Setari Cookie-uri

caut un (o) batran(a) de care sa am grija in schimbul locuintei

Buna ziua ,apelez si eu la persoane de incredere care au cunostinte sau care au nevoie de ajutorul meu pentru ai ingriji in schimbul ramanerii in spatiul batranilor .Pentru orice informatie astept raspuns de la dumneavoastra,nu mai stiu ce sa fac pentru a locui departe de soacra,cumnati si cumnate in ap cu trei camere ,mentionez ca am si o fetita de 9 ani .ROG SERIOZITATE .MULTUMESC sunt o persoana foarte sufletista .
kudibruneta
Postat pe 16 August 2011 17:33
buna, inlegatura cu subiectul tau adica cauti o batrana de care sa ai grija in schimbul locuintei,eu una te.as sfatui sa te gandesti de trei ori inainte.Eu am grija de cinci ani de matusa.socrului meu,daca ar fi s.o iau de la capat nu as mai face.o nici in ruptul capului.Dificil e putin spus.a devenit un infern.e foarte greu.Desi nu e bolnava si nu e la pat e f greu.
Batranii sunt foarte dificili,nu le comvine nimic desi ne straduim sa fie totul ok nu reusim s.o multumim niciodata.Nu mai zic ca inceput sa faca pipi pe ea si refuza sa poatre pamperasi.noi locuim cu ea.si cand se enerveaza mereu ne spune sa plecam,desi avem facute acte,ma rog un testament.Gandeste.te bine inainte,si de preferet ar fi sa nu locuiesti cu ei,doar sa te duci sa faci curat(desi ei spun ca e curat de ce mai faci)sa.i duci mancare.bafta multa!
kudika361377
Postat pe 20 Septembrie 2011 11:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Exista o veche zicala: cine imparte, parte-si face si atunci... 3 De la: Georgevici_Mihail_1 21 Iulie 2014 12:11
BUNA! 3 De la: thadoogback 8 Decembrie 2011 14:20
hepatita b 2 De la: kudika603091 27 Februarie 2014 08:30
clomid si branca ursului 4 De la: kudika400460 2 Aprilie 2015 21:42
Distrusa emotional 57 De la: kudika_5622 13 Mai 2012 19:51