Setari Cookie-uri

Castiga bijuterii marca Pilgrim!

Cercei stelute deoarece sunt simpli si frumosi si mi se potrivesc!
cristinacm
Postat pe 2 Martie 2011 23:52
Colierul Antique Joy- este preferatul meu,extrem de elegant,potrivit pentru o tinuta de seara,o rochie neagra, lunga, superba si accesorizata perfect cu acest colier sunt sigura ca va atrage atentia celor din jur.
Cristalele dau o nota de eleganta,se spune ca,cristalele-reprezinta un talisman al norocului
madalinel
Postat pe 3 Martie 2011 00:01
Imi place pandantiv-courage-placat-argint-881812.
Cred cã mã reprezintã pentru acest moment al existenței mele.
felicidade
Postat pe 3 Martie 2011 09:49
ceasul pilgrim este superb . il vreau pentru prietena mea .
Valy
kudika365373
Postat pe 3 Martie 2011 14:31
Mie imi place foarte mult bratara Rough 642-022 pentru ca as putea sa o asortez la o rochie neagra, simpla, care se incheie pe piept cu gaici. E o bratara care nu e nici supradimensionata, nici de marime medie si e foarte fina si eleganta.
joy_18
Postat pe 3 Martie 2011 15:54
Mi se potriveste Ceasul Pilgrim Alb. Am o pasiune pentru ceasuri, le port aproape tot timpul, iar Ceasul Pilgrim Alb mi-ar intregi colectia si tinutele.
Xela
Postat pe 3 Martie 2011 17:53
De la: kudika029927, la data 2011-03-02 20:02:41 pietre cristalizate Swarovki


rockk
Postat pe 3 Martie 2011 18:38
Mi-a placut foarte mult ceasul Pilgrim Alb deoarece este simplu, dar elegant totodata. L-as purta cu mare placere, simt ca ma reprezinta, este exact stilul meu.
In afara de ceasul Pilgrim mi-au placut si Cerceii Secret Garden. O frumusete de cercei!!!
Doryana
Postat pe 3 Martie 2011 19:39
Imi place foarte mult Inel Bouquet. Cred ca se potriveste personalitatii mele ce imbina sensibilitatea cu o puternica stapanire de sine. Cred ca e un inel ce poate fi purtat de o persona cu o personalitate puternica si totusi feminina iar eu ma regasesc in aceasta categorie.
veronicadrobota
Postat pe 4 Martie 2011 01:22
Mi-ar placea si mi s-ar potrivi foarte bine inelul Still Waters placat cu argint 925 deoarece ador inelele in special cele de argint si cred ca m-ar face sa fiu mai eleganta si este un inel finut si care mi-ar purta noroc.
kudika104432
Postat pe 4 Martie 2011 14:27
Am vazut foarte multe produse frumoase pe site-ul d-voastra, sunt pentru tot felul de tinute. Cel mai mult mi-a atras atentia o bratara cu pietre semipretioase maron" Bratara Courage" care e eleganta,finuta,deosebita .
toni76
Postat pe 4 Martie 2011 21:42
Ceas Pilgrim Negru - sunt o mare amatoare de ceasuri, iar acesta chiar este un ceas pe care l-as purta ,imi place foarte mult..
kudika053840
Postat pe 5 Martie 2011 16:05
Am ales inelul secret garden deorece ma impresionat prin finete si delicatete dar in aceleasi timp prin simplitatea lui . Toate produsele Pilgrim mi se par frumoase si speciale dar din toate cele prezentate cel mai mult ma atras acest inel , poate si pentru ca pana acum nu mai descoperisem unul care sa-mi placa cu adevarat.In marea lor majoritate femeile sunt atrase de obiectele care fie au pietre pretioase, fie au o anumita valoare , pentru mine nu intotdeauna este asa, eu apreciez mai mult valoare sentimentala a accesoriilor dar si felul in care acestea sunt alcatuite .Produsele Pilgrim sunt realizate cu finete si detaliu ceea ce m-a facut sa le apreciez dintotdeauna.Mereu am stiut ca oamenii au o conexiune spirituala si fizica cu natura si mereu am avut o curiozitate asupra mortii , stiind ca toate fiintele sunt efemere si ca viata noastra pamanteasca trebuie sa se sfarseasca pentru a face loc vietii ceresti.Aceste doua mari pasiuni si curiozitati se contopesc in aceste accesoriu , ce este decorat ce acele sensibile floricele "infipte" in cercul inelului , simbol al vitalitatii si eternitatii.Daca ar fi ceva ce mias dori mai mult ar fi acest inel dar si omagiul dea fi aleasa ca si castigatoarea acestui concurs oferit de Kudika si Pilgrim.
kudika331866
Postat pe 5 Martie 2011 18:53
FIINDCA AM O MARE PASIUNE PENTRU INELE PUR SI SIMPLU M-AM INDRAGOSTIT DE INELUL PLACAT CU ARGINT ,PIATRA SEMIPRETIOASA DE CULOARE ROZ.ESTE IREZISTIBIL DE FRUMOS.TREBUIE NEAPARAT SA FIE AL MEU.
Leonina
Postat pe 5 Martie 2011 21:13
Toate produsele Pilgrim sunt frumoase, dar mie imi place in special colierul Secret Garden.
Consider ca mi se potriveste, are un aer usor vintage, dar si romantic, delicat si feminin in acelasi timp.Florile care se unesc pe el ca intr-o imbratisare sau mai bine zis formand o coronita , confera multa valoare si gingasie celei ce-l poarta, facand-o sa arate pretios de frumos.....
Colierul Secret Garden,este placat aur 16k, are cristalizate Swarovski, lungime 38 cm
Cod: 638-621.
Multumiri site-ului Kudika si Pilgrim ca aveti grija de noi femeile de 8 martie, orice bijuterie este un cadou superb!
avenerra
Postat pe 5 Martie 2011 22:38
Toate produsele Pilgrim sunt frumoase, dar mie imi place in special colierul Secret Garden.
Consider ca mi se potriveste, are un aer usor vintage, dar si romantic, delicat si feminin in acelasi timp.Florile care se unesc pe el ca intr-o imbratisare sau mai bine zis formand o coronita , confera multa valoare si gingasie celei ce-l poarta, facand-o sa arate pretios de frumos.....
Colierul Secret Garden,este placat aur 16k, are cristalizate Swarovski, lungime 38 cm
Cod: 638-621.
Multumiri site-ului Kudika si Pilgrim ca aveti grija de noi femeile de 8 martie, orice bijuterie este un cadou superb!
avenerra
Postat pe 5 Martie 2011 22:40
Bratara Awarneness placata cu aur!de ce imi place???ptr ca nu am bratara!!!
edh_deh_yahoo_com
Postat pe 6 Martie 2011 00:59
Pandantiv Charm Palma Fatima - pentru ca tot ceea ce purtam ar trebui ne reprezinte si sa defineasca intr-un fel personalitatea noastra. Mi se potriveste acest talisman plin de mit si istorie pentru ca este o amuleta pentru protectia impotriva spiritelor rele si aducatoare de noroc. Orice bijuterie, haina, accesoriu trebuie ales cu grija si trebuie sa ne puna in valoare, nu sa ne transforme in ceea ce nu suntem, sau sa il folosim ca o masca.
lilee08
Postat pe 7 Martie 2011 11:19
Toate bijuteriile Pilgrim sunt irezistibil de frumoase. Orice femeie si-ar dori macar una din ele. Mie de exemplu imi place Bratara Rough, placata cu argint, pentru ca am incheieturile mainilor subtiri si cred ca mi le-ar pune in valoare facandu-le mai fine...mai elegante... O bratara fantastica care se potriveste si la o pereche de denim , dar si la o rochie de seara. Ar fi pe mana mea in fiecare zi speciala si a-si purta-o cu mandrie.
kmy50rynn
Postat pe 7 Martie 2011 11:49
Cel mai mult cred ca mi s-ar potrivi brosa placata cu argint si cu pietre turcoaza........este deosebita.,defapt toate bijuteriile pilgrim sunt fantastice.....
crisuleana
Postat pe 7 Martie 2011 13:42

Toate bijuteriile sunt unicate in felul lor, cine nu si-ar dori sa intre in posesia unui premiu? Imi place foarte mult ceasul Pilgrim de culoare mov, si cred ca mi se potriveste, doarece este una din culorile mele preferate care se ragaseste de multe ori in tinuta mea, este o culoare calda, vesela, ca si mine :P. Multa bafta tututor!
kudika068746
Postat pe 7 Martie 2011 13:47
Brosa Antique Joy-placat aur 16k, pietre cristal mi-ar place sa-o pot oferi mamei mele.I se potriveste in primul rand ca stil.E sigur pe gustul ei.
Este si foarte eleganta,se asorteaza foarte bine cu linia hainelor sale.E o adevarata bijuterie!
enamorarte
Postat pe 7 Martie 2011 14:14
Produsele care mi au placut cel mai mult au fost simple dar tare elegante .MA refer la Cercei Still waters
Cercei Pilgrim, set Still Waters, 1.1 cm, placati argint, pietre cristalizate Swarovski si la Inel Still Waters
Inel placat argint 925, marime reglabila, elemente cristalizate Swarovski, set still waters
bby006
Postat pe 7 Martie 2011 14:54
Si aici la fel. Astazi m-am inscris la acest concurs si mi-au fost sterse comentariile. De ce? Ce se intampla?
andradarling
Postat pe 7 Martie 2011 16:40
Bratara flori Pilgrim de cand am am vazut-o m-a cucerit cu gingasia ei, este atat de finuta si de frumoasa si chiar imi place foarte, foarte mult..... si ca sa nu vorbesc doar de la mine daca mi-ati intreba prietenele ar spune ca o bratara asa finuta ma reprezinta. A si ca sa vorbesc de cam toate bijuteriile si accesoriile Pigrim sunt foate frumoase si expresive. Bravo lor ca aduc pe piata produse atat de frumoase si care par a avea o calitate superioara.

O zi buna si multumesc ca va luati din timpul vostru sa cititi si mesajul meu! Sunteti extraoridinari in tot ce faceti !!!
cocolinonicoleta
Postat pe 7 Martie 2011 18:15
Cred ca bratara ROUGH cod 642-022 mi se potriveste cel mai bine. Este foarte frumoasa si sper ca ziua de azi 8 martie sa-mi aduca noroc la acest concurs. Urez La Multi Ani ! tuturor femeilor care citesc acest email, sa fie sanatoase si mai frumoase impodobite cu bijuterii KUDIKA.
kudika374737
Postat pe 8 Martie 2011 11:11
Buna dimineata, mie colierul Joy mi se potriveste pentru ca este "joy" si eu sunt un om care se bucura de viata!!! Cred ca ma voi simti mai mult decat un "pilgrim" cu colierul Joy la gat. Multumesc.
Crista01
Postat pe 9 Martie 2011 08:20
Ceas Pilgrim Negru - este un ceas pe care l-as purta cu mare placere ci totodata un ceas care ma reprezinta!
acka
Postat pe 9 Martie 2011 09:33
Ceas Pilgrim Mov - alegerea perfecta pentru noul anotimp,are o culoare tonica,vesela,moderna si actuala,un design suplu,elegant dar nu sofisticat,poate fii un partener de nadejde la birou,sau in dupa amiezile de singuratate....Cred ca este un accesoriu care te motiveaza prin simplul fapt ca il privesti si timpul poate deveni mov si incarcat de frenezie!
ofelia
Postat pe 9 Martie 2011 11:10
Preferatii mei sunt Cerceii floare(648-063). Eleganti si de efect,ar fi accesoriul perfect pentru o tinuta eleganta si la fel de bine ar scoate din anonimat o tinuta simpla.
Pur si simplu minunati!
blacknpurple
Postat pe 9 Martie 2011 13:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga o astrograma personalizata! 329 De la: concursKudika 21 Iulie 2009 12:04
Castiga 5 creme Olay Total Effects de zi si 5 invitatii la lansarea DVD-ului Francesca! 204 De la: ad__83 12 Mai 2011 10:56
Castiga rasfatandu-te cu ritualul de ingrijire zilnica in 5 pasi de la Dove! 891 De la: concursKudika 21 Noiembrie 2012 22:52
Castiga un ondulator sau o placa marca Remington! 462 De la: Lillith 15 Decembrie 2011 20:19
Concurs! Cewe te premiaza! Castiga o super FotoCarte 55 De la: concursKudika 5 Februarie 2013 19:31