Setari Cookie-uri

terapir prin masaj

Vreau sa va spun ca pentru mine nu exista terapie mai relaxanta si benefica pentru corpul meu, dar si pentru starea mea de spirit. Cel putin o data pe luna imi fac o programare la salonul meu de suflet Velvet Spa&Wellness . Ce drept, am cautat ceva timp pana am aflat de la o prietena de acest salon, care ma multumeste pe deplin. Esti intampinat foarte fruimos de oameni, serviicile sunt ireprosabile.
Luna trecuta am ales din meniul lor Swedish Aromatic Relaxing Massage. Dupa nume si suna bine de tot. E un masaj in care timp de 30 de minute ma simt ca pe un norisor parfumat cu ulei de migdale. Sunt copilaroasa cand vorbesc de masaj, pentru ca ma binedispune grozav. Un alt tip de masaj care m-a ajuta sa-mi treaca durerea de spate este Deep tissue massage.
Daca aveti dureri de spate si sigur cele mai multe dintre noi avem, pentru ca ba la serviciu stam prea mult pe scaun in pozitie vicioasa, ba acasa cu treaba...Gasiti timp sa va relaxati un pic. Eu recomand aceasta terapie si abia astept urmatoarae sedinta.
emilyypop
Postat pe 7 Noiembrie 2011 09:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
"Acnee" pe brate,..... :(( 20 De la: kudika229042 16 Iulie 2010 11:30
Cum definim femeia si activitatile ei zilnice? 71 De la: Summer_ 22 Februarie 2011 00:16
Buna fetelor! 2 De la: MissRainbow 20 Februarie 2012 07:42
cizmele fluffy:P 2 De la: anastasia_m 26 Septembrie 2010 13:42
ingrijirea tenului la adolescente 24 De la: office_salinasusesi_ro 28 Februarie 2010 11:09