Setari Cookie-uri

URA!...Am absolvit Engleza la Eurocor! COOL!

Hello tuturor...

Am avut eu o pauza cam lunga de forumat, but was really important
Am absolvit cursuri eurocor, cel de engleza incepatori si ma simt super ok...d-abia astept sa merg la programul fata-n fata, ca sa iau si diploma finala, da' probabil in toamna...
acu simt ca vreau sa merg la mareeeeeeee la mare departare de casa, si la plaja...

Daca inainte mi se parea ceva plictisitor ideea de a invata la varste inaintate, acu' chiar ca simt ca ma inselasem...Si cand ma gandesc la rezultatele de la bac de anu' asta...
Adevarul este ca imi trebuie engleza la munca si chiar ca nu ma descurcasem inainte.

Good luck everybody!
kudika228464
Postat pe 5 Iulie 2011 11:56
Buna!

Nici eu n-am mai intrat de mult pe forum, am avut o perioada "neagra" la birou...

Oricum, felicitari ca ai absolvit cursuri eurocor de engleza.
Nu stiu exact cand au ei sesiunile alea fata-n fata...vezi pe site-ul lor sau mai bine intreaba-i.

Good luck!
kudika228826
Postat pe 8 Iulie 2011 12:09
Blondy, stii ceva de programele fata-n fata de la cursuri eurocor, cam cat costa si cum as putea sa aflu cand o sa fie cel de engleza? Tu n-ai terminat inca, nu?

Mersi
kudika228464
Postat pe 11 Iulie 2011 16:06
Eu mai am ceva, am optat pentru un ritm mai lent...oricum am apreciat cursuri eurocor tocmai pentru posibilitatea de a opta ritmul de studiu...Bravo tie ca ai fost mai harnicutza ...
Din cate stiu eu te-ar costa ceva in jur de 200-300 lei noi, adica si cursurile intensive si comisia tot, dar cred ca depinde de curs.
Oricum e bine sa te interesezi din timp. Eventual suna la relatii clienti, cred ca e cel mai sigur...

Bafta
kudika228826
Postat pe 12 Iulie 2011 13:27
Buna dinnou Blondy,
How are u?

M-am interesat la cursuri Eurocor si de prin toamna o sa inceapa in fortza programele alea fata-n fata...Eu merg sigur, daca tot am terminat cursul, macar sa iau si diploma aia recunoscuta international...
Daca vrei sa prinzi sesiunile din toamna, ca ziceai tu ca ai luat/o cam lent sa stii ca poti sa-ti schimbi ritmul...Cica iti dau si un discount daca iei restul de materiale intr-o singura expeditie...

Dupa cum vezi, am venit cu mobilizarea...
kudika228464
Postat pe 19 Iulie 2011 16:25
NU-i rau ca mai vine cineva cu mobilizarea...


Adevarul este ca m-am cam lasat pe "tanjeala" cu toate, chiar si cu acele cursuri eurocor, pe care de altfel le fac de placere...sunt relaxante...Cred ca e de vina oboseala acumulata in ultima vreme la munca...De abea stept concediul

Sper sa-mi revin apoi...
kudika228826
Postat pe 26 Iulie 2011 09:19
De la: kudika228464, la data 2011-07-19 16:25:50Buna dinnou Blondy,
How are u?

M-am interesat la cursuri Eurocor si de prin toamna o sa inceapa in fortza programele alea fata-n fata...Eu merg sigur, daca tot am terminat cursul, macar sa iau si diploma aia recunoscuta international...
Daca vrei sa prinzi sesiunile din toamna, ca ziceai tu ca ai luat/o cam lent sa stii ca poti sa-ti schimbi ritmul...Cica iti dau si un discount daca iei restul de materiale intr-o singura expeditie...

Dupa cum vezi, am venit cu mobilizarea...


Ceea ce nu-mi place la Eurocor, este ca iti lasa impresia ca esti tu cel avantajat si ca lumea lor sa invarte in jurul tau sa-ti fac pe plac. Nimic adevarat!
Pentru cateva milioane de lei platesti ceva ce poti gasi gratuit, cursuri de engleza, cursuri de gradinarit.
Am facut cu ceva timp in urma, comanda de doua cursuri; initiere in calculatoare si gradinarit. Informatiile aflate in cele doua brosuri, le gasesti atat de simplu in lumea virtuala incat te intrebi daca cei care comanda de la ei sunt constienti de valoarea lipsa a cursurilor, iar diploma sau asa-zisa diploma care este o bucatica de hartie, nu are absolut nici o valoare.
anageo25
Postat pe 26 Iulie 2011 09:50
cursul de engleza de la eurocor (copii,incepatori,intermediar,avansati) cu toate cd-urile mp3 si cartile pdf ,deci toate aceste cursuri de engleza complete se gasesc pe torrentz.com ,intrati si cautati dupa "engleza" si e primul rezultat :
Curs de engleza audio eurocor - 3793 MB :http://torrentz.eu/search?f=ENGLEZA

eu l-am descarcat azi dimineata cu utorrent in 40 de minute (deci tot torentul,toate cursurile de engleza-am 20 MB/s viteza).

http://thepiratebay.se/torrent/6055351
kudika_17777
Postat pe 7 Octombrie 2012 18:32
ai pefecta dreptate,
kudika_31697
Postat pe 14 Martie 2013 14:03
Salut! Cum as putea avea si eu cursurile eurocor? Nu ma pricep la downlad....Sunt spdispus sa platesc pentru ele.Doresc sa le am pe un card si sa le citesc pe un E-reader.Merci.
kudika_1038502
Postat pe 31 August 2019 14:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Curs - Procesul de Negociere 2 De la: kudika026118 17 Aprilie 2011 17:51
CURS FORMARE IMBOGATIREA RELATIEI DE CUPLU: 26-27 FEB. 2011 1 De la: kudika310794 27 Ianuarie 2011 13:05
WORKSHOP FANTEZIA SEXUALA SI MOTIVATIA SEXUALA 12.06.10 1 De la: aquamarin 14 Mai 2010 15:53
Ce parere aveti despre cursurile de dezvoltare personala si citire rapida? 1 De la: Carmaencita 31 Martie 2009 10:48
Castiga bani de acasa, rapid si sigur !!! 1 De la: kudika506955 14 Februarie 2012 09:43