Setari Cookie-uri

hi

help!!! alaltaieri a fost ziua lu soramea a fost bine pana cand a venit si prietenu meu...mort de beat....nu l-am bagat in seama k nu ai ce vorbi cu oamenii beti nu? si o inceput sa vorbeasca cu mine k si cum nu as fi fost prietena lui...whatever...am trecut peste ...am vorbit cu el...si-a cerut scuze...ieri am facut un an cu el ...dar aziam auzit k el inainte sa vina la chef la soramea a fost la alt chef...unde "prietenele lui de cartier"sareau pe el sa "faca poze cand il pupau pe obraz"[asa am auzit]...si am mai auzit k tocmai de ziua noastra statea cu "prietenele lui in brate] ce sa fac...m-am saturat sincer sa ma cert cu el :( please!!:(
TheLadyDyva
Postat pe 12 Aprilie 2011 15:44
De la: TheLadyDyva, la data 2011-04-12 15:44:05help!!! alaltaieri a fost ziua lu soramea a fost bine pana cand a venit si prietenu meu...mort de beat....nu l-am bagat in seama k nu ai ce vorbi cu oamenii beti nu? si o inceput sa vorbeasca cu mine k si cum nu as fi fost prietena lui...whatever...am trecut peste ...am vorbit cu el...si-a cerut scuze...ieri am facut un an cu el ...dar aziam auzit k el inainte sa vina la chef la soramea a fost la alt chef...unde "prietenele lui de cartier"sareau pe el sa "faca poze cand il pupau pe obraz"[asa am auzit]...si am mai auzit k tocmai de ziua noastra statea cu "prietenele lui in brate] ce sa fac...m-am saturat sincer sa ma cert cu el :( please!!:(



Uuuuuu! You speak english better then romanian Whatever ....betiv, afemeiat, prost. Lasa-l!
mimi_ca29
Postat pe 12 Aprilie 2011 15:48
Next;)
fluturasmulticolor
Postat pe 12 Aprilie 2011 15:53
De la: TheLadyDyva, la data 2011-04-12 15:44:05help!!! alaltaieri a fost ziua lu soramea a fost bine pana cand a venit si prietenu meu...mort de beat....nu l-am bagat in seama k nu ai ce vorbi cu oamenii beti nu? si o inceput sa vorbeasca cu mine k si cum nu as fi fost prietena lui...whatever...am trecut peste ...am vorbit cu el...si-a cerut scuze...ieri am facut un an cu el ...dar aziam auzit k el inainte sa vina la chef la soramea a fost la alt chef...unde "prietenele lui de cartier"sareau pe el sa "faca poze cand il pupau pe obraz"[asa am auzit]...si am mai auzit k tocmai de ziua noastra statea cu "prietenele lui in brate] ce sa fac...m-am saturat sincer sa ma cert cu el :( please!!:(


Cati 12 ani ai? Asta ca sa-ti raspund pe limba ta...
Barbie30_
Postat pe 13 Aprilie 2011 03:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
New Apple iMac, 27-inch 3.06GHz -----€900EUR 2 De la: mitura 2 Ianuarie 2010 12:19
Vand rochii de mireasa(399ron!!),rochii de seara,pantofi Japonia 1 De la: anamb 31 Octombrie 2010 10:43
gerovital H3 2 De la: utad 8 Aprilie 2010 22:07
Va rog ajutati-mi fetita sa mearga! 2 De la: Larisa25101996 22 Aprilie 2010 14:07
kudika ajutor :( 2 De la: andreea_n_x 1 Iunie 2010 00:45