Setari Cookie-uri

o idee va rog :D

salut tuturor. am nevoie de un sfat, o idee, o propunere, nu stiu fiecare o va lua ca atare :D. este ultimul an de generala si trebuie sa ii cumaparam ceva lu` diriga ( eu si colegii). nu avemm nici cea mai mica idee ce am utea lua , beneficiem de un buget de 600 ron si ar trebui sa ii luam ceva destul de mare gandindu-ne la faptul ca ne-a fost atat diriginta cat si invatatore. deci, va rog o idee si sper sa nu aud gen vibraoare sau alte dracii ca deja majoritatea celor din clasa au dat aceasta idee ms anticipat!
kandy___D
Postat pe 11 Aprilie 2011 15:54
De la: kandy___D, la data 2011-04-11 15:54:22salut tuturor. am nevoie de un sfat, o idee, o propunere, nu stiu fiecare o va lua ca atare :D. este ultimul an de generala si trebuie sa ii cumaparam ceva lu` diriga ( eu si colegii). nu avemm nici cea mai mica idee ce am utea lua , beneficiem de un buget de 600 ron si ar trebui sa ii luam ceva destul de mare gandindu-ne la faptul ca ne-a fost atat diriginta cat si invatatore. deci, va rog o idee si sper sa nu aud gen vibraoare sau alte dracii ca deja majoritatea celor din clasa au dat aceasta idee ms anticipat!
vb serios...la 600 roni,ati putea sa-i luati niste cristale de bohemia...ca amintire///eu asa zic
denis_roxana
Postat pe 11 Aprilie 2011 15:57
De la: denis_roxana, la data 2011-04-11 15:57:55
De la: kandy___D, la data 2011-04-11 15:54:22salut tuturor. am nevoie de un sfat, o idee, o propunere, nu stiu fiecare o va lua ca atare :D. este ultimul an de generala si trebuie sa ii cumaparam ceva lu` diriga ( eu si colegii). nu avemm nici cea mai mica idee ce am utea lua , beneficiem de un buget de 600 ron si ar trebui sa ii luam ceva destul de mare gandindu-ne la faptul ca ne-a fost atat diriginta cat si invatatore. deci, va rog o idee si sper sa nu aud gen vibraoare sau alte dracii ca deja majoritatea celor din clasa au dat aceasta idee ms anticipat!
vb serios...la 600 roni,ati putea sa-i luati niste cristale de bohemia...ca amintire///eu asa zic

da si dupa aia ii faceti denunt la DNA...ca v-a cerut mita sa va incheie mediile ...sau cine mai stie ce alta nebunie va mai trece prin cap si o nenorociti pe biata femeie pe viata.
eu daca as fi acum in invatamant v-as da cu ele in cap...dar v-as face oameni ...in adevaratul sens al cuvantului...
BEL_AMY1
Postat pe 11 Aprilie 2011 16:01
Propun o bijuterie si un imens buchet de flori.
mimi_ca29
Postat pe 11 Aprilie 2011 16:30
De la: BEL_AMY1, la data 2011-04-11 16:01:36
De la: denis_roxana, la data 2011-04-11 15:57:55
De la: kandy___D, la data 2011-04-11 15:54:22salut tuturor. am nevoie de un sfat, o idee, o propunere, nu stiu fiecare o va lua ca atare :D. este ultimul an de generala si trebuie sa ii cumaparam ceva lu` diriga ( eu si colegii). nu avemm nici cea mai mica idee ce am utea lua , beneficiem de un buget de 600 ron si ar trebui sa ii luam ceva destul de mare gandindu-ne la faptul ca ne-a fost atat diriginta cat si invatatore. deci, va rog o idee si sper sa nu aud gen vibraoare sau alte dracii ca deja majoritatea celor din clasa au dat aceasta idee ms anticipat!
vb serios...la 600 roni,ati putea sa-i luati niste cristale de bohemia...ca amintire///eu asa zic

da si dupa aia ii faceti denunt la DNA...ca v-a cerut mita sa va incheie mediile ...sau cine mai stie ce alta nebunie va mai trece prin cap si o nenorociti pe biata femeie pe viata.
eu daca as fi acum in invatamant v-as da cu ele in cap...dar v-as face oameni ...in adevaratul sens al cuvantului...
nu credeam ca esti asa rau...
denis_roxana
Postat pe 11 Aprilie 2011 16:32
De la: BEL_AMY1, la data 2011-04-11 16:01:36
De la: denis_roxana, la data 2011-04-11 15:57:55
De la: kandy___D, la data 2011-04-11 15:54:22salut tuturor. am nevoie de un sfat, o idee, o propunere, nu stiu fiecare o va lua ca atare :D. este ultimul an de generala si trebuie sa ii cumaparam ceva lu` diriga ( eu si colegii). nu avemm nici cea mai mica idee ce am utea lua , beneficiem de un buget de 600 ron si ar trebui sa ii luam ceva destul de mare gandindu-ne la faptul ca ne-a fost atat diriginta cat si invatatore. deci, va rog o idee si sper sa nu aud gen vibraoare sau alte dracii ca deja majoritatea celor din clasa au dat aceasta idee ms anticipat!
vb serios...la 600 roni,ati putea sa-i luati niste cristale de bohemia...ca amintire///eu asa zic

da si dupa aia ii faceti denunt la DNA...ca v-a cerut mita sa va incheie mediile ...sau cine mai stie ce alta nebunie va mai trece prin cap si o nenorociti pe biata femeie pe viata.
eu daca as fi acum in invatamant v-as da cu ele in cap...dar v-as face oameni ...in adevaratul sens al cuvantului...

Bine-ar fi sa gandeasca mai multi ca tine Nu neaparat cu datul in cap
luchianramona
Postat pe 11 Aprilie 2011 16:39
oameni buni, eu am nevoie de idei neaparat :(. va rog lasati rautatile pe mai tarziu. o sa deschid un subiect pt rautatile voastre special dar acum serios chiar am nevoie de ajutor :D.
oh da, uitasem tipa este tanara (28 ani) asa ca noi ne-am inteles super cu ea, deci nu o vom reclama la DNA
kandy___D
Postat pe 11 Aprilie 2011 19:27
la o bijuterie ne-am gandit si noi, doar ca de atatia ani am invatat-o cu cadouri mai mari (aspirator, cuptor cu microunde, vas ena, vad de gatit pe aburi, truse speciale de cosmetica etc.) si acum ca este ultimul an nu ne putem duce 25 de persoane la ea cu o bratara sau cv de genu ca s-ar simti cam nasol, dupa parerea mea
kandy___D
Postat pe 11 Aprilie 2011 19:31
De la: kandy___D, la data 2011-04-11 19:31:24la o bijuterie ne-am gandit si noi, doar ca de atatia ani am invatat-o cu cadouri mai mari (aspirator, cuptor cu microunde, vas ena, vad de gatit pe aburi, truse speciale de cosmetica etc.) si acum ca este ultimul an nu ne putem duce 25 de persoane la ea cu o bratara sau cv de genu ca s-ar simti cam nasol, dupa parerea mea


luati o fantana decorativa
Noi acum cativa ani,am luat ceva de genu la diriga http://www.youtube.com/watch?v=CzQk8BcABH8
ia placut f.f.f.f mult.
Valy90
Postat pe 16 Aprilie 2011 14:34
De la: kandy___D, la data 2011-04-11 15:54:22salut tuturor. am nevoie de un sfat, o idee, o propunere, nu stiu fiecare o va lua ca atare :D. este ultimul an de generala si trebuie sa ii cumaparam ceva lu` diriga ( eu si colegii). nu avemm nici cea mai mica idee ce am utea lua , beneficiem de un buget de 600 ron si ar trebui sa ii luam ceva destul de mare gandindu-ne la faptul ca ne-a fost atat diriginta cat si invatatore. deci, va rog o idee si sper sa nu aud gen vibraoare sau alte dracii ca deja majoritatea celor din clasa au dat aceasta idee ms anticipat!

un tablou, iar pe spatele lui sa se semneze toti pruncii din clasa.
Lucia38
Postat pe 16 Aprilie 2011 15:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dragoste 35 De la: AdrianaR 3 Noiembrie 2010 21:56
Nationalism, extremism, fanatism, patriotism ! 5 De la: Tycu 6 Septembrie 2012 17:52
Sub zodia BERBECULUI 52 De la: criszoe 1 Aprilie 2012 11:48
adenom mamar 1 De la: kudika_7781 21 Mai 2012 12:29
VRETI SI VOI O PARTE DIN BANI INAPOI DIN CUMPARATURILE PROPRI ?? 10 De la: mihaiamedeo 27 Septembrie 2014 06:44