Setari Cookie-uri

Kudos Network

Salutare.

Nu este nici o pacaleala s-au facut reportaje despre acest site chiar si pe CNN iar in plus ei castiga bani de pe urma dumneavoastra pentru ca faceti publicitate site-urilor lor partenere care ii platesc la randul lor deci nu este vreo binefacere (asta inainte sa cititi mai jos).

Ei iti dau produse hi-tech gratis in schimbul publicitatii pe care i le-o poti face tu de asemenea gratis!

Pe scurt, cum trebuie sa procedezi:


- cu link-ul de mai jos intri pe site si iti faci un cont cu datele tale personale

- alegi oferta dorita care te duce la adresa lor unde iti faci un alt cont
- daca te-ai inregistrat cu card in max 2 zile in Kudos vei vedea Offer Pending
- invita prieteni care trebuia sa faca exact acelasi lucru ca si tine
- cand ai destui prieteni cu Offer Approved, poti sa faci comanda de electronice sau bani in PayPal

Înregistrati'va si fiti referalul meu:

http://gifts.kudosnetwork.co.uk/110255

Dupa care trimiteti'mi un mail: kudos_asistenta@yahoo.com (oricum am sa va contactez eu fiindca mailurile referalilor tai apar in control panel).

Si'am sa va trimit un ghid pas cu pas cum sa completati oferta INUTUIT in Romania fiind disponibile 5 oferte dintre care doar una este gratis, restul necesitand o depunere de 8 euro. Dupa ce ati completat oferta deveniti membri "approved" ( ca si atunci cand dai click pe mailul trimis de o inregistrare pe un anumit forum, cam asa) si deveniti eligibil in selectarea unui cadou (si instrunctiunile care vi le'am trimis le puteti trimite si dvs. referalilor vostri ca sa stie cum sa faca la fel fara a mai le explica fiecarora in parte).

Va doresc multa bafta si sa castigati si dvs. ceva din asta!

Ce a sosit prin posta acu' cateva zile (m'a costat 10 referali)
Apple Ipod 8 giga generatia a 4'a:

http://img402.imageshack.us/img402/2221/18876711690414838729410.jpg
KudoS
Postat pe 27 Martie 2011 15:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Card SD 4 De la: kudika410890 18 Iunie 2012 10:02
facultatea de arte, cluj, foto video 5 De la: dilaila 25 Aprilie 2009 19:10
Invitatii nunta personalizate 1 De la: kudika478511 29 Noiembrie 2011 01:41
Portal adult de dating 1 De la: testaagaine 5 Februarie 2011 12:23
medici 2 De la: 7aleinad 15 Februarie 2009 17:19