Setari Cookie-uri

ajutor!

As vrea si eu un sfat..sau macar o idee..eh..la fel ca majoritatea am probl cu iubitul meu...poveste lunga..ideea este ca dupa rev a zis sa ne despartim..eu n am prea fost de acord..am continuat sa l caut si sa`l stresez cu mesaje..tel.. ne mai vedeam din cand in cand..mai venea ..desi nu stiu dc...apoi iar incepea..sa`l las in pace..intre timp am aflat ca umbla cu diverse fete..si ma rog..detalii irelevante ca facea el cu alea:)) si am zis..ok hai sa mi vad de viata mea..nu l am mai cautat veo sapt..intre timp si inceput sa mi fac alt cerc de prieteni si am inceput sa si ies...dar tot cu gandul la el...evident k m a cautat el..a venit l amine ..ca hai sa incercam din nou..l am primit inapoi..a fost ok vreo cateva zile..apoi a hotarat el k nu e bne..k eu nu pot sa trec peste ce a facut el si a venit si cu o acuza absurda ca as fi facut si eu ceva ..din cauza ca a vazut o poza aiurea cu unu..total neadevarat insa pt ca eu tot pe el il vroiam. inca vreo 2 sapt tot asa...sa l las in pace..dar eu tot l am cautat..weekendul trecut samb seara am fost in oras cu niste prieteni..si l am chemat si pe el..a venit..dar nu prea a vb cu mine pt k eram putin beata..de suparare:).cand am plecat acasa mi a dat un sms f urat..ca nu stie cum sa mi mai explice sa l las in pace..si l am lasat..eram f hotarata sa termin.si surpriza...duminika dupa amiaza ma trezesc cu el la usa. si a continuat asa toata sapt.ne am vazut aproape in fiecare zi.duminica asta am mers la niste prieteni si am incercat sa discutam despre ce se intampla intre noi..pe langa faptul k a zis iarasi k el nu uita ca l am inselat...desi am incercat in fel si chip sa i arat ca nu e adevarat... a ajuns el la concluzia sa nu mai vb deloc o sapt...si sa vedem fiecare ce vrem..n am avut ce sa fac a trb sa accept..luni a fost ziua lui..pe 7.....nu l am cautat deloc..si seara ma trezesc cu el la usa cu un tort si o sticla de vin ..ca a venit sa stea cu mine...si a stat..a zis kiar ca merge cu mine la restaurant pe 8..adika aseara ..si a mers..dar total aiurea s`a purtat..nici nu a vb cu mine..iarasi..a invocat un motiv k ar fi obosit ..nu inteleg de ce a mai venit..nici macar nu am insistat sa vina..singur s a oferit. m`a adus acasa ..si asta e tot..nu mai stiu nimic de el..nu m `a sunat deloc pana acum..prob e la munca...ca asta e vesnicul motiv, ca eu nu inteleg ca el munceste mult si nu are asa mult timp de mine.Oare ce o fi in capul lui?
sw33t_b3by
Postat pe 9 Martie 2011 15:51
Isi bate joc de tine si tu ii permiti. Va continua atata timp cat tu ii permiti. Ai inteles?
mimi_ca29
Postat pe 9 Martie 2011 16:30
cred ca am mai citit asta cel putin o data... ea proasta, el bou, ea nu stie, el nu vrea, ea vrea el nu stie, ea nu mai vrea, el nu mai poate
rockk
Postat pe 9 Martie 2011 16:35
De la: rockk, la data 2011-03-09 16:35:35cred ca am mai citit asta cel putin o data... ea proasta, el bou, ea nu stie, el nu vrea, ea vrea el nu stie, ea nu mai vrea, el nu mai poate



phuaa...ce-mi faci ....ea vrea ...el nu poate

anastasia_m
Postat pe 9 Martie 2011 17:55
De la: anastasia_m, la data 2011-03-09 17:55:41
De la: rockk, la data 2011-03-09 16:35:35cred ca am mai citit asta cel putin o data... ea proasta, el bou, ea nu stie, el nu vrea, ea vrea el nu stie, ea nu mai vrea, el nu mai poate



phuaa...ce-mi faci ....ea vrea ...el nu poate


eh na, si inca nici n am facut nik
rockk
Postat pe 9 Martie 2011 18:01
De la: sw33t_b3by, la data 2011-03-09 15:51:07As vrea si eu un sfat..sau macar o idee..eh..la fel ca majoritatea am probl cu iubitul meu...poveste lunga..ideea este ca dupa rev a zis sa ne despartim..eu n am prea fost de acord..am continuat sa l caut si sa`l stresez cu mesaje..tel.. ne mai vedeam din cand in cand..mai venea ..desi nu stiu dc...apoi iar incepea..sa`l las in pace..intre timp am aflat ca umbla cu diverse fete..si ma rog..detalii irelevante ca facea el cu alea:)) si am zis..ok hai sa mi vad de viata mea..nu l am mai cautat veo sapt..intre timp si inceput sa mi fac alt cerc de prieteni si am inceput sa si ies...dar tot cu gandul la el...evident k m a cautat el..a venit l amine ..ca hai sa incercam din nou..l am primit inapoi..a fost ok vreo cateva zile..apoi a hotarat el k nu e bne..k eu nu pot sa trec peste ce a facut el si a venit si cu o acuza absurda ca as fi facut si eu ceva ..din cauza ca a vazut o poza aiurea cu unu..total neadevarat insa pt ca eu tot pe el il vroiam. inca vreo 2 sapt tot asa...sa l las in pace..dar eu tot l am cautat..weekendul trecut samb seara am fost in oras cu niste prieteni..si l am chemat si pe el..a venit..dar nu prea a vb cu mine pt k eram putin beata..de suparare:).cand am plecat acasa mi a dat un sms f urat..ca nu stie cum sa mi mai explice sa l las in pace..si l am lasat..eram f hotarata sa termin.si surpriza...duminika dupa amiaza ma trezesc cu el la usa. si a continuat asa toata sapt.ne am vazut aproape in fiecare zi.duminica asta am mers la niste prieteni si am incercat sa discutam despre ce se intampla intre noi..pe langa faptul k a zis iarasi k el nu uita ca l am inselat...desi am incercat in fel si chip sa i arat ca nu e adevarat... a ajuns el la concluzia sa nu mai vb deloc o sapt...si sa vedem fiecare ce vrem..n am avut ce sa fac a trb sa accept..luni a fost ziua lui..pe 7.....nu l am cautat deloc..si seara ma trezesc cu el la usa cu un tort si o sticla de vin ..ca a venit sa stea cu mine...si a stat..a zis kiar ca merge cu mine la restaurant pe 8..adika aseara ..si a mers..dar total aiurea s`a purtat..nici nu a vb cu mine..iarasi..a invocat un motiv k ar fi obosit ..nu inteleg de ce a mai venit..nici macar nu am insistat sa vina..singur s a oferit. m`a adus acasa ..si asta e tot..nu mai stiu nimic de el..nu m `a sunat deloc pana acum..prob e la munca...ca asta e vesnicul motiv, ca eu nu inteleg ca el munceste mult si nu are asa mult timp de mine.Oare ce o fi in capul lui?



beata?!? ce rusine
o femeie beata,bleahhhh
Valy90
Postat pe 9 Martie 2011 18:03
Si ce are femeia beata?! Ce mentalitati "muslim" De ce va plac rusoaicele la majoritatea dintre voi (barbatii)? Ca fac treaba buna cand sunt "bleah"
charlotte_sucks
Postat pe 12 Martie 2011 11:47
Parerea mea, fara suparare e ca tu esti un pic cam fraiera....in caz ca nu ai observat esti rezerva lui....daca il refuza vreuna vine repede la tine, ca tu esti mereu dispnibila pentru el...baiatul stie ca tu tii mlt la el si profita pe cat posibil de lucru asta....el nu mai tine la tine, doar te foloseste, daca tinea la tine nu trebuia sa existe chestiile astea intre voi, gen hai sa fim azi impreuna dar dupa nu ne mai vorbim o saptamana...nu vreau sa fiu rea, dar am fost si in locul tau si in locul lui si dupa parerea mea despre asta e vorba....eu zic sa inveti sa-l refuzi, iesi cu fetele, cauta un film dragut, du-te la cumparaturi...cauta sa faci orice care sa-ti distraga atentia si sa-ti umple timpul.....doar asa mai exista o sansa sa-l recastigi, in adevaratul sens al cuvantului...
kudika026577
Postat pe 17 Martie 2011 15:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu cerd ca ceea ce conteaza mai mult este ascendentul fiecaruia...voi ce credeti? 37 De la: Army96 7 August 2009 15:35
Merge relatia dintre o femeie fecioara (cu ascendent in sagetator) si un barbat varsator ? 1 De la: kudika005416 31 Iulie 2009 15:30
Pareri PRO si CONTRA Zodiei Scorpion! 31 De la: november13 15 Ianuarie 2012 14:46
femeia sagetator!!! 46 De la: alinafrumi 17 Mai 2012 21:13
Ce sansa are un biet Capricorn amorezat de o Sagetatoare? 8 De la: 3u93n 22 Martie 2012 15:27