Setari Cookie-uri

Ce se intampla?

Nu e prima data cand patesc ceva asemanator si deja am semne de intrebare.Oare am o problema? De ce fug baietii care-mi plac? Cunosc un baiat de mult timp dar niciodata nu am vrut sa ma bag in seama, desii mi-a atras atentia de mai mult timp. Acum cateva zile ... prin intermediul unei nunti am avut ocazia sa stam de vorba... m-a condus acasa, a venit de m-a luat cu masina sa mergem la nunta, acolo ne gaseam mai multi prieteni, am stat la aceeasi masa... pe timpul serii am mai discutat, m-a condus dimineata el acasa... A doua zi, am vorbit putin prin mesaje, ne-am vazut, acolo erau mai multi prieteni si eu dupa cateva ore am plecat. Mi-a dat mesaj si am iesit de m-am intalnit cu el. `intalnirea a durat vreo 4 ore`, dar eu dupa vreo 2 ore vroiam sa plec pt ca a ma trezeam dimineata si aveam treaba. El tot a insistat sa mai stau si sa mai stau, am tot stat de vorba, am vorbit vrute si nevrute .... s-a aratat interesat fata de mine.. in mare a fost ok. Dar de a doua zi nu a mai dat nimic, ce s-a intamplat? Asa de tare l-am speriat, dar cu ce?
kudika371658
Postat pe 10 Iulie 2013 23:51
De la: kudika371658, la data 2013-07-10 23:51:36 Nu e prima data cand patesc ceva asemanator si deja am semne de intrebare.Oare am o problema? De ce fug baietii care-mi plac? Cunosc un baiat de mult timp dar niciodata nu am vrut sa ma bag in seama, desii mi-a atras atentia de mai mult timp. Acum cateva zile ... prin intermediul unei nunti am avut ocazia sa stam de vorba... m-a condus acasa, a venit de m-a luat cu masina sa mergem la nunta, acolo ne gaseam mai multi prieteni, am stat la aceeasi masa... pe timpul serii am mai discutat, m-a condus dimineata el acasa... A doua zi, am vorbit putin prin mesaje, ne-am vazut, acolo erau mai multi prieteni si eu dupa cateva ore am plecat. Mi-a dat mesaj si am iesit de m-am intalnit cu el. `intalnirea a durat vreo 4 ore`, dar eu dupa vreo 2 ore vroiam sa plec pt ca a ma trezeam dimineata si aveam treaba. El tot a insistat sa mai stau si sa mai stau, am tot stat de vorba, am vorbit vrute si nevrute .... s-a aratat interesat fata de mine.. in mare a fost ok. Dar de a doua zi nu a mai dat nimic, ce s-a intamplat? Asa de tare l-am speriat, dar cu ce?



Nu l-ai speriat cu nimic,ai rabdare!!!Sa iti dea,ce anume??????? Nu te-a mai cautat,nu??????Si unde este problema????Daca va dori sa te mai intalneasca,va sti cum sa te contacteze,daca nu,nu ramane!!!!Si incearca ,ca in momentul intalnirii cu cineva,sa te detasezi de toate problemele,chiar casnice fiind!!!
kudika_15804
Postat pe 11 Iulie 2013 08:07
draga mea daca locuiti la sat,e si normal ca baiatul sa fie ocupat si retinut de parinti cu treburile gospodaresti.Ai rabdare pana pana sambata cand veti merge la disco si-ti va face invitatie!
Titanika
Postat pe 11 Iulie 2013 08:13
De la: kudika371658, la data 2013-07-10 23:51:36 Nu e prima data cand patesc ceva asemanator si deja am semne de intrebare.Oare am o problema? De ce fug baietii care-mi plac? Cunosc un baiat de mult timp dar niciodata nu am vrut sa ma bag in seama, desii mi-a atras atentia de mai mult timp. Acum cateva zile ... prin intermediul unei nunti am avut ocazia sa stam de vorba... m-a condus acasa, a venit de m-a luat cu masina sa mergem la nunta, acolo ne gaseam mai multi prieteni, am stat la aceeasi masa... pe timpul serii am mai discutat, m-a condus dimineata el acasa... A doua zi, am vorbit putin prin mesaje, ne-am vazut, acolo erau mai multi prieteni si eu dupa cateva ore am plecat. Mi-a dat mesaj si am iesit de m-am intalnit cu el. `intalnirea a durat vreo 4 ore`, dar eu dupa vreo 2 ore vroiam sa plec pt ca a ma trezeam dimineata si aveam treaba. El tot a insistat sa mai stau si sa mai stau, am tot stat de vorba, am vorbit vrute si nevrute .... s-a aratat interesat fata de mine.. in mare a fost ok. Dar de a doua zi nu a mai dat nimic, ce s-a intamplat? Asa de tare l-am speriat, dar cu ce?


Hmm, sunt mai multe chestii de luat in calcul: depinde ce ati discutat si ce pareri ai avut fata de anumite subiecte, s-ar putea ca unele pareri de-ale tale sa-l fi pus pe ganduri si, mai e posibil, ca el sa creada ca tu esti o fata inabordabila, care nu e interesata de el.

Parerea mea e ca ar fi cel mai bine daca l-ai intreba pe el, de ce nu mai da niciun semn de viata. Sper sa-ti dea un raspuns cat mai sincer.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 11 Iulie 2013 08:17
inceputul a ceva nou e mereu greu
yumy
Postat pe 11 Iulie 2013 08:23
De aici e dilema... daca stam in aceeasi zona, avem prieteni comuni ne vedem in fiecare seara, dar de atunci ne salutam ca si inainte si cam atat. Imi e clar... ceva s-a intamplat!
kudika371658
Postat pe 11 Iulie 2013 11:45
De la: kudika371658, la data 2013-07-11 11:45:58De aici e dilema... daca stam in aceeasi zona, avem prieteni comuni ne vedem in fiecare seara, dar de atunci ne salutam ca si inainte si cam atat. Imi e clar... ceva s-a intamplat!


Probabil ca, in urma discutiilor purtate cu tine, si-a dat seama ca nu esti potrivita pentru el.

Un barbat cand e interesat de o femeie intotdeauna va incerca sa fie in preajma ei, s-o sune, sa se vada cu ea etc etc, nu face asta, nu (mai) e interesat.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 12 Iulie 2013 16:11
La cateva zile dupa ce v-am spus de ceea ce mi se intampla , m-am intalnit cu el si de atunci suntem impreuna.
kudika371658
Postat pe 7 August 2013 16:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Imi place un barbat casatorit 9 De la: kudika_976877 25 Noiembrie 2014 12:46
sa ma razbun sau nu? 41 De la: healthy016516 14 Septembrie 2010 17:08
Buna. 24 De la: nicegirl 26 Martie 2013 16:29
SAP, Bai Termale, si alte locuri unde poti face baie in apa calda 12 De la: battleofwits 11 Octombrie 2014 12:43
Alegerea Unei Vieti Fara Datorii, & Totusi Atentia Celor Din Jur.. !! 5 De la: panczikaroly 22 Mai 2014 22:27