Setari Cookie-uri

Heeeelp si pentru mine si pentru prietenul meu ....

Deci nu stiu cum sa incep , nu stiu daca a mai fost discutat subiectul sau nu , fiind noua sper sa fiu iertata daca gresesc sa deschid un nou topic care a mai fost discutat . Sunt cu cineva de aproape un an , este perfect din toate punctele de vedere mai ales in pat , nu m-am simtit niciodata asa de implinita darrr....are o mica problema adica asa o vad eu , nu prea ejaculeaza si cand ejaculeaza nu o face inauntru si trebuie sa lucrez si eu si el cu mana ca sa poata ejacula , am incercat sex oral dar tot nu ejaculeaza , de regula dureaza foarteeee mult pana sa o faca , din cate mi-a explicat se simte foarte bine si cand ejaculeaza si cand nu , mi-a spus ca nu are nevoie sa ejaculeze ca sa se simta bine , ca a studiat tantra si kamasutra si are o alta perere despre ejaculare , nu m-ar deranja chestia asta dar ...ma cam doare mana si gura nu cred ca e o problema fizica pentru ca intr-o noapte am baut putin mai mult ....era aniversarea noastra de 7 luni si am dus sexul oral la un nivel mai ridicat ....cuvinte porcoase , tipete , gemete si a ejaculat cam de 3 ori intr-o ora ....problema e ca nu mereu vorbesc asa porcos doar cand beau ce ar trebui sa fac ? sa vorbesc porcos ca sa ejaculeze mai repede ? please am nevoie urgent de un sfat pana nu incep sa fac muschi mai mari la mana si la gura decat am :((
BabyDoll23
Postat pe 2 August 2011 02:02
Hai mã, ar trebui sa te bucuri ca rezista mai mult si poti avea si tu orgasm. Cred ca unele chiar si-ar dori sa fie in situatia ta. Daca pe el nu-l deranjeaza ca nu ejaculeaza, care-i problema? Si daca te doare mana zi-i sa o foloseasca pe a lui. Eu cred ca-ti bati capul degeaba ! Altceva nu stiu ce sa-ti spun, poate te ajuta altcineva.
YY07
Postat pe 2 August 2011 03:48
De la: BabyDoll23, la data 2011-08-02 02:02:28Deci nu stiu cum sa incep , nu stiu daca a mai fost discutat subiectul sau nu , fiind noua sper sa fiu iertata daca gresesc sa deschid un nou topic care a mai fost discutat . Sunt cu cineva de aproape un an , este perfect din toate punctele de vedere mai ales in pat , nu m-am simtit niciodata asa de implinita darrr....are o mica problema adica asa o vad eu , nu prea ejaculeaza si cand ejaculeaza nu o face inauntru si trebuie sa lucrez si eu si el cu mana ca sa poata ejacula , am incercat sex oral dar tot nu ejaculeaza , de regula dureaza foarteeee mult pana sa o faca , din cate mi-a explicat se simte foarte bine si cand ejaculeaza si cand nu , mi-a spus ca nu are nevoie sa ejaculeze ca sa se simta bine , ca a studiat tantra si kamasutra si are o alta perere despre ejaculare , nu m-ar deranja chestia asta dar ...ma cam doare mana si gura nu cred ca e o problema fizica pentru ca intr-o noapte am baut putin mai mult ....era aniversarea noastra de 7 luni si am dus sexul oral la un nivel mai ridicat ....cuvinte porcoase , tipete , gemete si a ejaculat cam de 3 ori intr-o ora ....problema e ca nu mereu vorbesc asa porcos doar cand beau ce ar trebui sa fac ? sa vorbesc porcos ca sa ejaculeze mai repede ? please am nevoie urgent de un sfat pana nu incep sa fac muschi mai mari la mana si la gura decat am :((

Si problema e din cauza la prostiile alea de le-a citit "tantra si kamasutra " ca multzi care au studiat tehnicile astea cik tzin si 4 ore si nu isi dau drumu ... Eu nu intzeleg cu pot tzine atat ... Dak si-a dat drumu de 3 ori intr-o ora iar e ciudat serios ca dupa un numar tre sa mai stai oleak sa itzi revii si dupa tzi se scoala iar , sa nu mai zic ca dupa al 2-ea numar mai mult tre sa stau .. e ciudat partenerul tau , in sensul bun oarecum ... Dar parerea mea finala , dupa tot ce ai spus aici e ca, tipu isi da de fel drumu mai greu si incercand sa isi dea drumu se plictiseste involuntar pentru ca voi doar o frecatzi acolo , asta explik dc isi dadea asa repede drumu knd vorbeatzi vulgar etc , ceva il tzinea ocupat nu i se plictisea mintea ci chiar o stimula ..... Ca o solutzie mai usoara dekt sa facetzi mereu dragoste cu nabadai e sa se fortzeze el mai mult din punct de vedere fizic si sa cautatzi o pozitzie mortala , care ii place lui cel mai mult ,, incercatzi pozitzii noi tre sa fie una care sa il puna la pamant .... Ar mai fi o chestie , ia intreaba-l la ce se gandeste cand face dragoste cu tine , nu ma refer dak se gandeste la alta, dar tehnicile alea de le,a studiat crek include si gandul la nush ce , si probabil deaia nu se stimuleaza asa repede.... vezi cum merge treaba si anuntza pe forum :D ... bafta
xardasxp
Postat pe 2 August 2011 21:55
Rezolvarea este simpla, cere-i sa te invete tantra, spune-i ca nu mai vrei sa fii lasata pe dinafara, vrei sa te bucuri impreuna cu el, de actul sexual. Intr-un cuplu ambii sa practice tantra... crede-ma este super.
numarul59
Postat pe 3 August 2011 09:44
De la: BabyDoll23, la data 2011-08-02 02:02:28Deci nu stiu cum sa incep , nu stiu daca a mai fost discutat subiectul sau nu , fiind noua sper sa fiu iertata daca gresesc sa deschid un nou topic care a mai fost discutat . Sunt cu cineva de aproape un an , este perfect din toate punctele de vedere mai ales in pat , nu m-am simtit niciodata asa de implinita darrr....are o mica problema adica asa o vad eu , nu prea ejaculeaza si cand ejaculeaza nu o face inauntru si trebuie sa lucrez si eu si el cu mana ca sa poata ejacula , am incercat sex oral dar tot nu ejaculeaza , de regula dureaza foarteeee mult pana sa o faca , din cate mi-a explicat se simte foarte bine si cand ejaculeaza si cand nu , mi-a spus ca nu are nevoie sa ejaculeze ca sa se simta bine , ca a studiat tantra si kamasutra si are o alta perere despre ejaculare , nu m-ar deranja chestia asta dar ...ma cam doare mana si gura nu cred ca e o problema fizica pentru ca intr-o noapte am baut putin mai mult ....era aniversarea noastra de 7 luni si am dus sexul oral la un nivel mai ridicat ....cuvinte porcoase , tipete , gemete si a ejaculat cam de 3 ori intr-o ora ....problema e ca nu mereu vorbesc asa porcos doar cand beau ce ar trebui sa fac ? sa vorbesc porcos ca sa ejaculeze mai repede ? please am nevoie urgent de un sfat pana nu incep sa fac muschi mai mari la mana si la gura decat am :((


Buna dimineata,BabyDoll !

Pot sa-ti spun ca, topicul deschis de tine este destul de concludent in ceea ce priveste vulgaritatea si experienta sexuala pe care o detii,in contradictie cu solicitarea puerila, ce o postezi pe acest forum.

La varsta de 23 ani,prin acest topic,ai demonstrat ca ai o activitate complexa si completa in materie de sex,singura lacuna fiid lipsa de informare in tehnicile orientale de practicare a sexului.Pentru a te linisti in aceasta privinta,poti studia inaintea inceperii actului sexual cu iubitul tau,tratatele ce prezinta succint si detailat tehnicile respective.Prin complexitatea lor,difera prin metodele,pozitiile si tehnicile de satisfacere sexuala, fata de modalitatile clasice,mai mult intalnite si practicate de catre cuplurile tinere si nu numai.
Prietenul tau este un practicant al acestor tehnici,deci,nu prea ai cum sa-i schimbi mentalitatea ,vis-a-vis de sex,pe care o detine in acest moment.Daca vrei ca relatia voastra sa evolueze ,nu ramane decat sa te modelezi dupa comportamentul lui,asta insemnand sa te informezi citind tratatele respective.Nu poti sa-l condamni pentru ca a ales aceasta cale de satisfacere,este decizia lui si nu ai cum sa-l schimbi in acest moment.Invata autocontrolul ce este relevant in aceste tehnici care cuprind un anumit stadiu de spiritualitate sexuala si ai sa poti sa i te alaturi in finalizari de acelasi tip cu ale partenerului tau.
Presupun ca este foarte greu, pentru tine, sa studiezi,oricum este mult mai dificil decat sa practici ,mai degraba,sexul salbatic ce este insotit de onomatopee,interjectii si o gama larga de manifestari instinctuale,animalice.Deci ,daca nu vrei sa ajungi un instrument de placeri,usor manevrabil se pare,sau o tanara "MANOCULTURISTOGURISTA",in devenire,iti recomand ca intre partidele de sex,sa rasfoiesti documentatia specifica!In caz contrar,nu stiu care sunt sansele tale,pe termen lung,in a mentine relatia respectiva, la parametrii solicitati de prietenul tau.Ori devii mai performanta decat esti acum,ori o sa fii obligata sa-ti micsorezi maxilarul sau buzele.De palme,nici nu mai vorbesc!
kudika414141
Postat pe 3 August 2011 10:53
Sunt foarte rare cazurile in care femeile se plang de aceasta performanta. 99,9% dintre femei sunt suparate si nesatisfacute din acest punct de vedere. Uita-te pe google cate cazuri sunt in care femeile se plang de faptul ca partenerii lor isi dau drumul prea repede si ele nu ajung la orgams. Ar trebui sa te bucuri si sa nu cauti nici o solutie. Faceti orice pentru a va indeplini fanteziile si a ajunge la orgasm amandoi, inclusiv cuvintele porcoase. pe sexshopintim.ro am vazut un articol asemanator si m-a dat pe spate. Prietenul meu isi da drumuml in 1 minut, probabil din cauza stresului, dar uneori ma tine si cate 2 minute.
skeeto
Postat pe 2 Octombrie 2012 10:45
sexolete ,tu ai o pastila pentru orice ?

kudika_16982
Postat pe 2 Octombrie 2012 10:49
Asta e o problema! daca el nu vrea sa ejaculeze atunci pa si pusi!
kattia
Postat pe 2 Octombrie 2012 15:02
Geme si tipa, lasa-ti frau liber; barbatilor le place foarte mult sa-si auda partenera gemand si tipand. Antreneaza-te si la un moment dat va fi totul natural.
Bucura-te si incearca sa ai cat mai multe orgasme!
kudika_3642
Postat pe 3 Octombrie 2012 04:53
eu_ovidiu
Postat pe 3 Octombrie 2012 05:14
De la: kudika_3642, la data 2012-10-03 04:53:15Geme si tipa, lasa-ti frau liber; barbatilor le place foarte mult sa-si auda partenera gemand si tipand. Antreneaza-te si la un moment dat va fi totul natural.
Bucura-te si incearca sa ai cat mai multe orgasme!


asa , asa ca ultima tarffa penala
kudika_16982
Postat pe 3 Octombrie 2012 10:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
diferenta de varsta mai mare cu 40 de ani 154 De la: Secretul 29 Aprilie 2015 11:44
am fost o aventura? 20 De la: lovely27 19 Iunie 2013 11:09
After shopping 1 De la: trance_stely_dance 9 Februarie 2009 09:00
ce va place la un barbat? 4 De la: yumalai 6 Aprilie 2009 19:20
Am nevoie de o parere sau de un sfat URGENT 33 De la: io_sunt 29 Octombrie 2009 00:24