Setari Cookie-uri

ma sufoc din gat...

am o problema..Sunt in spania,nu am momentan contract,deci nu pot merge la un medic,am fost la un medic particular cu senzatie de sufocare si dificultate la inghitit...am tot citit pe internet si ma cam ingrijoreaza,cum k ar putea fi ceva grav...am fost la un medic particular,mia dat 6 zile de antibiotic,a zis k nu vede sa am probleme in gat,dar parca ma simt tot mai rau...peste 2 saptamani v-oi merge in tara si o sa merg sa imi fac o biorezonanta,dar pana atunci as dori un sfat,poate a mai trecut cineva prin asa ceva...e cea ingrijorator sau chiar trebuie sa imi fac griji?...
tzutzy29
Postat pe 2 Iunie 2011 20:45
De la: tzutzy29, la data 2011-06-02 20:45:10am o problema..Sunt in spania,nu am momentan contract,deci nu pot merge la un medic,am fost la un medic particular cu senzatie de sufocare si dificultate la inghitit...am tot citit pe internet si ma cam ingrijoreaza,cum k ar putea fi ceva grav...am fost la un medic particular,mia dat 6 zile de antibiotic,a zis k nu vede sa am probleme in gat,dar parca ma simt tot mai rau...peste 2 saptamani v-oi merge in tara si o sa merg sa imi fac o biorezonanta,dar pana atunci as dori un sfat,poate a mai trecut cineva prin asa ceva...e cea ingrijorator sau chiar trebuie sa imi fac griji?...

sa-ti faci griji ingrijoratoare...
BEL_AMY1
Postat pe 2 Iunie 2011 20:53
Ce raspuns!Mai bine taceai..omul isi spune problemele si tu vi si trantesti un raspuns flegmatic,ce dracu cauti aici?
Parerea mea e sa meri la un medic..nu ti mai face atatea griji pripite totul se rezolva dak te duci din timp la medic...de mult ori si eu m am panicat f tare si nu era nimic grav!
bellaaa_healthy
Postat pe 23 Iunie 2011 12:06
Ce raspuns!Mai bine taceai..omul isi spune problemele si tu vi si trantesti un raspuns flegmatic,ce dracu cauti aici?
Parerea mea e sa meri la un medic..nu ti mai face atatea griji pripite totul se rezolva dak te duci din timp la medic...de mult ori si eu m am panicat f tare si nu era nimic grav!
bellaaa_healthy
Postat pe 23 Iunie 2011 12:06
du-te si te cauta la tiroida...nu-i de joaca
pusha2
Postat pe 26 Iunie 2011 11:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
test de sarcina fals pozitiv 35 De la: kudika_973623 24 Martie 2015 15:22
Water Park detalii va rog frumos 1 De la: Deeliaaaa 27 Iulie 2011 13:43
ce parere aveti despre pozele postate? 21 De la: kudika_29054 11 Aprilie 2013 11:13
vand extensii 2 De la: MONSENIORUL 8 Ianuarie 2012 18:44
limitele normalului intr-o relatie 19 De la: scumpica13 9 Octombrie 2011 20:29