Setari Cookie-uri

sta cu mine doar pentru sex?

Am deschis acest subiect pentru a afla parerea voastra . Sunt cu prietenul meu de ceva timp si fata de alte relatii pe care le-am mai avut "partenerul" nu era atat de indiferent . Inainte de a fi impreuna , ne mai intanleam si era foarte atent cu mine , dragutz , "iubaret" , dar de vreo 2 saptamani este foarte rece .. daca ne certam cand ii reprosez asta si nu il mai sun 2-3 zile, ma suna el parca nu sar fi intamplat nimic si ma ia cu vrajeala lui si imi trece . El a fost implicat intr-o relatie in care parintii fetei nu erau de acor cu el si sau despartit din cauza asta ( tinea foarte mult la fata ) . Si acum ea ii trimite msj si mai vb ku ea la tel si nustiu ce sa fac , oare sa pun punct relatiei ? .. m-am gandit de multe ori sa nu-l mai caut sau sa ii mai rsp la tel dar imi place enorm si nustiu ce sa fac ... Va rog sa-mi dati niste sfaturi .. :*:*:*
iub_deea
Postat pe 29 Aprilie 2011 16:06
iub_deea

ar trebui sa vorbesti cu el daca fata aceea mai face parte din viata lui si daca da, daca mai tine la ea.
relatiile care se termina asa sunt greu de uitat insa asta nu inseamna ca nu il poti cuceri;)
eu cred ca cea mai frumoasa alegere ar fi sa vb cu el caci altfel degeaba te chinui cu intrebari si idei. El e singurul care te poate lamuri ce se intampla cu el si cu voi.
Iar decat sa fi luata in gluma mai bine treci peste... un baiat care e glumet e glumet si face sa rada implicit persoana alaturi de care are o conversatie, daca el nu face altceva decat sa te sicaneze nu ai de unde sa stii daca el chiar pune suflet.
astept raspunsul cu decizia ta si ce s-a intamplat.

pupici
yomarissaly
Postat pe 29 Aprilie 2011 18:48
De la: iub_deea, la data 2011-04-29 16:06:05Am deschis acest subiect pentru a afla parerea voastra . Sunt cu prietenul meu de ceva timp si fata de alte relatii pe care le-am mai avut "partenerul" nu era atat de indiferent . Inainte de a fi impreuna , ne mai intanleam si era foarte atent cu mine , dragutz , "iubaret" , dar de vreo 2 saptamani este foarte rece .. daca ne certam cand ii reprosez asta si nu il mai sun 2-3 zile, ma suna el parca nu sar fi intamplat nimic si ma ia cu vrajeala lui si imi trece . El a fost implicat intr-o relatie in care parintii fetei nu erau de acor cu el si sau despartit din cauza asta ( tinea foarte mult la fata ) . Si acum ea ii trimite msj si mai vb ku ea la tel si nustiu ce sa fac , oare sa pun punct relatiei ? .. m-am gandit de multe ori sa nu-l mai caut sau sa ii mai rsp la tel dar imi place enorm si nustiu ce sa fac ... Va rog sa-mi dati niste sfaturi .. :*:*:*


Cumparati un shotgun.Garantez ca va fi foarte incantat sa vorbeasca cu tine.
Sicci
Postat pe 10 Mai 2011 18:17
Cred ca nici el nu stie ce vrea si de care dintre voi doua ii place. Ar trebui sa ii spui direct ca nu iti place atitudinea lui si daca nu ia nici o atitudine, da-i papucii. Chiar vrei sa fii a treia roata la bicicleta?
Eva32
Postat pe 18 Mai 2011 01:17
stiu ca iubirea e mai puternica, dra daca nu te iubeste, oricum odata si odata se va rupe
si atunci?
e mai bine sa alerge el dupa tine si sa te faca fericita, decat sa alergi tu dupa el si sa fii ranita
moniche
Postat pe 19 Mai 2011 09:45
multumesc pentru sfaturile voastre :* .. nu am stat cu el de vorba serios .. dar totusi am lasat-o mai moale ceea ce pt mine este f mult ... sper sa reusesc sa-l uit .. dar imi va lua ceva timp .. ms mult tuturor :*:**:
iub_deea
Postat pe 28 Mai 2011 12:53
Intreaba`l cu cine si ce`l face fericit.
Elyaa
Postat pe 19 Iunie 2011 19:50
De la: iub_deea, la data 2011-04-29 16:06:05Am deschis acest subiect pentru a afla parerea voastra . Sunt cu prietenul meu de ceva timp si fata de alte relatii pe care le-am mai avut "partenerul" nu era atat de indiferent . Inainte de a fi impreuna , ne mai intanleam si era foarte atent cu mine , dragutz , "iubaret" , dar de vreo 2 saptamani este foarte rece .. daca ne certam cand ii reprosez asta si nu il mai sun 2-3 zile, ma suna el parca nu sar fi intamplat nimic si ma ia cu vrajeala lui si imi trece . El a fost implicat intr-o relatie in care parintii fetei nu erau de acor cu el si sau despartit din cauza asta ( tinea foarte mult la fata ) . Si acum ea ii trimite msj si mai vb ku ea la tel si nustiu ce sa fac , oare sa pun punct relatiei ? .. m-am gandit de multe ori sa nu-l mai caut sau sa ii mai rsp la tel dar imi place enorm si nustiu ce sa fac ... Va rog sa-mi dati niste sfaturi .. :*:*:*

cam de cat timp esti cu el??
steffy91
Postat pe 19 Iunie 2011 19:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatie 24 De la: 2 Septembrie 2014 15:28
Prietena care foloseste pozele alteia pe site-uri de socializare. 19 De la: nicolagrozava 16 Mai 2015 06:41
ajutor ca nu mai inteleg nimic 56 De la: miruna09 7 Noiembrie 2009 18:26
fosta iubita a actualului iubit 67 De la: missalexandra 20 Octombrie 2013 11:55
A-ti apela vreodata la TEST DE FIDELITATE? 33 De la: 2 Septembrie 2014 15:21