Setari Cookie-uri

Planificare Familiara

Avortul - o crima cu sange rece
Implicatiile etice si morale

asa cum citam de pe siteul http://www.calmens.ro/avortul-o-crima-cu-sange-rece.php pentru o planificare a nr de viermi pe care doriti sa-i impingeti afara, ne cutremura cat de mult adevar se afla in propozitia
Adesea este invocata saracia. "Ce sa fac cu el daca nu am casa, nu am serviciu si abia ma descurc singura?"
"daca nu e timpul pentru a avea un copil din pricina facultatii,liceului,,,si mai putin a rusinii ca,rad fetele de burtica mea "
"Am spus ca aceste argumente sunt naucitoare pentru ca nu pot sa inteleg cum o mama alege sa ia viata propriului copil pentru ca e prea saraca "
asa cum orice drac face pe plac , voi face si eu, mai mult pe plac,ca un drac impielitat ce sunt
...mai bine nu,,,
nu exista femeie care sa nu regrete ca a avortat,asa cum nu exista om ,care,apucandu-se de fumat,sa nu ajunga a regreta acest lucru... aici se naste intrebarea..De ce iti faci rau,daca stii ca e rau ce faci? ..
vin cu dragoste catre Dumneavoastra care ati facut acest lucru desavarsit de grav,avortul, cu un sfat care sa va ajuta a ca curati cat de cat... : nu judeca pe cel din fata ta,pentru greseala lui, daca tu, ai gresit mai mult decat el,,mai ales,,implicata intr-un avort. Dupa cum spune si rugaciunea Tatal nostru..si ne iarta noua greselile noastre,precum si noi iertam gresitilor nostri
pentru orice sfat doriti,cu mare caldura va ajut ,mattdanny@live.com
sfat pentru relatie mai dulce decat razbunarea e iertarea...

Mihaela214
Postat pe 12 Iunie 2011 19:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cearcane 21 De la: polin 8 Decembrie 2011 22:20
fetelor .....sfat va rog...:) 3 De la: kudika094196 19 August 2011 23:28
ce este mai trist:(( 21 De la: kudika1993 6 Noiembrie 2010 22:28
testul papanicolau 12 De la: karmen27 11 Februarie 2015 20:04
Sex anal 3 De la: kudika_1012147 14 Iunie 2016 07:07