Setari Cookie-uri

Google AdSense

Eu cam m-am documentat despre Adesense asta despre care tot aud dar sunt atat de la inceput incat abia am 1 vizitator pe zi..
Oricum cand o sa se mai imulteasca o sa-mi pun adsense dar mi-e tare frica sa iau teapa dupa ce ma chinui sa fac 100 .. (si asta voiam sa intreb- Euro sau dolari?) ... mdaa...daca ma ajutati cu un raspuns sau cu un sfat sau chiar o vizita pe site-ul meu http://est-eusitu.blogspot.com/ pentru a-mi zice o cale prin care sa am mai multi vizitatori v-as ramane pe veci datoare.. puteti sa da-ti comm chiar daca nu sunteti logat si o sa va dau si eu clickuri pe reclame daca imi lasa-ti web site-ul
Abi1Kate
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:21
De la: Abi1Kate, la data 2011-04-12 20:21:32Eu cam m-am documentat despre Adesense asta despre care tot aud dar sunt atat de la inceput incat abia am 1 vizitator pe zi..
Oricum cand o sa se mai imulteasca o sa-mi pun adsense dar mi-e tare frica sa iau teapa dupa ce ma chinui sa fac 100 .. (si asta voiam sa intreb- Euro sau dolari?) ... mdaa...daca ma ajutati cu un raspuns sau cu un sfat sau chiar o vizita pe site-ul meu http://est-eusitu.blogspot.com/ pentru a-mi zice o cale prin care sa am mai multi vizitatori v-as ramane pe veci datoare.. puteti sa da-ti comm chiar daca nu sunteti logat si o sa va dau si eu clickuri pe reclame daca imi lasa-ti web site-ul


nu stiu prea multe despre adsense, dar stiu ca se pot castiga bani. intrun timp destul de lung, chiar multi.
dar pentru asta trebuie sa prezinti ceva pe situl tau, sa atragi vizitatori cu ceva.
geo_refinantat
Postat pe 12 Aprilie 2011 20:43
De la: geo_refinantat, la data 2011-04-12 20:43:11
De la: Abi1Kate, la data 2011-04-12 20:21:32Eu cam m-am documentat despre Adesense asta despre care tot aud dar sunt atat de la inceput incat abia am 1 vizitator pe zi..
Oricum cand o sa se mai imulteasca o sa-mi pun adsense dar mi-e tare frica sa iau teapa dupa ce ma chinui sa fac 100 .. (si asta voiam sa intreb- Euro sau dolari?) ... mdaa...daca ma ajutati cu un raspuns sau cu un sfat sau chiar o vizita pe site-ul meu http://est-eusitu.blogspot.com/ pentru a-mi zice o cale prin care sa am mai multi vizitatori v-as ramane pe veci datoare.. puteti sa da-ti comm chiar daca nu sunteti logat si o sa va dau si eu clickuri pe reclame daca imi lasa-ti web site-ul


nu stiu prea multe despre adsense, dar stiu ca se pot castiga bani. intrun timp destul de lung, chiar multi.
dar pentru asta trebuie sa prezinti ceva pe situl tau, sa atragi vizitatori cu ceva.


Sincera sa fiu e destul de dificil sa gasesti ceva atractiv.. dar mersi ca mi=ai raspuns..
Stii, pentru mine ar fi un lucru super daca nah, sa zicem dupa 2-3 luni sa iau acei 100 $ pentru ca nu pot munci din cauza fetitei mele care nu are 2 ani sa iau prenatal si cu bona mi-e frica (sa n-o lovesca,nush daca mananca,) dar stau cam prost cu banii si am incercat cu google adsense.. dar dak nu merge asta e .. se mai intampla... totusi nu stii o cale sa atrag mai multi vizitatori?
Abi1Kate
Postat pe 12 Aprilie 2011 21:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
produse cosmetice de la Marea Moarta 1 De la: kudika_11262 4 Iulie 2012 15:43
Creierul barbatilor - mai mare, neuronii femeilor - mai densi 65 De la: criszoe 1 Aprilie 2012 11:54
Cum imi fac etaj la casa de pe jocul Sims free play? 2 De la: moni_monisor 26 Iulie 2015 21:34
va rog sa ma ajutati cu o parere 14 De la: mihaela255 8 Martie 2011 18:16
Mare nelamurire.. 2 De la: isabelle_11 1 Iulie 2011 21:36