Setari Cookie-uri

Nu e o topic ci doar un mesaj adresat ingerului meu. Atat.

Nu exista mesaje in acest topic! ...Raspunde/Varianta pentru tiparire!

Asa incepe acest topic cu titlu incitant... si iar eu! dau peste el si ma gasesc sa scriu la Raspunde!
Ca nu e topic. asa o fi... dar... de ce sa scrii aici un mesaj adresat ingerului tau?! Stii tu ca umbla ingerii prin Kudika?! Or umbla, nu zic...dar si al tau?

Eu, cand vreau sa ma intalnesc cu ingerul meu, fac o rugaciune si il rog frumos sa imi apara in vis. Uneori vine, alteori nu. Atunci fac alta rugaciune si imi cer iertare pentru ca am gresit - caci trebuie sa fi gresit cu ceva, altfel venea!
Cand indeplinesc acest ritual al autoanalizei si... invoc protectorul, se intampla, mai de fiecare data, sa imi dau seama unde am gresit si gasesc solutii sa imi indrept greseala. Atunci stiu ca ingerul meu este cu mine... Nu-i scriu, dar fericirea mea se raspandeste in juru-mi si oamenii care imi sunt alaturi imi sunt partasi la fericire.


Nu inteleg de ce Kudika!!! Si mai ales, de ce a ramas un titlu fara mesaj?!...
E putin trist, caci e ca un strigat in pustiu... Nu aici te adresezi ingerului tau, ci... in yourself.
mobilemaimai_no1
Postat pe 17 Septembrie 2011 01:32
Am si eu un inger pazitor ! Si ii multumesc in fiecare zi ca are grija de mine. M-a ajutat acum 13 ani sa nu imi pierd mintile cand am ramas vaduva si mi-a aratat drumul drept pe care trebuie sa merg. Si am reusit ! De atunci il am mereu in fata mea si il urmez. Stiu ca nu gresesc......
GHEISA_ALBA
Postat pe 17 Septembrie 2011 08:16
De la: GHEISA_ALBA, la data 2011-09-17 08:16:07Am si eu un inger pazitor ! Si ii multumesc in fiecare zi ca are grija de mine. M-a ajutat acum 13 ani sa nu imi pierd mintile cand am ramas vaduva si mi-a aratat drumul drept pe care trebuie sa merg. Si am reusit ! De atunci il am mereu in fata mea si il urmez. Stiu ca nu gresesc......


pentru tine si pentru el!
E grea viata, dar si atat de frumoasa,nu-i asa?!
maimai_no1
Postat pe 17 Septembrie 2011 13:59
vine de acolo de unde nici nu stii, atunci cand te astepti mai putin...
yumy
Postat pe 17 Septembrie 2011 15:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Piascledine 300 pentru gingii 2 De la: kudika_11958 17 Iulie 2012 17:17
Oare ma iubeste in secret? 27 De la: Cristina_Crissy_1 27 Iunie 2014 18:37
eu leu...el varsator!! 4 De la: gigi_oprea 17 Noiembrie 2010 21:00
Clarvazatoare 12 De la: miss_darine 14 Iunie 2011 17:21
florin444 2 De la: luchianramona 26 Octombrie 2010 09:43