Setari Cookie-uri

Prietena mea rea si certareata

tu ejty barbat sau femey??????.........pnm ...sa-ty trmure vocea in fatza unei idioate care habar nu are de un comportament decent(cu sigurantza nu a avut parte de cei 7 ani de akasa ....pfffff trista soarta)............dak erai mai impunator cu sigurantza nu s-ar fi ajuns pana in situatia asta ..... sfatul meu fiii tare daca continua asa da-i un ultimatum iar daca nu se schiba iy dai 'jet'.......parerea mea e ca nu are rost sa-ty nenorocesty viatza din cauza uney crizate(da app fa si tu nijte eforturi si avanseaza putyn in comportament .....)
mi_
Postat pe 21 August 2011 05:27
Eu zic ca ar trebui sa fi mai organizat. Cred ca prietenei tale nu-i place sa stea intr-un spatiu murdar. Poate ca nu e obisnuita pt ca ea traieste intr-un mediu mai curat. Si faza aia cu prietenii, eu zic ca se grabeste prea mult. Poate ca are ceva de facut sau cine stie ce. Dar comportamentul ei nu este tocmai civilizat dar si tu ar trebui sa-ti mentii casa, camera sau apartamentul fie unde stai tu un loc primitor si curat.
Loredana_1990
Postat pe 10 Ianuarie 2012 16:27
No asta da am ras cu hohote - dar imi place de fata asta ...lasa ce atatea chefuri sii prietenii mai rarut ca-i mai dragut . Iti trebuie familie ? Atunci asuma-ti responsabilitatile de a sta mai mult cu nevasta si copii decat cu preteni. Ti-as da eu tot prieteni de ti-ar sari capacele...asta nu inseamna ca deloc dar mai rar...
kudika_nikole
Postat pe 10 Ianuarie 2012 19:15
Fata vrea doar sa fie ordine si disciplina.:)
RoxyRoxx
Postat pe 13 Ianuarie 2012 01:10
De la: cozmoximo, la data 2011-07-18 12:02:24Buna ziua, am o prietena care cand nu ii convine ceva o apuca dracii, devine foarte rea si tipa orice imi zice, nu e mereu asa, acum e asa acum tuna si fulgera, ei nu ii convine nimic mai ales in casa daca nu e curat mereu face crize, ca imi las tricourile pe acolo ca imi las pantalonii acolo, ca nu spal, ca nu fac curat, ca nu o ajut, mai ca are putin si ma bate, eu cred ca are o problema ca prea se schimba dintr-o data acum imi spune iubi acum ma ia la cearta de ii tremura si vocea. mai avem o luna jumate si facem si nunta si sunt cam pe ganduri negre, Prietenii nu mai dau pe la mine din cauza ca fac mizerie!!! vorba vine mai mancam o samanta mai cade o coaja pe jos asa e cand se strang prietenii, dupa ce pleaca se face curat si gata a trecut ziua, dar ea vrea sa faca curat atunci cu ei, nici nu le da bine de mancare ca ea vrea sa stranga farfuriile sa fie curat. nu stiu ce sa mai fac, zic...

Ce sfaturi imi dati? asatept raspunsuri.







... am impresia ca ai dat de o femeie prea buna pentru un cocalar ca tine ...
marco918
Postat pe 13 Ianuarie 2012 01:13
De la: The_Exile, la data 2011-07-18 12:48:25
De la: _vio_, la data 2011-07-18 12:37:39
De la: rashela, la data 2011-07-18 12:18:07>

Cine da cu mopul in prezenta musafirilor, apoi asa se naste, nu devine peste noapte. :)

Poate nu stau impreuna de mult timp si habar nu avea.
Oricum, obsesia asta a curateniei nu-i lucru bun (ca de-aia se chema obsesie). Problema nu e asta ci faptul ca-i combinata cu tipete. Combinatie mortala pentru orice relatie normala.


ai dreptate, cu toate ca poate face asta doar ca sa sa-si verse nervii... Sa-l faca sa se simta prost.



Si ce castiga ea facandu-l sa se simta prost?


Pare ea despteapta, subliniez: pare.
franziska_eu
Postat pe 13 Ianuarie 2012 11:56
De la: franziska_eu, la data 2012-01-13 11:56:48
De la: The_Exile, la data 2011-07-18 12:48:25
De la: _vio_, la data 2011-07-18 12:37:39
De la: rashela, la data 2011-07-18 12:18:07>

Cine da cu mopul in prezenta musafirilor, apoi asa se naste, nu devine peste noapte. :)

Poate nu stau impreuna de mult timp si habar nu avea.
Oricum, obsesia asta a curateniei nu-i lucru bun (ca de-aia se chema obsesie). Problema nu e asta ci faptul ca-i combinata cu tipete. Combinatie mortala pentru orice relatie normala.


ai dreptate, cu toate ca poate face asta doar ca sa sa-si verse nervii... Sa-l faca sa se simta prost.



Si ce castiga ea facandu-l sa se simta prost?


Pare ea despteapta, subliniez: pare.
tu esti sigur,,subliniez,,sigur
zmeu
Postat pe 13 Ianuarie 2012 12:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Confectionare mobila lemn 2 De la: condo004000 2 Iunie 2010 15:02
detalii 69 De la: dea_odeen 24 Noiembrie 2010 00:59
Miros neplacut in camera 30 De la: Raresj 9 Iunie 2013 14:41
Va intra apa in subsolul casei dvs ? Rezolvarea o gasiti cu noi ! 1 De la: sasoia2003 28 Iunie 2010 11:41
Am distrus cuptorul cu Triumf 2 De la: Andrei_Ady_2 31 Mai 2016 06:51