Setari Cookie-uri

o sa realizeze?

Buna....trec prin mom dificile..Ne am iubit mult...inca ma iubeste dar dintr o prostie ne am desp...eu nu am vrut....el se pare s a lasat influentat..Stiu k ii era dor de vremurile cand era singur si iesea cu prietenii si se distra fara sa aibe ;obligatii;...Tin sa mentionez ca prietenii lui cei mai buni nu au prietena...in fine sunt mai multe chestii pe care voi nu le stiti...si ve-ti fi de parere ca nu ma iubeste si astea...dar eu nu vreau sa stiu asta..vreau sa stiu daca vi s a intamplat sa va paraseasca iubirea vietii voastre(iar voi pt ei/ele sa fiti iubirea lor) pt distractie,alte fete/baieti...si dupa un timp sa regrete.....Sa regrete ca si a lasat iubirea,ca v-a pierdut....
Deeliaaaa
Postat pe 15 Iulie 2011 15:47
m-a luat plansu' si nici macar o batista n-am sa-mi imprumute cineva o bucatica de cearsaf
miss_darine
Postat pe 15 Iulie 2011 15:56
pentru mine chestia asta cu "te iubesc" , dar te las pentru iesitul si distractiile cu prietenii este de neinteles....
contesina
Postat pe 15 Iulie 2011 15:59
De la: contesina, la data 2011-07-15 15:59:59pentru mine chestia asta cu "te iubesc" , dar te las pentru iesitul si distractiile cu prietenii este de neinteles....

n-ai o batistuta?
miss_darine
Postat pe 15 Iulie 2011 16:01
1. Nu, nu mi s-a intamplat si..

2. Nu te iubeste, sac
ilumax_76
Postat pe 15 Iulie 2011 16:02
De la: miss_darine, la data 2011-07-15 15:56:51 m-a luat plansu' si nici macar o batista n-am sa-mi imprumute cineva o bucatica de cearsaf



o manecuta de la tricoul meu ???
am terminat si eu batistele intre timp .....
contesina
Postat pe 15 Iulie 2011 16:02
De la: miss_darine, la data 2011-07-15 16:01:55
De la: contesina, la data 2011-07-15 15:59:59pentru mine chestia asta cu "te iubesc" , dar te las pentru iesitul si distractiile cu prietenii este de neinteles....

n-ai o batistuta?


Am eu una, dar e fuulll.
doi_ochi_caprui
Postat pe 15 Iulie 2011 16:18
Nu incepeti cu rautati...Oricine are momente in viata lui...si acum sunt sigura ca este o perioada trecatoare...eu imi vad de viata mea ,,am incetat sa l mai caut...dar a fost pt mn primul baiat din viata mea si l am iubit....ne am iubit...si am auzit mai mlte povesti unde realiza ce a pierdut ....
Deeliaaaa
Postat pe 15 Iulie 2011 16:22
De la: kudika406632, la data 2011-07-15 16:22:11Nu incepeti cu rautati...Oricine are momente in viata lui...si acum sunt sigura ca este o perioada trecatoare...eu imi vad de viata mea ,,am incetat sa l mai caut...dar a fost pt mn primul baiat din viata mea si l am iubit....ne am iubit...si am auzit mai mlte povesti unde realiza ce a pierdut ....


Tu ce vrei pana la urma?
doi_ochi_caprui
Postat pe 15 Iulie 2011 16:26
Am specificat cand am scris topicul....Dac vi s-a intamplat sa regret dupa ce v a parasit...sau daca ati regretat dupa ce ati parasit pe cnva..Daca v ati dat seama prea tarziu ce ati pierdut
Deeliaaaa
Postat pe 15 Iulie 2011 16:29
De la: kudika406632, la data 2011-07-15 16:29:41Am specificat cand am scris topicul....Dac vi s-a intamplat sa regret dupa ce v a parasit...sau daca ati regretat dupa ce ati parasit pe cnva..Daca v ati dat seama prea tarziu ce ati pierdut


Scrie draga si tu ca oamenii.
Ce tot va kkti pe voi cu limbajul de mess?
doi_ochi_caprui
Postat pe 15 Iulie 2011 16:35
De la: kudika406632, la data 2011-07-15 16:29:41Am specificat cand am scris topicul....Dac vi s-a intamplat sa regret dupa ce v a parasit...sau daca ati regretat dupa ce ati parasit pe cnva..Daca v ati dat seama prea tarziu ce ati pierdut


Eu ti-am raspuns deja. Nu te satisface doar unu, ha? La raspuns ma refeream
ilumax_76
Postat pe 15 Iulie 2011 16:36
De la: ilumax_76, la data 2011-07-15 16:36:27
De la: kudika406632, la data 2011-07-15 16:29:41Am specificat cand am scris topicul....Dac vi s-a intamplat sa regret dupa ce v a parasit...sau daca ati regretat dupa ce ati parasit pe cnva..Daca v ati dat seama prea tarziu ce ati pierdut


Eu ti-am raspuns deja. Nu te satisface doar unu, ha? La raspuns ma refeream


Da, la raspuns te referi, sigur, sigur.
doi_ochi_caprui
Postat pe 15 Iulie 2011 16:38
buna!

Eu cred ca astea sunt copilarii din partea lui.. cati ani are el? Nu mi se pare normal ca tot timpul sa stea cu prietenii si sa te lase pe tine. Ori te iubeste si iti arata ca tine la tine, ori se duce cu prietenii si sta la palavrageala..sau ce distractii o fi vrand el.

Sincer, eu zic ca un barbat ce isi respecta iubita are grija de ea, ca sa nu sufere. Pentru mine ar fi un motiv de despartire sa tot aleaga prietenii, si nu stiu daca as regreta dupa..pentru ca nu sunt dispusa sa stau in postura de a-l astepta acasa, in fiecare seara :)
kudika392017
Postat pe 15 Iulie 2011 16:42
eu ma referam daca voi ati dat cu piciorul la o relatie frumoasa plina de iubire si apoi ati regretat...sau invers....Cum este vb aceea :Pana nu pierzi pe cineva nu pretuiesti....Eu nu am regrete,pt ca ma simt impacata cu mn..am facut tot posibilul sa nu se intample asta...
Deeliaaaa
Postat pe 15 Iulie 2011 16:51
De la: kudika406632, la data 2011-07-15 15:47:50Buna....trec prin mom dificile..Ne am iubit mult...inca ma iubeste dar dintr o prostie ne am desp...eu nu am vrut....el se pare s a lasat influentat..Stiu k ii era dor de vremurile cand era singur si iesea cu prietenii si se distra fara sa aibe ;obligatii;...Tin sa mentionez ca prietenii lui cei mai buni nu au prietena...in fine sunt mai multe chestii pe care voi nu le stiti...si ve-ti fi de parere ca nu ma iubeste si astea...dar eu nu vreau sa stiu asta..vreau sa stiu daca vi s a intamplat sa va paraseasca iubirea vietii voastre(iar voi pt ei/ele sa fiti iubirea lor) pt distractie,alte fete/baieti...si dupa un timp sa regrete.....Sa regrete ca si a lasat iubirea,ca v-a pierdut....



Asta cu regretele, e numai in telenovele... In realitate, ciorba reincalzita nu mai e buna si regretele nu-si au rostul. Iar barbatii in general sunt practici si nu se streseaza prea tare... Pustiulica al tau este inca necopt si probabil ca are nevoie sa mai exploreze...campiile patriei inainte de a se aseza la casa lui. Lasa-l in pace, ca nu-i singurul baiat de pe planeta. Daca astepti sa vina la tine si sa iti ceara in genunchi iertare pt ce-a facut, cred ca o sa ajungi sa impletesti cosite albe tot singura.
Micaell
Postat pe 15 Iulie 2011 16:54
pot sa zic ca prietenul meu a fost intr-un timp asa..bine ca nu iesea des, dar ma enervam cand il astept asa ..

Nu am dat cu piciorul relatiei pentru ca el s-a schimbat. Dar daca ar reveni la perioada aceea, stie foarte bine ca nu as putea rezista.

Eu cred ca daca te-a iubit cu adevarat, la un moment dat va regreta.
kudika392017
Postat pe 15 Iulie 2011 17:00
Bai kudika406632...initiatoarea... Nu mai pune la sufletel ce scriu gagicile alea; Darine, Ilumax...aia doi ochi...
Sunt doar rautacioase ca ele n-au fost parasite de barbatii lor, si culmea, aia s-au si realizat!
Uite, pt ca scrii frumos si corect, am sa-ti raspund eu la dilema...

Daca prietenul ala al tau, s-a despartit de cineva, (de oricine) pentru ca cineva din exterior l-a "influentat", atunci nici nu ar trebui sa te mai intereseze daca tipul o sa realizeze ceva, candva, undeva. Tu uita-l, s-atat, because e slab virgula prost.
Succes pe mai departe. :)
Darkmagic
Postat pe 15 Iulie 2011 17:10
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-15 17:10:40Bai kudika406632...initiatoarea... Nu mai pune la sufletel ce scriu gagicile alea; Darine, Ilumax...aia doi ochi...
Sunt doar rautacioase ca ele n-au fost parasite de barbatii lor, si culmea, aia s-au si realizat!
Uite, pt ca scrii frumos si corect, am sa-ti raspund eu la dilema...

Daca prietenul ala al tau, s-a despartit de cineva, (de oricine) pentru ca cineva din exterior l-a "influentat", atunci nici nu ar trebui sa te mai intereseze daca tipul o sa realizeze ceva, candva, undeva. Tu uita-l, s-atat, because e slab virgula prost.
Succes pe mai departe. :)


Invata sa scrii educat.
,,aia" ma cam zgarie pe creier cand citesc.
doi_ochi_caprui
Postat pe 15 Iulie 2011 17:16
??
"aia" e pluralul, nu femininul.
Darkmagic
Postat pe 15 Iulie 2011 17:17
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-15 17:17:59??
"aia" e pluralul, nu femininul.


Atunci scuze.
M-am gandit la asta, dar totusi am vrut sa risc, nu eram sigura.Acum nu ma bate.
doi_ochi_caprui
Postat pe 15 Iulie 2011 17:23
De la: kudika406632, la data 2011-07-15 15:47:50Buna....trec prin mom dificile....vreau sa stiu daca vi s a intamplat sa va paraseasca iubirea vietii voastre(iar voi pt ei/ele sa fiti iubirea lor) pt distractie,alte fete/baieti...si dupa un timp sa regrete.....Sa regrete ca si a lasat iubirea,ca v-a pierdut....
Ca pt tine o fi fost -iubirea vieti tale-pot sa inteleg,dar ca tu ai fi fost pt el iubirea vieti dar te lasa ca sa poata hoinari asta no mai cred.Nu mi sa intimplat asa ceva....vorbele sint cele mai putin demne de incredere
lilu_67
Postat pe 15 Iulie 2011 17:51
De la: lilu_67, la data 2011-07-15 17:51:35
De la: kudika406632, la data 2011-07-15 15:47:50Buna....trec prin mom dificile....vreau sa stiu daca vi s a intamplat sa va paraseasca iubirea vietii voastre(iar voi pt ei/ele sa fiti iubirea lor) pt distractie,alte fete/baieti...si dupa un timp sa regrete.....Sa regrete ca si a lasat iubirea,ca v-a pierdut....
Ca pt tine o fi fost -iubirea vieti tale-pot sa inteleg,dar ca tu ai fi fost pt el iubirea vieti dar te lasa ca sa poata hoinari asta no mai cred.Nu mi sa intimplat asa ceva....vorbele sint cele mai putin demne de incredere


Dragostea nu este intotdeauna impartasita ..........
The_Exile
Postat pe 15 Iulie 2011 17:58
De la: Yharr, la data 2011-07-15 17:58:08
De la: lilu_67, la data 2011-07-15 17:51:35
De la: kudika406632, la data 2011-07-15 15:47:50Buna....trec prin mom dificile....vreau sa stiu daca vi s a intamplat sa va paraseasca iubirea vietii voastre(iar voi pt ei/ele sa fiti iubirea lor) pt distractie,alte fete/baieti...si dupa un timp sa regrete.....Sa regrete ca si a lasat iubirea,ca v-a pierdut....
Ca pt tine o fi fost -iubirea vieti tale-pot sa inteleg,dar ca tu ai fi fost pt el iubirea vieti dar te lasa ca sa poata hoinari asta no mai cred.Nu mi sa intimplat asa ceva....vorbele sint cele mai putin demne de incredere


Dragostea nu este intotdeauna impartasita ..........


adevarat
contesina
Postat pe 15 Iulie 2011 18:03
De la: kudika406632, la data 2011-07-15 16:22:11Nu incepeti cu rautati...Oricine are momente in viata lui...si acum sunt sigura ca este o perioada trecatoare...eu imi vad de viata mea ,,am incetat sa l mai caut...dar a fost pt mn primul baiat din viata mea si l am iubit....ne am iubit...si am auzit mai mlte povesti unde realiza ce a pierdut ....



te inteleg ca ti-e greu .... imi cer scuze pentru gluma ....
contesina
Postat pe 15 Iulie 2011 18:05
De la: Yharr, la data 2011-07-15 17:58:08
De la: lilu_67, la data 2011-07-15 17:51:35
De la: kudika406632, la data 2011-07-15 15:47:50Buna....trec prin mom dificile....vreau sa stiu daca vi s a intamplat sa va paraseasca iubirea vietii voastre(iar voi pt ei/ele sa fiti iubirea lor) pt distractie,alte fete/baieti...si dupa un timp sa regrete.....Sa regrete ca si a lasat iubirea,ca v-a pierdut....
Ca pt tine o fi fost -iubirea vieti tale-pot sa inteleg,dar ca tu ai fi fost pt el iubirea vieti dar te lasa ca sa poata hoinari asta no mai cred.Nu mi sa intimplat asa ceva....vorbele sint cele mai putin demne de incredere


Dragostea nu este intotdeauna impartasita ..........
impartasita?
lilu_67
Postat pe 15 Iulie 2011 18:27
De la: miss_darine, la data 2011-07-15 15:56:51 m-a luat plansu' si nici macar o batista n-am sa-mi imprumute cineva o bucatica de cearsaf

am eu o jumatate de tricou rupt!
pickard
Postat pe 15 Iulie 2011 18:29
De la: kudika406632, la data 2011-07-15 15:47:50Buna....trec prin mom dificile..Ne am iubit mult...inca ma iubeste dar dintr o prostie ne am desp...eu nu am vrut....el se pare s a lasat influentat..Stiu k ii era dor de vremurile cand era singur si iesea cu prietenii si se distra fara sa aibe ;obligatii;...Tin sa mentionez ca prietenii lui cei mai buni nu au prietena...in fine sunt mai multe chestii pe care voi nu le stiti...si ve-ti fi de parere ca nu ma iubeste si astea...dar eu nu vreau sa stiu asta..vreau sa stiu daca vi s a intamplat sa va paraseasca iubirea vietii voastre(iar voi pt ei/ele sa fiti iubirea lor) pt distractie,alte fete/baieti...si dupa un timp sa regrete.....Sa regrete ca si a lasat iubirea,ca v-a pierdut....


gaseste-ti altul ca nu regreta nimic
pickard
Postat pe 15 Iulie 2011 18:30
De la: kudika406632, la data 2011-07-15 15:47:50Buna....trec prin mom dificile..Ne am iubit mult...inca ma iubeste dar dintr o prostie ne am desp...eu nu am vrut....el se pare s a lasat influentat..Stiu k ii era dor de vremurile cand era singur si iesea cu prietenii si se distra fara sa aibe ;obligatii;...Tin sa mentionez ca prietenii lui cei mai buni nu au prietena...in fine sunt mai multe chestii pe care voi nu le stiti...si ve-ti fi de parere ca nu ma iubeste si astea...dar eu nu vreau sa stiu asta..vreau sa stiu daca vi s a intamplat sa va paraseasca iubirea vietii voastre(iar voi pt ei/ele sa fiti iubirea lor) pt distractie,alte fete/baieti...si dupa un timp sa regrete.....Sa regrete ca si a lasat iubirea,ca v-a pierdut....



cati anisori duci in spate ? foarte multe greseli si nici nu am inteles mare lucru ... sa inteleg ca plangi ?
on topic: creste , infloreste si apoi vei gasi marea iubire !
Celia_I
Postat pe 15 Iulie 2011 18:31
De la: kudika406632, la data 2011-07-15 16:51:40eu ma referam daca voi ati dat cu piciorul la o relatie frumoasa plina de iubire si apoi ati regretat...sau invers....Cum este vb aceea :Pana nu pierzi pe cineva nu pretuiesti....Eu nu am regrete,pt ca ma simt impacata cu mn..am facut tot posibilul sa nu se intample asta...


DA!
pickard
Postat pe 15 Iulie 2011 18:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
GELOZIA 3 De la: gugulina74 9 Septembrie 2009 16:24
mandevilla rosie 4 De la: alisson 5 August 2011 15:58
pana unde se va ajunge??? 6 De la: kudika318477 12 Decembrie 2010 19:25
mi-ai lasat inima cat sa nu mor si o bucatica de suflet cat sa traiesc 33 De la: maimai_no1 20 Octombrie 2011 02:53
De ce mint femeile? 21 De la: anissya 28 Septembrie 2010 00:50