat internetul ...pt cei ce se intreaba de ce .Eu am crezut ca o sa am cometari la obiect pt ca e un subiect cat se poate de serios.
Faza e ca as vorbi cu directorul sau cu altcineva dar profu' de geogra ar putea nega totul ...si ar putea spune ca glumea si el.
Cineva a spus ca cum s-a ajuns la subiectul baieti ,club etc la ora ..pai uite asa: eu scrtam si el deodata imi zice ca lui ii se pare ca sunt o persoana prea inchisa , o colega adauga ca imi place sa citesc mult si el imi spune ca in loc sa citesc ar trebui sa schimb baiettii uite asa si sa merg prin cluburi la care eu i-am zis ca nu am sa-i bag in seama sfaturile pt ca mi se par imorale.
SamSara_007
Postat pe 2 Martie 2011 14:59
De la: nicossia, la data 2011-02-25 17:11:32 mda....si fetitelor violate tot asa li se spune....sigur n-ai facut tu ceva? ....aveai fusta scurta?....ai zambit?....

@battle: la asta ma refer, desteptule!
kudika_pudika
Postat pe 3 Martie 2011 16:48
De la: SamSara_007, la data 2011-03-02 14:59:47Nu am putut raspunde pentru ca nu mi sa stricat internetul ...pt cei ce se intreaba de ce .Eu am crezut ca o sa am cometari la obiect pt ca e un subiect cat se poate de serios.
Faza e ca as vorbi cu directorul sau cu altcineva dar profu' de geogra ar putea nega totul ...si ar putea spune ca glumea si el.
Cineva a spus ca cum s-a ajuns la subiectul baieti ,club etc la ora ..pai uite asa: eu scrtam si el deodata imi zice ca lui ii se pare ca sunt o persoana prea inchisa , o colega adauga ca imi place sa citesc mult si el imi spune ca in loc sa citesc ar trebui sa schimb baiettii uite asa si sa merg prin cluburi la care eu i-am zis ca nu am sa-i bag in seama sfaturile pt ca mi se par imorale.

Foarte bine i-si zis.
Te-ai gandit sa vorbesti cu parintii tai?

Nu stiu, pe unde sunt eu asemenea acuzatii din partea unui elev ar fi luate foarte in serios si profesorul si-ar risca locul de munca. Dar stiu si eu cum e prin Romania. Mai ales cand majoritatea gandesc ca cei de pe acest topic: "las' ca-ti place", "trebuie sa fi facut tu ceva" samd. Ma infurie la culme!!!
kudika_pudika
Postat pe 3 Martie 2011 16:51
De la: SamSara_007, la data 2011-03-02 14:59:47Nu am putut raspunde pentru ca nu mi sa stricat internetul ...pt cei ce se intreaba de ce .Eu am crezut ca o sa am cometari la obiect pt ca e un subiect cat se poate de serios.
Faza e ca as vorbi cu directorul sau cu altcineva dar profu' de geogra ar putea nega totul ...si ar putea spune ca glumea si el.
Cineva a spus ca cum s-a ajuns la subiectul baieti ,club etc la ora ..pai uite asa: eu scrtam si el deodata imi zice ca lui ii se pare ca sunt o persoana prea inchisa , o colega adauga ca imi place sa citesc mult si el imi spune ca in loc sa citesc ar trebui sa schimb baiettii uite asa si sa merg prin cluburi la care eu i-am zis ca nu am sa-i bag in seama sfaturile pt ca mi se par imorale.


da tu n ai parinti? daca fiica mea ar veni la mine sa zica ca profu de geogra se uita doar CIUDAT la ea, a doua zi ar preda in scaun cu rotile.
rockk
Postat pe 3 Martie 2011 17:02
Am citit toate mesajele absolut toate de pe topic si nu imi vine sa cred .Daca chiar mia-r fi placut de nenorocitu' ala de geografie as fi postat topicuri pe internet?
Mi-am facut curaj (ca aici trebuie ...pt ca exista specimene care cred ca vin la scoala numai in fuste mini...a naibi fuste mini liceul meu are uniforma ! )si am vorbit cu tatal meu despre chestia asta si a ramas stupefiat !
Cred va taica-miu si profu' vor avea o discutie foarte interesanta ....mai ales dupa faza cu indignarea profului ca nu i-am dat accept pe facebook si pe yahoo.
SamSara_007
Postat pe 4 Martie 2011 12:48
De la: SamSara_007, la data 2011-03-04 12:48:05Am citit toate mesajele absolut toate de pe topic si nu imi vine sa cred .Daca chiar mia-r fi placut de nenorocitu' ala de geografie as fi postat topicuri pe internet?
Mi-am facut curaj (ca aici trebuie ...pt ca exista specimene care cred ca vin la scoala numai in fuste mini...a naibi fuste mini liceul meu are uniforma ! )si am vorbit cu tatal meu despre chestia asta si a ramas stupefiat !
Cred va taica-miu si profu' vor avea o discutie foarte interesanta ....mai ales dupa faza cu indignarea profului ca nu i-am dat accept pe facebook si pe yahoo.


Deci se ingroasa gluma??
tragei un in cap

Valy90
Postat pe 4 Martie 2011 13:14
De la: valy90, la data 2011-03-04 13:14:59
De la: SamSara_007, la data 2011-03-04 12:48:05Am citit toate mesajele absolut toate de pe topic si nu imi vine sa cred .Daca chiar mia-r fi placut de nenorocitu' ala de geografie as fi postat topicuri pe internet?
Mi-am facut curaj (ca aici trebuie ...pt ca exista specimene care cred ca vin la scoala numai in fuste mini...a naibi fuste mini liceul meu are uniforma ! )si am vorbit cu tatal meu despre chestia asta si a ramas stupefiat !
Cred va taica-miu si profu' vor avea o discutie foarte interesanta ....mai ales dupa faza cu indignarea profului ca nu i-am dat accept pe facebook si pe yahoo.


Deci se ingroasa gluma??
tragei un in cap



app.de ce nu-l inregistrezi cu tele mobil,chiar daca esti in ora,il pui pe registrare si il lasi asa...
In caz ca el nu recunoaste nimic,tu ai dovada .Ce zici??
Valy90
Postat pe 4 Martie 2011 13:16
De la: rockk, la data 2011-03-03 17:02:46
De la: SamSara_007, la data 2011-03-02 14:59:47Nu am putut raspunde pentru ca nu mi sa stricat internetul ...pt cei ce se intreaba de ce .Eu am crezut ca o sa am cometari la obiect pt ca e un subiect cat se poate de serios.
Faza e ca as vorbi cu directorul sau cu altcineva dar profu' de geogra ar putea nega totul ...si ar putea spune ca glumea si el.
Cineva a spus ca cum s-a ajuns la subiectul baieti ,club etc la ora ..pai uite asa: eu scrtam si el deodata imi zice ca lui ii se pare ca sunt o persoana prea inchisa , o colega adauga ca imi place sa citesc mult si el imi spune ca in loc sa citesc ar trebui sa schimb baiettii uite asa si sa merg prin cluburi la care eu i-am zis ca nu am sa-i bag in seama sfaturile pt ca mi se par imorale.


da tu n ai parinti? daca fiica mea ar veni la mine sa zica ca profu de geogra se uita doar CIUDAT la ea, a doua zi ar preda in scaun cu rotile.

buna treaba...
Fulg-de-nea
Postat pe 4 Martie 2011 17:45
De la: SamSara_007, la data 2011-03-04 12:48:05Am citit toate mesajele absolut toate de pe topic si nu imi vine sa cred .Daca chiar mia-r fi placut de nenorocitu' ala de geografie as fi postat topicuri pe internet?
Mi-am facut curaj (ca aici trebuie ...pt ca exista specimene care cred ca vin la scoala numai in fuste mini...a naibi fuste mini liceul meu are uniforma ! )si am vorbit cu tatal meu despre chestia asta si a ramas stupefiat !
Cred va taica-miu si profu' vor avea o discutie foarte interesanta ....mai ales dupa faza cu indignarea profului ca nu i-am dat accept pe facebook si pe yahoo.


Draga m ea, foarte bine ai facut ca ai vorbit cu parintii tai. E cel mai bun lucru si primul pe care trebuia sa-l faci. La 18 ani putina lumea are suficienta experienta si sange rece sa trateze subiectul acesta numit hartuire. Cand mergi la scoala nu trebuie sa te simti evaluat decat dpdv cunostinte de catre profesori. Comunitatea de adolescenti te evalueaza destul pentru restul.

Sper ca aceasta experienta sa te ajute sa intelegi ca primul sprijin pe care te poti baza mereu sunt parintii. Indiferent de varsta. Sper sa fie pus la punct acest domn. Si sa nu ramai niciodata singura in vreo incapere cu el si nici sa nu il lasi sa iti evalueze incorect performantele scolare in urma discutiilor.
mihaelaghet
Postat pe 4 Martie 2011 19:37
NUMAI EL TE PLACE SAU SI TU ILPLACI?SAU FAPTUL CA TOATE COLEGELE IL PLAC TE FACE SA TE SIMTI FLATATA CA EL ARATA CA II PLACE DE TINE?TE-AI GANDIT VREODATA LA CATE GENERATII DE ELEVE ARE SI VA AVEA PANA LA SFARSITUL CARIEREI CA NU ESTI NICI PRIMA SI NICI ULTIMA CARE-I VA PLACEA?PAREREA MEA:E UN FUSTANGIU,CAND ESTI PROFESOR NU FACI AVANSURI ELEVELOR,E CHESTIE DE ETICA NU?
mimishor957
Postat pe 5 Martie 2011 10:33
AI PROCEDAT F BINE CA AI VB CU PARINTII,NU E SOI DOMNUL PROFESOR,EL ESTE IN SCOALA PT A PREDA NU PT A AGATA ELEVE
mimishor957
Postat pe 5 Martie 2011 10:35
De la: SamSara_007, la data 2011-03-04 12:48:05Am citit toate mesajele absolut toate de pe topic si nu imi vine sa cred .Daca chiar mia-r fi placut de nenorocitu' ala de geografie as fi postat topicuri pe internet?
Mi-am facut curaj (ca aici trebuie ...pt ca exista specimene care cred ca vin la scoala numai in fuste mini...a naibi fuste mini liceul meu are uniforma ! )si am vorbit cu tatal meu despre chestia asta si a ramas stupefiat !
Cred va taica-miu si profu' vor avea o discutie foarte interesanta ....mai ales dupa faza cu indignarea profului ca nu i-am dat accept pe facebook si pe yahoo.

Bine! Ai scapat de idiot,si-asta-i mare lucru pentru tine ca om si pt femeia care vei fi.Esti un piticut curajos.
Ma astept totusi ca dom' prof sa se apere ,sa minta,sa acuze,mai ales ca n-ai dovezi,iar colegii nu stiu daca te sprijina.Nu te lasa intimidata si da-i inainte.Chiar daca incearca sa te denigreze,n-are ce-ti face,el pierde mai mult.Deci,calm,demn,cumpanit,argumentat.Ca el o sa vrea sa arate istericale,imaturitate,d-astea....Calm,ca poti.
nicossia
Postat pe 5 Martie 2011 16:47
Scumpa mea incearca sa il eviti,pt un profesor nu este moral ceea ce face...oricat de multi fluturasii iti trec prin stomac cd il vezi las-o balta.Dc tot continua sa te tachineze i-a masuri,nu lasa lucrurile in voia sortii,vb f serios.Incearca sa il inregstrezi cu telefonul ca sa poti avea o proba impotriva lui si dc tb se agraveaza denunta-l si la politie.Bafta multa!
Yellowrose
Postat pe 5 Martie 2011 16:48
Da, da curs invitatiei si vezi pana unde merge. Cand simti c-a intrecut limita spune stop. Este simplu, indrazneste mai mult, ca timpul trece!


SUCCES!
liviuvoica
Postat pe 24 Martie 2011 21:10
Faptul ca esti premianta clasei il determina sa te aprecieze pentru rezultatele tale, nu pentru altceva si de aceea este mai prietenos cu tine. Felul cum isi arata prietenia este putin deplasat, dar atat. Nu cred ca flirteaza cu tine. E posibil sa fi facut o glumita atunci cand ti-a zis sa mergi prin cluburi si sa lasi invatatura pe locul doi. Probabil colegele merg prin cluburi si de aceea nu au rezultate dintre cele mai bune. Prin replica aceea le-a atacat pe colege. Trebuie sa inveti sa treci cu vederea si sa nu mai acorzi importanta anumitor afirmatii.
O zi buna!
poeta26
Postat pe 13 Mai 2011 10:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
frumuseþe 2 De la: roxana_onea 19 Februarie 2009 17:55
ce faci cand intervine monotonia in cuplu? 54 De la: Ramona_M_ller 14 August 2011 09:41
brose acesorii inca la moda 1 De la: kudika368215 16 Februarie 2011 19:26
electrostimulare 4 De la: angelo_micnegrusiurat 25 Martie 2012 09:23
De ce barbatu-l face dragoste cu ochii inchisi? 166 De la: kudika415564 25 Septembrie 2011 17:24