Decolorarea parului

Voteaza:

kudikakudykudy Avatarul lui kudikakudykudy

2 mesaje

Hey..am tot cautat informatii pe net dar nu am gasit niciuna concreta.Vreau sa imi decolorez parul de pe corp(pe brate si burta),fiindca firisoarele sunt negre,si nu vreau sa folosesc produse de decolorare,fiindca sunt toxice.Acum ce n-am gasit eu,este cat de toxica este apa oxigenata pentru piele??
Raporteaza abuz de limbaj
ali_didi Avatarul lui ali_didi

3 mesaje

tinand cont ca,cu apa oxigenata se spala si ranile,nu cred ca ar avea vreun efect nociv asupra pielii....deci cred ca poti incerca
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudikakudykudy, la data 2011-04-21 19:11:49Hey..am tot cautat informatii pe net dar nu am gasit niciuna concreta.Vreau sa imi decolorez parul de pe corp(pe brate si burta),fiindca firisoarele sunt negre,si nu vreau sa folosesc produse de decolorare,fiindca sunt toxice.Acum ce n-am gasit eu,este cat de toxica este apa oxigenata pentru piele??

N-ar fi mai bine folosesti ceara ca sa scapi de el?
Fool me once,shame on you; fool me twice,shame on me.
Fosta membra Kudika.ro
Par pe burta?? Io n-am par pe burta
Fosta membra Kudika.ro
De la: mimi_ca29, la data 2011-05-11 10:21:21Par pe burta?? Io n-am par pe burta

Ea are....Ce ma mira pe mine e ca vrea sa-l vopseasca si nu sa scape de el
Fool me once,shame on you; fool me twice,shame on me.
ad__83 Avatarul lui ad__83

2961 mesaje
Oras: bucuresti

De la: kudikakudykudy, la data 2011-04-21 19:11:49Hey..am tot cautat informatii pe net dar nu am gasit niciuna concreta.Vreau sa imi decolorez parul de pe corp(pe brate si burta),fiindca firisoarele sunt negre,si nu vreau sa folosesc produse de decolorare,fiindca sunt toxice.Acum ce n-am gasit eu,este cat de toxica este apa oxigenata pentru piele??

dc nu te duci la un salon de cosmetica???si scapi de el f repede...
Iadul este gol si toti diavolii sunt aici. William Shakespeare
ad__83 Avatarul lui ad__83

2961 mesaje

apa oxigenata nu o sa te ajute cu absolut nimic.....fugi la cosmetica
Iadul este gol si toti diavolii sunt aici. William Shakespeare
CraciunicaBuna Avatarul lui CraciunicaBuna

18 mesaje

Din cate stiu, apa oxigenata decoloreaza parul, dar nu-l face blond-blond, o sa aiba o tenta roscata si e cam aiurea... Cum ziceau si fetele, ceara e sfanta! Iar pe burta banuiesc ca ai putine fire, le poti pensa lejer si in timp o sa scapi.
Inspiratie pentru decoratiuni handmade si bunatati: http://craciunonline.wordpress.com/