PRODUSE BIO

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
De la: ankaraluka, la data 2011-08-17 15:19:33Sunt multe persoane care au nevoie de produse naturale din diferite motive. Eu as putea sa va sugerez produsele life-care. Sunt produse bio 100%. sa fiu sincera...nici eu nu aveam incredere deoarece aveam produse cosmetice si casnice de la alte firme si m-au dezamagit, dar cum eu sunt sensibila la orice:)) aceste produse nu mi-au facut rau si sunt muullltteeee foarte multe..incepand de la creme de corp reumatice, antiinflamatoare etc.. terminanduse cu detergenti de vase, rufe,de scos pete, geamuri, ciorapi de dama etc...cel mai vandut este cel pt reomatism oricum acolo gasiti foarte multe informatii. Trebuie sa va inscrieti : www.life-care.com/ undeva sus scrie "fati un cont nou" si acolo selectati "vreau sa devin partener". Daca va inscrieti ca partener aveti reducere la fiecare produs 20% , daca nu veti primi produsele cu 20% mai mult...:D pentru mai multe informatii si pentru codul sponsorului si numele va rog sa ma contactati la adresa: ank_ralu92@yahoo.com sau mess: ank_ralu92 . va multumesc si va rog sa nu fiti atat de rautaciosi (la comentarii ma refer:D)

www.life-care.com/

va rog si eu nu fiti rautaciosi...hai aruncati-va cu banul...tabarati.
ce zici e bine asa ?
Raporteaza abuz de limbaj
Cat traiesc sunt viu!
ankaraluka Avatarul lui ankaraluka

34 mesaje
Oras: bacau

:)) era vorba re comentariile rautacioase:D nu avem toti aceeasi mentalitate si ma astept sa se comenteze si aiurea...:D deci sunt pregatita:D
kudika226898 Avatarul lui kudika226898

4550 mesaje

LifeXare nu sunt bio....
kudika432440 Avatarul lui kudika432440

5 mesaje

Eu am descoperit recent gama Bio Elemente, cu suplimente nutritive, naturale, care se adreseaza prevenirii multor afectiuni. Au extracte de plante si nu au efecte negative. Cel mai nou dintre ele este Aloe Vera Integral, compus din suc, gel si pulpa de aloe, un revitalizator pentru intregul corp.
Fosta membra Kudika.ro
au si extract de melc ?
kudika432440 Avatarul lui kudika432440

5 mesaje

:) Bio Elemente este o gama de suplimente naturale in a carei componenta intra si produsul Extracte Esentiale cu un efect puternic antioxidant. Daca doresti mai multe informatii gasesti pe site-ul Bio Elemente. Produse cu extract de melc, asa cum ai intrebat, nu stiu daca au inca... :)
lola24 Avatarul lui lola24

6 mesaje

buna ,pe situl meu gasiti o gama larga de produse BIO ,inclusiv cu extract de melci ,sint cu mult mai ieftine ca in magazinele din Romania

belledejour.shopmania.biz

livrez in romania

va astept