Setari Cookie-uri

epilare definitiva acasa

raspuns pt. Tutuianu Iulia

Epilatorul RIO Scanning Laser este noul model Rio lansat in 2007 si unicul ce poate trata pana la 20 de fire in acelasi timp.

Putem renunta acum la vechile metode ca: ceara depilatoare, epilatoarele cu discuri, crema deplatoare, tratamente dureroase, consumatoare de timp si ale caror rezultate dureaza foarte putin timp.
Epilatorul cu laser functioneaza prin transmiterea unui fascicol laser la foliculul firului de par, cu suficienta energie pentru a distruge radacina, fara a afecta zona inconjuratoare. Aces proces este cunoscut ca si fototermoliza.
Epilatorul Rio Salon Laser Scanning a fost creat special pentru "Home Use". Va puteti bucura acum de toate beneficiile epilarii permanente in confortul propriei case, fara vizitele costisioare la salon.


Avantajele Tratmentului Laser – Epilare permanenta, nedureroasa, fara consumabile costisitoare
Zone de tratament: picioare, brate, subrate, linia bikini, parul facial.
sabina_cotut
Postat pe 26 Martie 2011 08:50
buna. sunt din oradea si asi vrea mai multe detalii despre aparat
kudika386727
Postat pe 22 Aprilie 2011 21:24
am si eu un aparat epilla laser pe care l-am primit cadou. pretul in magazin este de 900 ron si vreau sa il vand cu 600 ron.ptr detalii cosminel_13@yahoo.com
kudika387316
Postat pe 26 Aprilie 2011 00:15
pot trimite si poze. am factura cutie cu toate accesoriile, instructiuni de utilizare.
kudika387316
Postat pe 26 Aprilie 2011 00:17
am un epilator epila laser de vanzare daca esti interesata add cosminel_13.
kudika387316
Postat pe 26 Aprilie 2011 00:20
De la: kudika373342, la data 2011-03-03 14:44:12eu mi-am achizitionat un produs epila,este super acuma mai a foarte putin par. uite iti las id-ul meu pentru detalii stefy21stefy@yahoo.com

vreu si eu detalii, plssssss
mess id : dianaeuroct
astept raspuns merci
dianaeuroct
Postat pe 4 Mai 2011 21:55
Fetelor, eu nu am înțeles daca se face epilare definitiva cu (IPL / HPL) cu Silk'n™ pe parul blond?
ELEINA
Postat pe 28 Mai 2011 00:08
buna
mi-a adus un prieten laser riox60 din anglia
sunt f multumita d el
daca te intereseaza pot vorbi cu el sa aduca si pt tine unu
sunt la oferta acolo
id: elena.frinc@yahoo.com
kudika458729
Postat pe 22 Octombrie 2011 17:03
La ce pret este aparatul ?
vesadanny
Postat pe 23 Februarie 2012 12:03
Am citit atatea discutii si mesaje despre despre epilarea definitiva incat am hotarat sa va impartasesc si din experienta mea cateva lucruri. In incercarea de a scapa de firele de par am cumparat un aparat de epilare definitiva acasa. Mai exact Philips Lumea care in raport cu pretul pe care il are, face foarte putin. O alta prietena si-a achizitionat unul de la Remington/ Rowenta care chiar nu are nici un efect. Asa am ajuns la un centru de epilare definitiva care are niste preturi super mici comparativ cu ce am vazut pe piata si are efect de la prima sedinta! Au un centru in Ploiesti si unul in Bucuresti. Eu merg la ei si fac picioare,inghinal axile si facial si credeti-ma ca nu am plecat niciodata iritata sau arsa,nu am nici un semn, nu doare deloc (se simte o caldura dar se regleaza in functie de suportabilitatea fiecarei persoane) si fetele care lucreaza acolo sunt adevarate profesioniste.Daca sunteti sceptici, va mai zic si ca aveam o problema cu foliculita(luata de prin saloane de epilare cu ceara) de care Dermatologul mi-a zis ca pot sa scap DOAR prin IPL, si a avut dreptate. Ei ofera prima sedinta de Informare (va explica totul, nu plecati cu nici un dubiu) si Testare (dau 2-3 flash-uri pe piele sa vada cum reactioneaza) complet Gratuit, si nu va obliga la nici un compromis. Daca vreti sa faceti tratamentul bine, daca nu, nu. Si intradevar, nu este o epilare definitiva, datorita schimbarilor hormonale, dar cu o sedinta de intretinere, scapati de durere, puteti sa purtati rochite, fuste cand vreti fara nici o grija si va scutesc de atata timp pierdut si bani aruncati in saloanele de epilare cu ceara. wwww.divinestetic.ro este site-ul lor si aveti si preturi acolo si promotii in fiecare luna. Eu va garantez ca merita macar sa mergeti la testare si informare sa va convingeti cum functioneaza de fapt.
kudika_950317
Postat pe 10 Ianuarie 2014 12:01
Detalii gasesti in articolul de aici http://www.itgadget.ro/pareri-epilator-philips-lumea-ipl-sc2005-si-pret-ieftin/
kudika_1003034
Postat pe 7 Martie 2016 18:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pudra MAGIC POWDER 1 De la: magnolii 16 Mai 2010 13:52
help pls 8 De la: Raluca_SA 21 Octombrie 2009 00:36
Epilare definitiva cu tratamentul crema Epilar 22 De la: lacrimma2010 20 Noiembrie 2013 12:30
hairstylist 1 De la: kudika334634 12 Ianuarie 2011 14:16
Ajutor - problema mare cu epilatul 6 De la: kudika_943081 3 Decembrie 2013 21:47