Setari Cookie-uri

Iubirea ..doare ?? sau nici nu se poate numi iubire ?? :(

Buna , evelor ..sunt noua pe aici , dar am nevoie de sfaturile voastre ...am nevoie de o vorba buna ...nici nu stiu cum sa incep`...am o relatie de 3 ani si jumatate ...la inceput totul bine , frumos ...era un om minunat ..printul pe care il asteptasem atat de mult si la care visam de knd eram ink un copil...asta pana akum 2 luni :( ..Au inceput certurile dese din nimicuri ...el fiind foarte gelos si posesiv tot timpul da vina pe mine ...nu mai eu sunt vinovata de tot, din cauza comportamentului lui posesiv ...eu am facut multe greselii spune el care l`au facut sa se indeparteze de mine , sa se raceasca ...nu mai stie dak ma iubeste sau nu :(( ... Eu niciodata nu am inteles cum poate un om sa se schimbe atat de mult de pe o zi pe alta ?? cum ??? Akum 2 luni imi zicea k ma iubeste , k sunt importanta pentru el ...iar akum ..cum poate sa fie atat de indiferent ?? cum ?? Sunt foarte derutata :( iar el nu ma ajuta deloc ..ba mai rau , ma face sa ma urasc pe mine insami pt greselile pe care le`am facut , ma lasa fara putere si incredere in sine ...:| Il iubesc foarte mult , nu cred k as rezista fara el , dar sunt foarte debusolata ..nu stiu ce sa fac :( m`am schimbat mult in ultimul timp pt el , nici eu nu ma mai recunosc :| nu imi vine sa cred k omul care spunea k ma iubeste atat de mult si k era in stare sa faca orice pt mine akum ma face sa sufar atat de mult :( imi distruge sufletul ..inima , viata , TOT :( ...Iar daca continui asa ma distrug pe mine , nu mai pot ..simt k nu mai am putere sa lupt in continuare ..sa`l fac sa inteleaga k m`am schimbat , si sa astept sa fie totul ca inainte , dar nici daca ma despart de el nu mi`ar fi bine :( simt k il pierd si gandul asta ma distruge :(( Sunt mult prea derutata sa i`au akum o decizie , nu stiu ce sa fac sa imi fie bine :(( Voi ce ma sfatuiti sa fac ?? sa lupt in continuare pt realtie , pt iubire si pt omul pe care il iubesc ?? sau sa renunt la tot si sa imi continui viata fara el in suferinta ???
kudika418656
Postat pe 14 August 2011 00:22
Buna ..sunt noua pe aici , dar am nevoie de sfaturile voastre ...am nevoie de o vorba buna ...nici nu stiu cum sa incep`...am o relatie de 3 ani si jumatate ...la inceput totul bine , frumos ...era un om minunat ..printul pe care il asteptasem atat de mult si la care visam de knd eram ink un copil...asta pana akum 2 luni :( ..Au inceput certurile dese din nimicuri ...el fiind foarte gelos si posesiv tot timpul da vina pe mine ...nu mai eu sunt vinovata de tot, din cauza comportamentului lui posesiv ...eu am facut multe greselii spune el care l`au facut sa se indeparteze de mine , sa se raceasca ...nu mai stie dak ma iubeste sau nu :(( ... Eu niciodata nu am inteles cum poate un om sa se schimbe atat de mult de pe o zi pe alta ?? cum ??? Akum 2 luni imi zicea k ma iubeste , k sunt importanta pentru el ...iar akum ..cum poate sa fie atat de indiferent ?? cum ?? Sunt foarte derutata :( iar el nu ma ajuta deloc ..ba mai rau , ma face sa ma urasc pe mine insami pt greselile pe care le`am facut , ma lasa fara putere si incredere in sine ...:| Il iubesc foarte mult , nu cred k as rezista fara el , dar sunt foarte debusolata ..nu stiu ce sa fac :( m`am schimbat mult in ultimul timp pt el , nici eu nu ma mai recunosc :| nu imi vine sa cred k omul care spunea k ma iubeste atat de mult si k era in stare sa faca orice pt mine akum ma face sa sufar atat de mult :( imi distruge sufletul ..inima , viata , TOT :( ...Iar daca continui asa ma distrug pe mine , nu mai pot ..simt k nu mai am putere sa lupt in continuare ..sa`l fac sa inteleaga k m`am schimbat , si sa astept sa fie totul ca inainte , dar nici daca ma despart de el nu mi`ar fi bine :( simt k il pierd si gandul asta ma distruge :(( Sunt mult prea derutata sa i`au akum o decizie , nu stiu ce sa fac sa imi fie bine :(( Voi ce ma sfatuiti sa fac ?? sa lupt in continuare pt realtie , pt iubire si pt omul pe care il iubesc ?? sau sa renunt la tot si sa imi continui viata fara el in suferinta ???
kudika418656
Postat pe 14 August 2011 00:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vrei bani? 6 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:41
sfaturi va rog 8 De la: elenarthemiss 11 Decembrie 2013 10:19
Demisia 38 De la: _Cryssa_ 15 Februarie 2011 15:28
Agentii dubioase de modelling 2 De la: pink_angel_Aura 4 Iunie 2011 03:25
Iubirea ..doare ?? sau nici nu se poate numi iubire ?? :( 2 De la: kudika418656 14 August 2011 00:23