Setari Cookie-uri

nu pot inghiti si ma sufoc..

am o problema..Sunt in spania,nu am momentan contract,deci nu pot merge la un medic,am fost la un medic particular cu senzatie de sufocare si dificultate la inghitit...am tot citit pe internet si ma cam ingrijoreaza,cum k ar putea fi ceva grav...am fost la un medic particular,mia dat 6 zile de antibiotic,a zis k nu vede sa am probleme in gat,dar parca ma simt tot mai rau...peste 2 saptamani v-oi merge in tara si o sa merg sa imi fac o biorezonanta,dar pana atunci as dori un sfat,poate a mai trecut cineva prin asa ceva... chiar trebuie sa imi fac griji?...
tzutzy29
Postat pe 2 Iunie 2011 20:47
Buna seara prietene , nu doresc sa te ingrijorez dar am cunoscut pe cineva cu cazul asemanator tie, dar nu sa dus la doctor crezand ca o sa treaca dar nu a trecut , si a trebuit sa se opereze in Bucuresti . este din cauza stresului foarte mare , acum este mult mai bine . Dar dumneavoastra sa mergeti din timp la doctor sa nu va fie frica si sa mergeti cat de repede posibil.
kudika326429
Postat pe 24 Iunie 2011 22:55
De la: tzutzy29, la data 2011-06-02 20:47:07am o problema..Sunt in spania,nu am momentan contract,deci nu pot merge la un medic,am fost la un medic particular cu senzatie de sufocare si dificultate la inghitit...am tot citit pe internet si ma cam ingrijoreaza,cum k ar putea fi ceva grav...am fost la un medic particular,mia dat 6 zile de antibiotic,a zis k nu vede sa am probleme in gat,dar parca ma simt tot mai rau...peste 2 saptamani v-oi merge in tara si o sa merg sa imi fac o biorezonanta,dar pana atunci as dori un sfat,poate a mai trecut cineva prin asa ceva... chiar trebuie sa imi fac griji?...
Fulg-de-nea
Postat pe 24 Iunie 2011 23:20
De la: Flowers, la data 2011-06-24 23:20:39
De la: tzutzy29, la data 2011-06-02 20:47:07am o problema..Sunt in spania,nu am momentan contract,deci nu pot merge la un medic,am fost la un medic particular cu senzatie de sufocare si dificultate la inghitit...am tot citit pe internet si ma cam ingrijoreaza,cum k ar putea fi ceva grav...am fost la un medic particular,mia dat 6 zile de antibiotic,a zis k nu vede sa am probleme in gat,dar parca ma simt tot mai rau...peste 2 saptamani v-oi merge in tara si o sa merg sa imi fac o biorezonanta,dar pana atunci as dori un sfat,poate a mai trecut cineva prin asa ceva... chiar trebuie sa imi fac griji?...

kudicaa asta.. sterge tot..
da e cazul sa iti faci griji..mergi la un control mai amanuntit..problemele astea apar de la stomac..cauza e stresul...mergi urgent sa nu ajungi la oparatie..succes!
Fulg-de-nea
Postat pe 24 Iunie 2011 23:24
si eu asemenea problema.sunt o persoana depresiva si de fiecare data cand is stresata mi se intampla sa am un nod in gat si sa nu pot espira.eu iau niste pastile COAXIL.si imi revin.
bambola
Postat pe 27 Iunie 2011 11:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 1 De la: rely83 30 Septembrie 2010 08:30
buna este vorba de diferenta de varsta intre 2 oameni 5 De la: kudika038121 9 Aprilie 2013 07:30
Cu sida sau fara? 83 De la: NeSfaNtu 17 Ianuarie 2011 08:24
Durere unei mame 6 De la: doinitaeda 13 Ianuarie 2014 13:36
Sa fie bebe?? 9 De la: Delia-Maya 11 August 2014 08:18