Setari Cookie-uri

Monotonie..plictiseala?

Povestea e scurta..5 ani de relatie...momente placute au fost; certuri..ca in orice alt cuplu.Momentan am ramas amandoi fara servici.Acum o saptamana imi spune ca nu mai stie ce vrea..este plictisit de tot...viata,lume,relatie.Nu mai stie ca vrea de la relatie..l-am intrebat daca eista cineva..mi-a spus ca ii place de o tipa(mai mult decat atat nu a fost).
Acum3 ani de zile la fel..cam aceasi situatie..insa tipa era diferita .Ce sa fac..De iubit il iubesc,dar nu stiu ce sa fac.As dori sa stiu opinia voastra!
itcocprincess
Postat pe 1 Iunie 2011 10:24
Nu inteleg,de ce tine-ti atat de relatiile deja obosite?Nu ma lua cu iubirea....ca se duce dracu orice iubire in fata nepasarii lui si mai ales cand vine si bomboana de pe coliva,o alta tipa care ii place!
Barbie30_
Postat pe 1 Iunie 2011 10:29
De la: itcocprincess, la data 2011-06-01 10:24:27Povestea e scurta..5 ani de relatie...momente placute au fost; certuri..ca in orice alt cuplu.Momentan am ramas amandoi fara servici.Acum o saptamana imi spune ca nu mai stie ce vrea..este plictisit de tot...viata,lume,relatie.Nu mai stie ca vrea de la relatie..l-am intrebat daca eista cineva..mi-a spus ca ii place de o tipa(mai mult decat atat nu a fost).
Acum3 ani de zile la fel..cam aceasi situatie..insa tipa era diferita .Ce sa fac..De iubit il iubesc,dar nu stiu ce sa fac.As dori sa stiu opinia voastra!


Cum te-ai simtit cand ti-a spus( de doua ori) ca place alta tipa?? Woww! Din ce aluat esti facuta? Nu te simti umilita? Chiar nu simti , asa, ca te apuca toti dracii si-ti vine sa-i spui: " cara-te, dracului, la aia si lasa-ma in pace"????Iti spune ca s-a saturat, ca ii place de alta si tu tragi de el ca de caine mort??? De ce trebuie sa lupti doar tu pt aceasta relatie? Te-ai saturat, du-te, tata, invartindu-te!
mimi_ca29
Postat pe 1 Iunie 2011 10:41
De la: mimi_ca29, la data 2011-06-01 10:41:54
De la: itcocprincess, la data 2011-06-01 10:24:27Povestea e scurta..5 ani de relatie...momente placute au fost; certuri..ca in orice alt cuplu.Momentan am ramas amandoi fara servici.Acum o saptamana imi spune ca nu mai stie ce vrea..este plictisit de tot...viata,lume,relatie.Nu mai stie ca vrea de la relatie..l-am intrebat daca eista cineva..mi-a spus ca ii place de o tipa(mai mult decat atat nu a fost).
Acum3 ani de zile la fel..cam aceasi situatie..insa tipa era diferita .Ce sa fac..De iubit il iubesc,dar nu stiu ce sa fac.As dori sa stiu opinia voastra!


Cum te-ai simtit cand ti-a spus( de doua ori) ca place alta tipa?? Woww! Din ce aluat esti facuta? Nu te simti umilita? Chiar nu simti , asa, ca te apuca toti dracii si-ti vine sa-i spui: " cara-te, dracului, la aia si lasa-ma in pace"????Iti spune ca s-a saturat, ca ii place de alta si tu tragi de el ca de caine mort??? De ce trebuie sa lupti doar tu pt aceasta relatie? Te-ai saturat, du-te, tata, invartindu-te!


Te-ai gandit ca n-are unde sa se duce??
Multe nu se despart de ,,iubirea vetii" lor din cauza asta.Stau si-o lalaiesc asa la nesfarsit.

Helll, Mimi
Valy90
Postat pe 1 Iunie 2011 10:49
De la: Valy90, la data 2011-06-01 10:49:34Te-ai gandit ca n-are unde sa se duce??
Multe nu se despart de ,,iubirea vetii" lor din cauza asta.Stau si-o lalaiesc asa la nesfarsit.

Helll, Mimi


Daca e asa, e trist; dar ea a spus ca il iubeste, nu ca nu are posibilitati. Daca am citit eu bine, spunea ca au ramas fara serviciu. Oare din ce traiesc?

In fine, poate vine ea si ne lamureste. Buna si tie, Valy!
mimi_ca29
Postat pe 1 Iunie 2011 10:55
Sunt de acord cu mimi aici.

Dar stiu cupluri care, daca se despart, nu pot plati chiria de unii singuri si sunt nevoiti sa se intoarca prin orasele de bastina. Chestia asta se poate aplica la amandoi aici, nu doar la ea. Dar si eu astept lamuriri
kudika_pudika
Postat pe 1 Iunie 2011 11:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
produse cosmetice de la Marea Moarta 3 De la: kudika_11262 8 Mai 2016 01:26
PESTE 70% DIN pib-UL AUSTRIEI PLEACA DE LA NOI DIN TARAR HAI SA DAM MANA CU MAN A AVETI MASINA . 1 De la: kudika023849 15 Ianuarie 2011 00:17
Bisexuala 34 De la: cuplu26 15 Aprilie 2011 20:28
ascendent 4 De la: kudika389905 1 Februarie 2015 19:57
vreau sa ma ingras 65 De la: utad 3 August 2010 22:43