Setari Cookie-uri

nasi:(

Buna, fetelor. Am vazut ca mai multe persoane, de-a lungul timpului, si-au cautat nasi aici, pe site. Si eu sunt una din acele persoane...mi-as dori din suflet sa gasesc o pereche cu un suflet mare si care ar vrea sa ne naseasca, fiindca nu stiu unde sa mai apelez si la cine..noi stam in Roman, dar nunta va avea loc in Sv, eu fiind de acolo..M-am mutat la Roman fiindca de aici e viitorul meu sot , plus ca mi-am gasit un post in invatamant aici..daca vrea cineva sa-mi asculte strigatul disperat...nu avem pretentii la nimic...doar sa ne fie alaturi in acea zi mare si, poate, cine stie, vom lega si o prietenie frumoasa..noi tare ne-am dori..va pup.
alexutza2x
Postat pe 28 Aprilie 2011 15:05
Neamuri nu aveti? Sunteti orfani? De obicei nasii sunt din familie. Nu stiam ca se poarta nasii gasiti pe net. Mai cautati, poate gasiti. Oricum succes pentru ca aveti nevoie.Si.........casa de piatra.
anigusatu
Postat pe 12 Mai 2011 12:47
De la: alexutza2x, la data 2011-04-28 15:05:19Buna, fetelor. Am vazut ca mai multe persoane, de-a lungul timpului, si-au cautat nasi aici, pe site. Si eu sunt una din acele persoane...mi-as dori din suflet sa gasesc o pereche cu un suflet mare si care ar vrea sa ne naseasca, fiindca nu stiu unde sa mai apelez si la cine..noi stam in Roman, dar nunta va avea loc in Sv, eu fiind de acolo..M-am mutat la Roman fiindca de aici e viitorul meu sot , plus ca mi-am gasit un post in invatamant aici..daca vrea cineva sa-mi asculte strigatul disperat...nu avem pretentii la nimic...doar sa ne fie alaturi in acea zi mare si, poate, cine stie, vom lega si o prietenie frumoasa..noi tare ne-am dori..va pup.


casa de piatra si sa fiti fericiti sa va iubiti...gasiti voi si nasi printre amici cunoscuti etc...
ad__83
Postat pe 12 Mai 2011 13:04
He, heee, nasii platesc popa, nasii cumpara paliura, gentutza (si nu mai tin minte ce din imbracamintea miresei), nasii tre' sa plateasca lautarii cand se iese de la starea civila (ca orice ai face nu scapi de ei...) si or mai fi, dar am uitat...
Asa ! Lumanarile de cununie, cu aranjamentul de rigoare....
Casa de piatra !
luchianramona
Postat pe 12 Mai 2011 15:01
buna!pai eu sunt acum nasa si nasa trebuie sa cumpere voalul miresei,coronita.lantisorul de la gat florile din par....buchetul miresei.floarea mirelui si lumanarile...aha si in plus cadoul mirilor
kudika363614
Postat pe 12 Mai 2011 20:06
De la: kudika363614, la data 2011-05-12 20:06:15buna!pai eu sunt acum nasa si nasa trebuie sa cumpere voalul miresei,coronita.lantisorul de la gat florile din par....buchetul miresei.floarea mirelui si lumanarile...aha si in plus cadoul mirilor


ai facut imprumut la banca sau ai castigat la loto?
geo_refinantat
Postat pe 12 Mai 2011 20:16
De la: kudika363614, la data 2011-05-12 20:06:15buna!pai eu sunt acum nasa si nasa trebuie sa cumpere voalul miresei,coronita.lantisorul de la gat florile din par....buchetul miresei.floarea mirelui si lumanarile...aha si in plus cadoul mirilor

Lantisorul de la gat ? de cand noua "cutuma" ?
ocs
Postat pe 14 Mai 2011 12:12
Si eu sunt in aceeasi situatie....sunt dn galati...ne cautam nasi de 6 luni deja..am luat toti prietenii la rand ....si cunoscutii, mai putin familia...si toata lumea se vaita k nu poate...multi zic k daca nu cumpara voalul si lantisorul sau mai stiu eu ce pt gatit nu sunt nasi...parerea mea e k daca vrei sa fii implinit platesti biserica sa fii implinit in fata lui Dumnezeu k ai facut o pomana k restul ai timp sa cumperi...oricum eu ca viitoare mireasa am banii pregatiti sa imi fac nunta...e pacat sa te dai dupa deget cu cumparatul florilor si lumanarilor, pana acum nu mai cumpara nimeni lantisoare si flori de pus in piept sau farduri si geanta si nu a mai murit lumea...Daca vrei sa fii nas esti oricat de putini bani ai avea.
Galexia_kudika
Postat pe 15 Mai 2011 15:49
Fetelor eu mi as dori sa am sieu fini dar sant din dambovita ....ce sa fecem?

jessika_lsd
Postat pe 15 Mai 2011 17:30
Decat sa luati nasi pe care nu i cunoasteti, de ce nu platiti voi tot si puneti niste prieteni sa va fie nasi?
numarul59
Postat pe 26 Iulie 2011 11:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
foto pentru nunti in Galati 4 De la: Diamond 24 Iulie 2010 22:01
Dansatoare de muzica orientala ! 6 De la: Barbie30 10 Septembrie 2010 23:10
parteneri de religi dferite 21 De la: tudormihaela 9 Aprilie 2010 16:44
Tortul - compozitie 25 De la: Diamond 24 Iulie 2010 02:17
un vot si ptr mine 1 De la: kyry 28 Mai 2009 13:33