Setari Cookie-uri

Ce probleme aveti cu podoaba capilara si ce produse folositi?

Buna fetelor,

Eu am un par, cret ,aspru si rebel care dupa nenumarate vopsiri si stres(am un copil mic:) imi cade foarte tare, asa ca m-am hotarat sa incerc cea mai noua gama de la Gliss Ultimate Repair(sampon, balsam si masca ) si am fost placut impresionata la prima vedere ,de ambalajul luxos si de mirosul care ma duce cu gandul la un parfum frantuzesc...daca si face ce spune, o sa-i raman fidela:)
Voi ce parere aveti, ce folositi, ati incercat Gliss?
mikyangel007
Postat pe 21 August 2011 16:14
N-am probleme cu podoaba capilara,sunt chelioasa
Barbie30_
Postat pe 21 August 2011 16:20
SI eu am inceput sa folosesc de curand aceeasi gama ca si tinede la GLISS:sampon ,balsam si masca-tratament.Acest tratament contine cheratina lichida si este de 3 ori mai concentrat.Am probleme cu parul ,datorita folosirii repetate a placi si a vopsirilor .Deocamdata sunt la inceputul tratamentului si pot spune ca parul meu este mai usor de descurcat si mai stralucitor.Altceva ce am remarcat ,mirosul persista mult timp in par.Sper sa imi rezolve si celelate probleme.voi reveni cu impresii si as dori daca vrei si tu sa mai discutam despre cum a evoluta acest tratament asupra parului.
vic3
Postat pe 23 August 2011 14:44
Eu am folosit si nu am fost multumita, mi se ingrasa parul imediat si nici asupa caderiinu a avut mare efect. De peste jumate de an folosesc un sampon de la Vitality's, bazat pe extracte naturale si sunt chiar multumita. Parul nu-mi mai cade atat de rau si are un aspect frumos.
GeorgianaBB
Postat pe 23 August 2011 15:59
Mie imi cade mult par, nu stiu motivul..ce mi-e clar e ca am ramas cu foarte putin par in cap...am urmat si un tratament,dar degeaba. acum nu il mai vopsesc si cred ca imi voi pune extensii...
Inima_Neimblanzita_1
Postat pe 24 Septembrie 2011 09:50
Mi se pare foarte interesant ca intotdeauna incercam sa rezolvam efectele unor probleme dar mai rar cauzele.Poate din cauza ritmului tot mai accelerat al vietii si timpul tot mai scurt.Eu incerc sa previn caderea parului si va recomand Picaturi intaritoare pentru par-Varga.
Edith_Moldovan
Postat pe 26 Septembrie 2011 11:09
De la: Edith_Moldovan, la data 2011-09-26 11:09:06Mi se pare foarte interesant ca intotdeauna incercam sa rezolvam efectele unor probleme dar mai rar cauzele.Poate din cauza ritmului tot mai accelerat al vietii si timpul tot mai scurt.Eu incerc sa previn caderea parului si va recomand Picaturi intaritoare pentru par-Varga.
exact, toti dam solutii miracol,dar oare de ce avem aceste probleme??credeti ca folosirea unui sampon de firma,gel conteaza % la%? Pielea scalpului poate fi una din cauze,stresul,tipul de par si nu in ultimul rand samponul folosit!!
naturistul1
Postat pe 12 Octombrie 2011 19:10
Eu acum folosesc SAMPON PETROLE HAHN-PREVENTION.Sunt multumita de rezultate.Parul nu imi mai cade asa de mult.Dar mi s-a zis ca nu pot impiedica total caderea parului mai ales in aceasta perioada a anului.Asa ca il voi folosi in continuare deoarece sunt multumita de rezultate pana acum.
Edith_Moldovan
Postat pe 13 Octombrie 2011 14:03
eu folosesc Clear,e foarte bun,parul mai cade si din cauza stresului ,cumpara ti si un balsam totusi:) sau cumpara ti produse naturiste,sunt mai scumpe dar sunt si bune,bafta !
kudika163193
Postat pe 13 Octombrie 2011 14:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pisicute pt adoptie 5 De la: catajune 25 Iunie 2010 11:58
deviatia de sept 39 De la: amalia79_healthy 5 Decembrie 2016 20:08
CE TREBUIE FACUT ,,epilare sau nu 2 De la: Aila_sakura13 4 Iunie 2010 18:13
Oglinda e belstemata sau eu ?? 12 De la: IndigoKID 23 Octombrie 2012 13:32
CURS AUTOMACHIAJ ESTETIKAPROFESIONAL ORADEA ARAD TIMISOARA 2 De la: TALPA_IUTE 11 Ianuarie 2012 13:41