Setari Cookie-uri

Thoughts...

Hello...

Hmmm nu prea stiu cu ce sa incep...pai in primul rand...dupa cum bine va asteptati este vb despre acel specimen care ne da de cap zilnic....BARBATUL.


Imi place foarte mult un tip...are tot ce caut de la un barbat dar pe langa astea mai are si o prietena de 6 (zice el) 11 ( mi a spus un prieten)


Faza e ca totul e bine intre noi....tot ce ne sta in cale este ea...El imi spune ca vrea sa se desparta de ea ,dar nu poate asa pentru ca are anumite obligatii fata de ea...si nah ar vrea sa se desparta pe cale amiabila.

Mai nou pe mine ma suna fostul meu prieten (cu care am stat 4 ani),sa ne impacam.

Nu prea stiu ce sa fac sunt confuza.Tipul imi place foarte mult da nu stiu ce sa fac,m-am cam saturat sa tot il astept,aventuri nu vreau...Astept niste sfaturi

Multumesc
kudika407589
Postat pe 10 Iunie 2011 20:13
viata toata e o aventura! tu nu vrei viata!?
pickard
Postat pe 10 Iunie 2011 20:15
De la: kudika407589, la data 2011-06-10 20:13:27...tot ce ne sta in cale este ea...El imi spune ca vrea sa se desparta de ea ,dar nu poate asa pentru ca are anumite obligatii fata de ea...si nah ar vrea sa se desparta pe cale amiabila.



Aceeasi placa o pun mereu barbatii astia

Tu ce sfaturi vrei sa primesti? Nu mai sta pe "thoughs" ca ramai nemaritata!
mimi_ca29
Postat pe 10 Iunie 2011 20:17
De la: kudika407589, la data 2011-06-10 20:13:27Hello...

Hmmm nu prea stiu cu ce sa incep...pai in primul rand...dupa cum bine va asteptati este vb despre acel specimen care ne da de cap zilnic....BARBATUL.


Imi place foarte mult un tip...are tot ce caut de la un barbat dar pe langa astea mai are si o prietena de 6 (zice el) 11 ( mi a spus un prieten)


Faza e ca totul e bine intre noi....tot ce ne sta in cale este ea...El imi spune ca vrea sa se desparta de ea ,dar nu poate asa pentru ca are anumite obligatii fata de ea...si nah ar vrea sa se desparta pe cale amiabila.

Mai nou pe mine ma suna fostul meu prieten (cu care am stat 4 ani),sa ne impacam.

Nu prea stiu ce sa fac sunt confuza.Tipul imi place foarte mult da nu stiu ce sa fac,m-am cam saturat sa tot il astept,aventuri nu vreau...Astept niste sfaturi

Multumesc


ai tate mari? adica ala are vreun motiv sa-si lase femeia pentru tine?
battleofwits
Postat pe 10 Iunie 2011 20:20
Arat bine, am o cariera,pot spune ca pot sa il multumesc...dar nu inteleg de ce tot amana..si prietena sa....lasa de dorit...


As vrea sa imi spuneti ce sa fac....imi place foarte mult,lucreaza in domeniul meu si ne intelegem foarte bine.



Am avut parte de o gramada de aventuri si de acum vreau sa o las mai moale:)


Multumesc inca odata
kudika407589
Postat pe 11 Iunie 2011 19:10
De la: kudika407589, la data 2011-06-11 19:10:44Arat bine, am o cariera,pot spune ca pot sa il multumesc...dar nu inteleg de ce tot amana..si prietena sa....lasa de dorit...


As vrea sa imi spuneti ce sa fac....imi place foarte mult,lucreaza in domeniul meu si ne intelegem foarte bine.



Am avut parte de o gramada de aventuri si de acum vreau sa o las mai moale:)


Multumesc inca odata


crezi ca arati atat de bine incat ala sa-si lase actuala femeie pentru tine?

battleofwits
Postat pe 11 Iunie 2011 19:12
Nu neaparat....nu zic ca sunt Ileana Cosanzeana,dar nu sunt nici de lepadat.si nu asta e motivul pentru care ar face-o ci pentru ca noi chiar ne intelegem bine si relatia lui este un dezastru,il termina psihic.
kudika407589
Postat pe 11 Iunie 2011 20:47
De la: kudika407589, la data 2011-06-11 20:47:27Nu neaparat....nu zic ca sunt Ileana Cosanzeana,dar nu sunt nici de lepadat.si nu asta e motivul pentru care ar face-o ci pentru ca noi chiar ne intelegem bine si relatia lui este un dezastru,il termina psihic.


eu glumeam, dar daca vrei sa vorbim serios
eu nu inteleg de ce nu va spuneti ce aveti de spus si gata
daca vrea sa stea cu tine ok, daca nu iti vezi de viata
ma indoiesc ca daca ar vrea sa stea cu tine nu ar lasa-o pe aia in pace (zici ca il termina psihic)

battleofwits
Postat pe 11 Iunie 2011 20:51
Am vorbit cu el,aproape tot timpul deschidem subiecutl asta si tot timpul imi vine cu "Stii bine care este situatia ,am sa o rezolv promit,doar ca am nevoie de timp" si o alta ar fi "Daca tu iti doresti sa punem punct e ok,dar sa stii ca imi pare foarte rau"


Si imi e tare greu sa ma abtin de la anumite chestii avand in vedere ca sunt stagiara la el,si il vad zilnic la birou....


Tu esti baiat,ar trebui sa stii ce gandeste un baiat....[Zilele astea i-am trimis un mail in care i-am spus ca vreau sa punem punct ca nu mai vreau sa o lungesc,nici acum nu mi-a raspuns.Ok,are scuza,e plecat din oras dar nah...]Oare chiar nu vrea sa se desparta de ea?Sa renunt?Sau cel putin zi-mi cum as putea sa il "aprind" sa isi dea seama de ceea ce vrea?
kudika407589
Postat pe 11 Iunie 2011 21:11
De la: kudika407589, la data 2011-06-11 21:11:23Am vorbit cu el,aproape tot timpul deschidem subiecutl asta si tot timpul imi vine cu "Stii bine care este situatia ,am sa o rezolv promit,doar ca am nevoie de timp" si o alta ar fi "Daca tu iti doresti sa punem punct e ok,dar sa stii ca imi pare foarte rau"


Si imi e tare greu sa ma abtin de la anumite chestii avand in vedere ca sunt stagiara la el,si il vad zilnic la birou....


Tu esti baiat,ar trebui sa stii ce gandeste un baiat....[Zilele astea i-am trimis un mail in care i-am spus ca vreau sa punem punct ca nu mai vreau sa o lungesc,nici acum nu mi-a raspuns.Ok,are scuza,e plecat din oras dar nah...]Oare chiar nu vrea sa se desparta de ea?Sa renunt?Sau cel putin zi-mi cum as putea sa il "aprind" sa isi dea seama de ceea ce vrea?


nu stiu ce varsta ai, dar banuiesc ca esti suficient de matura sa stii ca o relatie care sa aibe cel putin o perspectiva de viitor, nu se face decat daca ambi parteneri si-o doresc

eu zic sa-ti vezi de viata ta
iar daca pe parcurs el se hotaraste sa vina la tine si inca mai esti libera...foarte bine
daca nu, cel putin cunosti si tu persoane noi ... cine stie pe cine intalnesti


eu sunt de parere ca daca te vroia te avea ... amanarea are rolul ei, dar daca "te coafeaza", asteapta

battleofwits
Postat pe 11 Iunie 2011 21:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa fac????? 15 De la: kudika132555 23 Martie 2010 21:14
am nevoie de ajutor 11 De la: kafka 28 Martie 2009 09:31
Lucrare licenta 6 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:39
Bãrbaþi, nu uitaþi bunele maniere! 5 De la: desteapta_si_frumoasa 11 Iunie 2009 12:11
videochatul afacere sau capcana? 15 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:38